Baby turco doğal içerikli ıslak mendil kampanyada

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Baby turco doğal içerikli ıslak mendil kampanyada başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,147 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Baby turco doğal içerikli ıslak mendil kampanyada
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy guzel yurekli anne 🤗 bende zaten islak mendili baya yikayip sıkıyorum icindekiler aksın diye kuzum en pahalı islak mendil de olsa illa yikayacam tik oldu bende😂 hatta oyuzden pahali degil daha ucuz islak mendil aliyorum nasilsa yikayip kullaniyorum diye. Pamuk baş olmayacak gorursun bak aysem 😂benimki habire kaka yapıyor yetisemiyorum vala her altini açtığımda kaka yapmış oluyor islak mendil buyuk olunca anca yetiyor tosbigime😂
Kuzum bu temiz içerikli ama bende olmazsa başka çarelerde var. Yıkanabilir bez satan sayfalarda liner oluyor demet demet satılıyor ıslak mendilin kuru halı ben aldım makineye attım kuruttum bir kaç sefer yıkayıp kullanılabiliyormuş kaliteli yani illa ıslak mendil alıp suya sokup kullanmak zorunda değil kimse 🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oyyy guzel yurekli anne 🤗 bende zaten islak mendili baya yikayip sıkıyorum icindekiler aksın diye kuzum en pahalı islak mendil de olsa illa yikayacam tik oldu bende😂 hatta oyuzden pahali degil daha ucuz islak mendil aliyorum nasilsa yikayip kullaniyorum diye. Pamuk baş olmayacak gorursun bak aysem 😂benimki habire kaka yapıyor yetisemiyorum vala her altini açtığımda kaka yapmış oluyor islak mendil buyuk olunca anca yetiyor tosbigime😂
O zaman bende alayım bırakayım kenara ne olur ne olmaz dediğin gibi ıslak mendili sıcak suyu batiririm bende iyice 🤭🤭 içinde ki katkı maddeleri gitsin yeter bana .

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bu temiz içerikli ama bende olmazsa başka çarelerde var. Yıkanabilir bez satan sayfalarda liner oluyor demet demet satılıyor ıslak mendilin kuru halı ben aldım makineye attım kuruttum bir kaç sefer yıkayıp kullanılabiliyormuş kaliteli yani illa ıslak mendil alıp suya sokup kullanmak zorunda değil kimse 🤭
Ben fikir olsun diye soyledim zaten😊

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
13+5 teyim ıslak mendil alırsam çok erken değil mi🙈 kuruma falan olur mu
Ben bilmiyorum ama açmayınca kurumaz zannedersem bizim az kaldı doğuma ama 12 adetten fazla alınca bizimkilerde illa bekler içeriği trmiz ama kurursa ıalatıp kullanırsınız ben kuru linerde aldım ıslak mendil kullanmam diye 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben fikir olsun diye soyledim zaten😊
Bemde fikir söyledim ama liner bulup almanız kolay olmayabilir. Islak mendiller inşallah arınıyordur

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bende yi

ne temiz içerikli sleepy ıslak mendil aldım ama 6lısı 68tl grlince iade edip bitane daha 12li baby turcomu alsam diyorum😅 bazen bende görüyordum bebek bezi 2.si 1 tl ama hazır bezden yana değilim uygun denk gelince kullanacağın şeyi almalı elbette 😇
Bebeğime bir çok bez markası denedik hepsi de pişik yaptı vs ama sllepy aldım onu aylardır kullanıyorum, bence gayet güzel sllepy natural ve sllepy extra , sızdırma falan yapmıyor bebeğimde, ama dediğin gibi oda aşırı pahallandi şimdilik bir iki paket kalmış, ama eşim çok pahallandığı için bu sefer gitmiş bebem natural almış bakalım bu ay onu deneyeceğiz güzelse ona devam edeceğiz, bide sipariş verdiğimde bize dört ay falan yetiyor bezler , o zmn sllepy ıslak mendilini de indirimde sipariş verdim 24 paket yedi sekiz ay oldu hala var bende aşırı ıslak mendil kullanmıyorum, hatta kendi evimde hiç kullanmıyor dum, kaynanam lara geldiğimden beridir kullanıyorum kuzum burda sürekli yıkama şansım olmuyor çünkü 👍😉

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğime bir çok bez markası denedik hepsi de pişik yaptı vs ama sllepy aldım onu aylardır kullanıyorum, bence gayet güzel sllepy natural ve sllepy extra , sızdırma falan yapmıyor bebeğimde, ama dediğin gibi oda aşırı pahallandi şimdilik bir iki paket kalmış, ama eşim çok pahallandığı için bu sefer gitmiş bebem natural almış bakalım bu ay onu deneyeceğiz güzelse ona devam edeceğiz, bide sipariş verdiğimde bize dört ay falan yetiyor bezler , o zmn sllepy ıslak mendilini de indirimde sipariş verdim 24 paket yedi sekiz ay oldu hala var bende aşırı ıslak mendil kullanmıyorum, hatta kendi evimde hiç kullanmıyor dum, kaynanam lara geldiğimden beridir kullanıyorum kuzum burda sürekli yıkama şansım olmuyor çünkü 👍😉
Aynen bizde normalde hiç kullanmıyordukta bebeğe hazırlık temiz içerikli diye aldım inşallah yıkanabilir bez kullanıcam pişik yapmıyormuş hayırlısı bakalım herşeyi hazırladık bebişi bekliyoruz 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.