Bayanlar sadece fikir almak istiyorum qörüş yazarmısınız 🤞🌹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Bayanlar sadece fikir almak istiyorum qörüş yazarmısınız 🤞🌹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,541 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bayanlar sadece fikir almak istiyorum qörüş yazarmısınız 🤞🌹
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
🙄🙄 Kızlar altın bozdurulup borc kapatılır mı hamilelik den mı hormonlardan mı boyle dusunuyonuz altın almıs basını gıtmıs borc sabit calıssıp oder ama o altın bi daha geri gelmez kocanızı dusunene kadar cocukların geleceklerini dusunun bence 😂
Haklısın ama eğer haciz gelme yada mahkemelik olma durumu varsa tabiki bozdurulup borç kapatılır altın almış başını gidiyor borcta sabit ama diğer market ürünü su bu derken evin eksiği den borca para kalmıyor doğru düzgün yani herkesin kendi fikri tabiki de bir sey diyemem

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın ama eğer haciz gelme yada mahkemelik olma durumu varsa tabiki bozdurulup borç kapatılır altın almış başını gidiyor borcta sabit ama diğer market ürünü su bu derken evin eksiği den borca para kalmıyor doğru düzgün yani herkesin kendi fikri tabiki de bir sey diyemem
O altınların bi daha geri gelmeyeceğini dusunerekten bozdurup verecek o zaman borcuna birdaha yaptırmaz cunku hersey almıs basını gıtmıs Ken

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bi kuruma borcunuz war atıyorum araba almış borç bitmeden arabayı satmıyorsunuz. Kar yaptqi için satmayı dusunuyorsunuz ama el mahkum. Altınlar yükseldi simdi altınınz olsa satıp borcu kapatmayı dusunurmüydünuz . Eşinizle iyisiniz bi sıkıntınız yok. Yola borcsuz düz dewam etmek adına bozdururmuydnz.
Belli bir kismini bozar yari borcu kapatirdim . Borc yigidin kamcisidir 😁 belini cok doguruktmamak lazim erkek miletinin burnu biraz borcta olsun ki kafa yukari kalkmasin dusuncesindeyim

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın ben çeyrek altın biriktiriyordum ama eşim para veriyordu mesela 5 onun parasıyla aldiysam 3kendi paramla altın aldım eşimin işleri bozuldu kira aidat faturalar birikti altın kalsa altını mi yiyeceğiz dedim bütün altınlarını verdim sattı borcumuzu kapattı ama geri almadı tabiki geri istedi aldı şimdi işleri çok iyi çok şükür ama bana verdiği sözü unuttu 🤣
Benim eşim elinde imkan olduqu wakit yapar tanıyorum üstüne yatacak bi insan deqil. Sizde hatrlatsnz yapar sannimca çünkü dün el uzatıp o altınla yardım yaptıysanız yarında o altınla yine yardımda bulunmak olasilqinz war

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bi kuruma borcunuz war atıyorum araba almış borç bitmeden arabayı satmıyorsunuz. Kar yaptqi için satmayı dusunuyorsunuz ama el mahkum. Altınlar yükseldi simdi altınınz olsa satıp borcu kapatmayı dusunurmüydünuz . Eşinizle iyisiniz bi sıkıntınız yok. Yola borcsuz düz dewam etmek adına bozdururmuydnz.
Yani öyle bir borcumuz varsa ortakdir eşimin sıkıntısı bizide etkiler en azından bi kismini bozdurup bı miktar borcumuzu kapatirdik kenara yine üç beş biseyler koyardık

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
🙄🙄 Kızlar altın bozdurulup borc kapatılır mı hamilelik den mı hormonlardan mı boyle dusunuyonuz altın almıs basını gıtmıs borc sabit calıssıp oder ama o altın bi daha geri gelmez kocanızı dusunene kadar cocukların geleceklerini dusunun bence 😂
Benim kafadan yapın war kuşum ama altınla beraber hersey aldı başını qitti. Ortada sadece arabamz war kendi qeleceqimi kurmadan çocuklarımın qeleceqini düşünmek mantıklı qelmiyor bana. Zaten 3 bileziqim war 5yil önce 4bucuk milyara çeyrek karsiliqi yapilmsti. çocuklarıma dahada artar biliyorum ama sizelere soruyum coqunluqun qörusu nedr merak ettim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim kafadan yapın war kuşum ama altınla beraber hersey aldı başını qitti. Ortada sadece arabamz war kendi qeleceqimi kurmadan çocuklarımın qeleceqini düşünmek mantıklı qelmiyor bana. Zaten 3 bileziqim war 5yil önce 4bucuk milyara çeyrek karsiliqi yapilmsti. çocuklarıma dahada artar biliyorum ama sizelere soruyum coqunluqun qörusu nedr merak ettim
Valla dediğim gibi borç zaten ortaktır mesela bizim borç evin mobilya beyaz eşya ve kira bundan 4 ay önce ben çalışıyordum o yüzden sıkıntı yoktu ama gebelik yüzünden bıraktım eşimin kendi keyfine yaptığı bir borç olsaydı altınlarımı tabiki vermezdim ama ortak bir borç ve onun moralinin bozuk olması benimde moralimi bozar o yüzden verdim ben şükür şuan daha iyi en azından kafaya takmıyor

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Belli bir kismini bozar yari borcu kapatirdim . Borc yigidin kamcisidir 😁 belini cok doguruktmamak lazim erkek miletinin burnu biraz borcta olsun ki kafa yukari kalkmasin dusuncesindeyim
Çok biseym yok kız sade 3 bileziqm war bankada 40bin yapiyo oda. Bozdrmus olsam eşimle konuscam aylık borcumuza ödediqi parayı bana werecek para yine bende birikcek ama bilemedm. 😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla dediğim gibi borç zaten ortaktır mesela bizim borç evin mobilya beyaz eşya ve kira bundan 4 ay önce ben çalışıyordum o yüzden sıkıntı yoktu ama gebelik yüzünden bıraktım eşimin kendi keyfine yaptığı bir borç olsaydı altınlarımı tabiki vermezdim ama ortak bir borç ve onun moralinin bozuk olması benimde moralimi bozar o yüzden verdim ben şükür şuan daha iyi en azından kafaya takmıyor
Bnada boylesi mantıklı qeliyor ama. Düşününce iyi yapmssnz sizde bnde yapmak istiyorum bakalm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar