Bana yardımcı olurmusunuz lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem tam tarafından oluşturulan Bana yardımcı olurmusunuz lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,610 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bana yardımcı olurmusunuz lutfen
Konbuyu başlatan Özlem tam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Tm bugün 36 hafta bitti ve ben 5 gündür leke görüyorum amabu başka bi leke afedersiniz sümüksü ve kahveyi bazen cook bazen az Benim gibi olan hiç oldu mu merak ediyorum cokk dr gittim muane etti 4cm açılma var ve doğumun dedi ama bu kadar sürekli görmem normal mi

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Tm bugün 36 hafta bitti ve ben 5 gündür leke görüyorum amabu başka bi leke afedersiniz sümüksü ve kahveyi bazen cook bazen az Benim gibi olan hiç oldu mu merak ediyorum cokk dr gittim muane etti 4cm açılma var ve doğumun dedi ama bu kadar sürekli görmem normal mi
Ya canım benim ilk hamileliğim o yüzden tam bir bilgi veremem ancak bu söylediğin şey nişan sanırım en azından öyle okumuştum. Okudum kadarıyla bağzı kadınlarda bir seferde bağzılarındaysa böyle azar azar düşüyormuş. Yani doktorunda bu konuda bir şey demediyse panik olmanı gerektirecek bir şey yoktur canım. Allahım sağ salim yavrunu kucagina almayı nasip etsin ❤️❤️ Bir avazda doğururursun inşallah canım ❤️

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Ya canım benim ilk hamileliğim o yüzden tam bir bilgi veremem ancak bu söylediğin şey nişan sanırım en azından öyle okumuştum. Okudum kadarıyla bağzı kadınlarda bir seferde bağzılarındaysa böyle azar azar düşüyormuş. Yani doktorunda bu konuda bir şey demediyse panik olmanı gerektirecek bir şey yoktur canım. Allahım sağ salim yavrunu kucagina almayı nasip etsin ❤️❤️ Bir avazda doğururursun inşallah canım ❤️
Cook tsk benim 3.olacak hamileliğim ama ilk gibi çünkü diğerlerinde hic böyle şeyler yaşamadım hep günm geçtiği için yatış verip suni sancıyla doğurdum bu cook cook farklı gerçekten de zor

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Canım anlattığın nişan acile gitmeyi düşünüyor musun

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Canım anlattığın nişan acile gitmeyi düşünüyor musun
Gittim kendi doktoruma pazartesi günü herşey normal dedi tm sevindimalttan muane etti ve senin doğumun dedi daha günume var oyuzden eve yolladı herşey yasak ev iş gidip geldim bi kaç gün 4 cm geçmedi açılma şimdilik ciğer iğnesi de yaptı ama bebek iniyo aşağı belli galiba doğuracam ve cook korkuyorum çocuk gerildikçe karnimda aşağı baskı oluyor ve kanama oluyor

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Gittim kendi doktoruma pazartesi günü herşey normal dedi tm sevindimalttan muane etti ve senin doğumun dedi daha günume var oyuzden eve yolladı herşey yasak ev iş gidip geldim bi kaç gün 4 cm geçmedi açılma şimdilik ciğer iğnesi de yaptı ama bebek iniyo aşağı belli galiba doğuracam ve cook korkuyorum çocuk gerildikçe karnimda aşağı baskı oluyor ve kanama oluyor
Kilosu nasıl peki canım, sen hazırlıklı ol artık haftan benden ilerde benim ilk doğumda zaten 37 de olmuştu

Tüm sayfalar yüklendi.