Sorum var Bacak arası pişik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Bacak arası pişik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 564 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bacak arası pişik
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar masal 10 aylık oldu ama şu bacak arasında ki problemi bı türlü anlamadım gitti en sonda doktora götürücem ama götürmeden sizede sormak istiyorum sizde yaşıyomusnuz böyle birşey kızımın sadece bacak kenarları kızarık bı geçiyor bı devam ediyo gibi pudra kullanıyorum bı ara geciyo gibi sonra bazen yine aynısı oluyo ve artık yara gibi duruyo kızarıklık var bide hani böyle kabuk atmış soyulmuş kuru yara olur ya o misal onun gibi oluyo resmen terliyo diyemi oluyo acaba anlamıyorum
Kuzum bezini takip et belki bez alerji yapabilir krem icinde bepantol kullanıyorum kizima onunda bacak kenarlari kizariyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar masal 10 aylık oldu ama şu bacak arasında ki problemi bı türlü anlamadım gitti en sonda doktora götürücem ama götürmeden sizede sormak istiyorum sizde yaşıyomusnuz böyle birşey kızımın sadece bacak kenarları kızarık bı geçiyor bı devam ediyo gibi pudra kullanıyorum bı ara geciyo gibi sonra bazen yine aynısı oluyo ve artık yara gibi duruyo kızarıklık var bide hani böyle kabuk atmış soyulmuş kuru yara olur ya o misal onun gibi oluyo resmen terliyo diyemi oluyo acaba anlamıyorum
Canım bezinş değiştir istersen bir ben kayrada bez değişikliği yapmadan önce böyleydi anlattığın gibi yavrum dokundurmazdı bile bezini ddğiştirince düzeldi

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Canım bezinş değiştir istersen bir ben kayrada bez değişikliği yapmadan önce böyleydi anlattığın gibi yavrum dokundurmazdı bile bezini ddğiştirince düzeldi
Doğduğundan beridir aynı bezi kullanıyorum diğerleri genital bölgesine poposuna kadar pişik yapiyodu şimdi birden bire niye böyle yaptı anlamadım bezi az islansada hemen değiştiriyorum çok titizim o konuda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bebegi bilmem ama ben kendim.bacaklarimin arasi oyle.oldugunda koltuk alti dedorant vuruyordum hemen geciyordu.
Kız o bebekleri daha çok yaralar 😳 ama sana iyi geliyosa bilemem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doğduğundan beridir aynı bezi kullanıyorum diğerleri genital bölgesine poposuna kadar pişik yapiyodu şimdi birden bire niye böyle yaptı anlamadım bezi az islansada hemen değiştiriyorum çok titizim o konuda

Kız o bebekleri daha çok yaralar 😳 ama sana iyi geliyosa bilemem
Allah allah o zaman her bez değişiminde ıslak mendil yerine yıka birde pudra kullanma bepantol krem kullan

Son düzenleme:

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Pişik mi bez sürtünmesinden mi kaynaklı ben kızımın bezinin içindeki yerleri yırtıp öyle bağlıyorum bir de böyle dene istersen fotosunu atarım birazdan

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Pişik mi bez sürtünmesinden mi kaynaklı ben kızımın bezinin içindeki yerleri yırtıp öyle bağlıyorum bir de böyle dene istersen fotosunu atarım birazdan
Vala ablamla konuştuk oda aynısını dedi dünden beridir yapıyorum çok şükür geçti ama bu sefer de sabaha karşı altı ıslanıyor yani sızıyor lastikleri kopardigim için 😂😂😂😂

Allah allah o zaman her bez değişiminde ıslak mendil yerine yıka birde pudra kullanma bepantol krem kullan
Bezin içindeki lastiklerden oluyomus kuzum yirtinca geçti gitti ama şimdide sızma oluyo

Seydam

Kayıtlı Üye
rank
TRosyd krem var ondan al sur benim ilk çocuğun da kanardi hep doktor yazdı bide kremli bez kullan ıslak mendili de yıka ara ara pudra dök geçiyor emin ol dinle beni ben yaşadım kullanmadığım bez krem kalmadı ama çok memnun kaldım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar