Bana yardımcı olurmusunuz lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem tam tarafından oluşturulan Bana yardımcı olurmusunuz lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,625 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bana yardımcı olurmusunuz lutfen
Konbuyu başlatan Özlem tam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle cnm onun için kaynanama yerleştim bir süreliğine
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç birseyim hazır değil di dr öyle söyleyince evde olanları ayarladık mecbur çıkmaya yürümekte yasak çünkü
Anladım cnm hayırlısı ile gelsin bebeğin 🤲🏻

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum sürekli doktora gitmeyi ihmal etme 4 cm açıklık ve dediğin gibi akıntı doğum habercisi. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Bugün yine gittim kızlar bu defada suyum azalmaya başlamış Allahim ne zor böyle her gidişimde biseyler çıkması banadua edin lütfen sancim evde gelsin suyum bitmeden yoksa biraz daha azalsa yatış verecek ve diğer dogumumdaki gibi suni sanci verecekler asla istemiyorum korkuyorum evde çekip bi defada gidip doğurmak istiyorum ne olur dua bekliyorum bu süreç resmen yıpratıyor beni daha 2 gün önce yürüme gezme gelişsin diye dr şimdi su bitiyo diye yuru de gelsindiyo bebek 😪😪

Sancı var mı şuan canım, kavuşcan an'ı düşün ne güzel 🥰💞
Yokbazen oluyo bazen hic olmuyor sıkışamıyor bi türlü

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bugün yine gittim kızlar bu defada suyum azalmaya başlamış Allahim ne zor böyle her gidişimde biseyler çıkması banadua edin lütfen sancim evde gelsin suyum bitmeden yoksa biraz daha azalsa yatış verecek ve diğer dogumumdaki gibi suni sanci verecekler asla istemiyorum korkuyorum evde çekip bi defada gidip doğurmak istiyorum ne olur dua bekliyorum bu süreç resmen yıpratıyor beni daha 2 gün önce yürüme gezme gelişsin diye dr şimdi su bitiyo diye yuru de gelsindiyo bebek 😪😪

Yokbazen oluyo bazen hic olmuyor sıkışamıyor bi türlü
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar