Baby turco doğal içerikli ıslak mendil kampanyada

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Baby turco doğal içerikli ıslak mendil kampanyada başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,145 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Baby turco doğal içerikli ıslak mendil kampanyada
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Yok canım pişik sebebi kimyasal barındıran ve bebek tuvaletini yaptığı halde kuru hissettiren hazır bezler
Bütün bezler aynı değilmi sence kuzum 😉 hangi birine bu kesin doğal içerikli diyebilirsin ki , hepsi de kimyasal içerikli, hepside hazır bezler, artık bebeğin cildi hangi beze tepki vermezse o senin için ideal bez oluyor 😉👍

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bütün bezler aynı değilmi sence kuzum 😉 hangi birine bu kesin doğal içerikli diyebilirsin ki , hepsi de kimyasal içerikli, hepside hazır bezler, artık bebeğin cildi hangi beze tepki vermezse o senin için ideal bez oluyor 😉👍
Yıkanabilir bezler canım temiz onları satan sayfalar birde kuru liner satıyor ıslak mendilin kuru hali demiştim makinadada yıkanıyor ben aldım. Hazır bezlerin hepsi aynı evet hazır kullanılacaksa deneyip görmek karar vermek gerek elbette😇

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Yıkanabilir bezler canım temiz onları satan sayfalar birde kuru liner satıyor ıslak mendilin kuru hali demiştim makinadada yıkanıyor ben aldım. Hazır bezlerin hepsi aynı evet hazır kullanılacaksa deneyip görmek karar vermek gerek elbette😇
Yıkanabilir bezler var evet ama ne kadar kullanışlı ki , tabiki herşeyden önce bebeğimi düşünürüm ama bazen yıkamaya fırsatın olamaz yada yıkayabileceğin bir yerde olamazsın bir yolculukta olabilirsiniz, ne bilim bütün ihtimalleri düşünmek gerek🤷👍

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Yıkanabilir bezler var evet ama ne kadar kullanışlı ki , tabiki herşeyden önce bebeğimi düşünürüm ama bazen yıkamaya fırsatın olamaz yada yıkayabileceğin bir yerde olamazsın bir yolculukta olabilirsiniz, ne bilim bütün ihtimalleri düşünmek gerek🤷👍
Genelde evdeyken kullanıyorlar tuvalet iletişimi yapan var yani buda tercih herkes herşeyi yapacak diye bir şey yok ne yapılabilirse ona göre hazırlık yapmak gerek 🤭

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bu temiz içerikli ama bende olmazsa başka çarelerde var. Yıkanabilir bez satan sayfalarda liner oluyor demet demet satılıyor ıslak mendilin kuru halı ben aldım makineye attım kuruttum bir kaç sefer yıkayıp kullanılabiliyormuş kaliteli yani illa ıslak mendil alıp suya sokup kullanmak zorunda değil kimse 🤭
Ben ıslak mendili hep yıkarim doldururum kutuya öyle kullanırım

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Genelde evdeyken kullanıyorlar tuvalet iletişimi yapan var yani buda tercih herkes herşeyi yapacak diye bir şey yok ne yapılabilirse ona göre hazırlık yapmak gerek 🤭
Aynn tercih meselesi, ben hem kullanışlı hemde bana konforlu gelen şeyleri tercih ederim, üstelik makinede yıkanabilir diyorsunuz da deterjanlar ne kadar sağlıklı ki ben bebeğimin kıyafetlerini hala da elimle doğal Bıttım sabunuyla yıkarım,

Tüm sayfalar yüklendi.