Sorum var Bacak arası pişik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Bacak arası pişik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 584 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bacak arası pişik
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
TRosyd krem var ondan al sur benim ilk çocuğun da kanardi hep doktor yazdı bide kremli bez kullan ıslak mendili de yıka ara ara pudra dök geçiyor emin ol dinle beni ben yaşadım kullanmadığım bez krem kalmadı ama çok memnun kaldım
Canım bizim lastiklerden dolayı bı kaç gündür onları yırtıyorum eski haline döndü geçti gitti ama şimdide o lastikleri kopardigim için gece bezi sabaha karşı sızma oluyo

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Vala ablamla konuştuk oda aynısını dedi dünden beridir yapıyorum çok şükür geçti ama bu sefer de sabaha karşı altı ıslanıyor yani sızıyor lastikleri kopardigim için 😂😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bezin içindeki lastiklerden oluyomus kuzum yirtinca geçti gitti ama şimdide sızma oluyo
Anaaa 😅😅 bizde hiç olmadı ben 5 6 saatte bir değiştiriyorum kızım 50 günlük tüm maaş veze gidiyor 🤣🫠🫠🫠

Merve Doğan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar masal 10 aylık oldu ama şu bacak arasında ki problemi bı türlü anlamadım gitti en sonda doktora götürücem ama götürmeden sizede sormak istiyorum sizde yaşıyomusnuz böyle birşey kızımın sadece bacak kenarları kızarık bı geçiyor bı devam ediyo gibi pudra kullanıyorum bı ara geciyo gibi sonra bazen yine aynısı oluyo ve artık yara gibi duruyo kızarıklık var bide hani böyle kabuk atmış soyulmuş kuru yara olur ya o misal onun gibi oluyo resmen terliyo diyemi oluyo acaba anlamıyorum
Canım benşm kendi kafana göre ilaç kullanma sakın. Benşm oğlum 2 taşına girecek neredeyse hala aynı sorunu yaşıyordum ben. Kaç tane doktora gittim bezdir dedi saçma sapan ilaçlar verdi bir ara geçerdi geri başlardı. Sonra öyle bir doktora denk düştüm ki allak ondan razı olsun. Dediklerini sana da yazıym Öyle olmasının sebebinin ilki bez ve ikinci olarak da İslak mendil. Çocuğun cildi beze alerji. Oluyo buna bez dermatiti diyorlar ve sonrasında artarak mantara dönüşüyor malesef bizimki öyle olmuştu cildi kurur önce sertleşir sonra da kavlar. sen bez değiştirsen de fayda etmiyo ben hepsini denedim ılık su koyup bezle ya da pamukla temizliyceksin altını. Sık sık değiştireceksin. Altı gün içinde açık kalmak zorunda tabi seninki 10 aylık olduğu için sürekli takip et ara ara aç altını. Sonra da bana yazdığı merhemleri söylüyorum sana travazol ve hamazinc bunları ilk 5 gün ikisini bir hamazinc alta travazol üste gelmek şartı ile günde 2 defa süreceksin 5 gün sonunda travazol kullanmayı bırakıyorsun sonra hamazinc ve zalain diye merhemi kullanacaksın bunların süresi yok geçene kadar kullan diğer şekilde travazol ve hamazinci 5 gün kullanmanın sebebini söylüym sana travazol eğer 5 günden fazla kullanılırsa faydadan çok zarar veriyormuş o yüzden. Hamazinc çinko içeren krem yağlı gibi. Sana tavsiyem bu benşm oğlum ki iyileşti inan ki ne kremler kullandım sudocrem hametan mustela ama hiçbiri fayda etmedi. Öyle olmasının sebebi pişiğin artık ilerlemiş safhası. E onalr da pişik kremi ilerleyince fayda etmiyo. İnş rabbim şifasını verir kuzunun😍 sana faydalı olacağından eminim bu bilgilerin ben 2 senedir yaşıyorum bu durumu ve yeni kurtuldum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vala ablamla konuştuk oda aynısını dedi dünden beridir yapıyorum çok şükür geçti ama bu sefer de sabaha karşı altı ıslanıyor yani sızıyor lastikleri kopardigim için 😂😂😂😂

Bezin içindeki lastiklerden oluyomus kuzum yirtinca geçti gitti ama şimdide sızma oluyo
O zaman yırtma bezi bir numara büyük al kuzum çareyi anca böyle bulabilirsin

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank

Bunları yırtıyorsun değil mi içtekileri yani, kızımın hiç sızmadı bezi molfix

Ekli dosyalar

• 20230404_115502.jpg
    20230404_115502.jpg
    851.1 KB · Görüntüleme: 22
  • 20230404_123241.jpg
    20230404_123241.jpg
    928.2 KB · Görüntüleme: 27
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar