Bayanlar sadece fikir almak istiyorum qörüş yazarmısınız 🤞🌹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Bayanlar sadece fikir almak istiyorum qörüş yazarmısınız 🤞🌹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,553 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bayanlar sadece fikir almak istiyorum qörüş yazarmısınız 🤞🌹
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Benim kafadan yapın war kuşum ama altınla beraber hersey aldı başını qitti. Ortada sadece arabamz war kendi qeleceqimi kurmadan çocuklarımın qeleceqini düşünmek mantıklı qelmiyor bana. Zaten 3 bileziqim war 5yil önce 4bucuk milyara çeyrek karsiliqi yapilmsti. çocuklarıma dahada artar biliyorum ama sizelere soruyum coqunluqun qörusu nedr merak ettim
Canım bozdurdun verdin farz et borcu odedın esin borc odeyecegı parayı da sana veriyor her ay diyelim ama evdeki hesap carsıya uymaz o elindeki para da harcanır her ay Duzenlı bi odemesı varsa bırak odesın borcunu altın 1 kac sene sonra daha da katlanacak ve altın yapacak bile olsa esin sana sonra o 4 bılezgı sımdıkı bozdurdugundan yapamayacak daha fazla olacak senden kısıp sana altın mı yapacak bu sefer de giden altın bi daha gelmez buda benden sana nasihat olsun yine kendi kararınız kendi hesabınız bozdurup verirsen sonra aklına gelsin bu yazdığım 😃🤗

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bi kuruma borcunuz war atıyorum araba almış borç bitmeden arabayı satmıyorsunuz. Kar yaptqi için satmayı dusunuyorsunuz ama el mahkum. Altınlar yükseldi simdi altınınz olsa satıp borcu kapatmayı dusunurmüydünuz . Eşinizle iyisiniz bi sıkıntınız yok. Yola borcsuz düz dewam etmek adına bozdururmuydnz.
Ben bozdurup verdim pişmanda değilim çok şükür canı sağolsun bana yeter sonuçta aynı ekmeği bölüşüyoruz dünya malının mı peşine düşcem

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bi kuruma borcunuz war atıyorum araba almış borç bitmeden arabayı satmıyorsunuz. Kar yaptqi için satmayı dusunuyorsunuz ama el mahkum. Altınlar yükseldi simdi altınınz olsa satıp borcu kapatmayı dusunurmüydünuz . Eşinizle iyisiniz bi sıkıntınız yok. Yola borcsuz düz dewam etmek adına bozdururmuydnz.
Ben bozdururum valaaa

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ben evlendim bir hafta sonra eşime bütün takıları verdim arabanın modelini yükselttik borçlarımızı kapattık oğlumuza özelde doğurdum ikimizinde kredi kartı yok şuan hiç borcumuzda yok bir eşim calisiyo ikinciye hamileyim ama ben eşimle 10 yıl çıktım iki sene sözlü kaldım 5 yılda platonik sevdim çocukluk aşkım kendisi ilk sevgilim ve kocam oldu güvenin tamsa bircsuz hayat inan daha güzel bu ay bu parayı nereye yetiricem diye düşünmekten de 50 bin liraya aldığımız araba şuan 200 bin oldu verdiğim altinlarda arabayla yükseldi

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bu konuda fikir vermek istemem ben çünkü ben altınlarımı verdim ama şuan pişmanım çünkü okul okuyorum eşim bana maddi destekte bulunmuyor ben altınlarımı verdim ve şuan altınım olsa kimseye minnetim olmazdı. Altın bana göre kadının bir güvencesi yani ben vermezdim diye düşünen taraftayim ama tabi herkesin şartları kendisine göre
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Esinle cok iyi bile olsam elimdeki altını bozdurup onun borcunu yada bizim odemem canım calıssıp oder sonra vermeseydin olur pısman olursun
Kesinlikle valla öyle 👍👍 şimdiki aklım olsa asla vermezdim

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben hiç düşünmeden verdim 1 kerede sonuçta hayatı berabar yaşıyoruz pişman değilim ama bı daha lazım olsa verirmiyim bilemiyorum 🤷

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
🙄🙄 Kızlar altın bozdurulup borc kapatılır mı hamilelik den mı hormonlardan mı boyle dusunuyonuz altın almıs basını gıtmıs borc sabit calıssıp oder ama o altın bi daha geri gelmez kocanızı dusunene kadar cocukların geleceklerini dusunun bence 😂
Ama cnm evde bazen maddi imkansızlıktan dolayı tartusan kavga eden çiftler var. Yani evde kafam rahat olsun eşimle aram iyi olsun isteyen bi miktarını ayırıp gerisini bozdurabilir. Bunda hormonal bi dengesizlik söz konusu değil. Aytıca eşim iyi bi insansa zqten o da bnm gibi cocuklarının gelecegini düşünür ve ona göre biriktirilir. Yeter ki huzur olsun gerisi her zaman olur. Emin ol burda ne kadar kadın var evinde huzur arayan altını falan yok sayan. Allah yardımcıları olsun

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
İhtiyacımız olduğunda ortak kararla bozuluyor altınlar pek bişey kalmadı artık 🤦🏼‍♀️

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bu konuda fikir vermek istemem ben çünkü ben altınlarımı verdim ama şuan pişmanım çünkü okul okuyorum eşim bana maddi destekte bulunmuyor ben altınlarımı verdim ve şuan altınım olsa kimseye minnetim olmazdı. Altın bana göre kadının bir güvencesi yani ben vermezdim diye düşünen taraftayim ama tabi herkesin şartları kendisine göre
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kesinlikle valla öyle 👍👍 şimdiki aklım olsa asla vermezdim
Araba
Ama cnm evde bazen maddi imkansızlıktan dolayı tartusan kavga eden çiftler var. Yani evde kafam rahat olsun eşimle aram iyi olsun isteyen bi miktarını ayırıp gerisini bozdurabilir. Bunda hormonal bi dengesizlik söz konusu değil. Aytıca eşim iyi bi insansa zqten o da bnm gibi cocuklarının gelecegini düşünür ve ona göre biriktirilir. Yeter ki huzur olsun gerisi her zaman olur. Emin ol burda ne kadar kadın var evinde huzur arayan altını falan yok sayan. Allah yardımcıları olsun
Herkes İcin demedim canım zaten herkesin gecımı bir degil arkadas bi kurumdan araba almıs borcunu oduyor arabasının borcunu bitirmek istiyor bi an once onu da altın bozdurup kapatıyım mı diye sordu bende aldıgı yere buyuk ihtimalle sabit para oduyor her ay her ay odeyebılıyorsa altın bozdurulmaz araba İcin altın hele hıc bozdurulmaz esi her ay borcu sana veririm demıs ama o oyle olmuyor arabaya mecbur ama esine bu ay vermesem sunu yapsak bunu etsek der altını geri de yapamaz fiyat yükseliyor her gecen gun bu ay sunu almayalım da sana altın yapacam da demez canım demek istediğim bu

Tüm sayfalar yüklendi.