Bana yardımcı olurmusunuz lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem tam tarafından oluşturulan Bana yardımcı olurmusunuz lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,624 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bana yardımcı olurmusunuz lutfen
Konbuyu başlatan Özlem tam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Tm bugün 36 hafta bitti ve ben 5 gündür leke görüyorum amabu başka bi leke afedersiniz sümüksü ve kahveyi bazen cook bazen az Benim gibi olan hiç oldu mu merak ediyorum cokk dr gittim muane etti 4cm açılma var ve doğumun dedi ama bu kadar sürekli görmem normal mi
Benim lekelenmem hic olmadi 38+5 de 4 cm aciklik suninsanciyla dogum yaptim . Bol bol yatin dinlenin . Tabi evdeki isler sizi bekliyor koca yemek bekliyor der gibisiniz haklisiniz Yata kalka yapin azar azar. Yormayin kendinizi . Ne olur ne olmaz dogum cantanizi da hazir tutun .

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Tm bugün 36 hafta bitti ve ben 5 gündür leke görüyorum amabu başka bi leke afedersiniz sümüksü ve kahveyi bazen cook bazen az Benim gibi olan hiç oldu mu merak ediyorum cokk dr gittim muane etti 4cm açılma var ve doğumun dedi ama bu kadar sürekli görmem normal mi
Cnm Nisan bu .. hastane çantanı hazırda tut bebeğin sağlıkla gelsin 🥰🤲🏻

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Benim lekelenmem hic olmadi 38+5 de 4 cm aciklik suninsanciyla dogum yaptim . Bol bol yatin dinlenin . Tabi evdeki isler sizi bekliyor koca yemek bekliyor der gibisiniz haklisiniz Yata kalka yapin azar azar. Yormayin kendinizi . Ne olur ne olmaz dogum cantanizi da hazir tutun .
Aynen öyle cnm onun için kaynanama yerleştim bir süreliğine
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm Nisan bu .. hastane çantanı hazırda tut bebeğin sağlıkla gelsin 🥰🤲🏻
Hiç birseyim hazır değil di dr öyle söyleyince evde olanları ayarladık mecbur çıkmaya yürümekte yasak çünkü

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Aynen öyle cnm onun için kaynanama yerleştim bir süreliğine
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç birseyim hazır değil di dr öyle söyleyince evde olanları ayarladık mecbur çıkmaya yürümekte yasak çünkü
En hayırlı zamanda bebeğini kucağına almayı Rabbim nasip eylesin canım 🥰 ben bile heyecanlandım güzel haberlerini bekliyoruz inşaallah ❣

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
anlattığın Nisan oluyor canım heran sancın gelebilir doğum başlayabilir sağlıkla kucağına al inşallah 🤲🌝

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım nişan olabilir doğumun yakın ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar