Bayanlar sadece fikir almak istiyorum qörüş yazarmısınız 🤞🌹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Bayanlar sadece fikir almak istiyorum qörüş yazarmısınız 🤞🌹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,543 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bayanlar sadece fikir almak istiyorum qörüş yazarmısınız 🤞🌹
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bi kuruma borcunuz war atıyorum araba almış borç bitmeden arabayı satmıyorsunuz. Kar yaptqi için satmayı dusunuyorsunuz ama el mahkum. Altınlar yükseldi simdi altınınz olsa satıp borcu kapatmayı dusunurmüydünuz . Eşinizle iyisiniz bi sıkıntınız yok. Yola borcsuz düz dewam etmek adına bozdururmuydnz.
Borcu ödeme güçlüğü çekiyorsanız zaten el mahkum ama finansal olarak ödeyebildiğiniz bir borcu sırf kar etmişken satalım diye yükselen altınından bozdurup kapatırsan karını zaten satmış oluyorsun. Eğer bu satacağınız şey arabaysa acele etmetin bu arabaların fiyatları zaten yükselmeye devam edecek. Biz 79 bine almıştık şuan 245 bin veriyor arabulucu siteler oda trink para olduğu için. Borcu ödeme güçlüğü yoksa hazır parayla kapatmak bana saçma geliyor. Babam borçsuz mal sahibi olunmaz derdi😂

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Borcu ödeme güçlüğü çekiyorsanız zaten el mahkum ama finansal olarak ödeyebildiğiniz bir borcu sırf kar etmişken satalım diye yükselen altınından bozdurup kapatırsan karını zaten satmış oluyorsun. Eğer bu satacağınız şey arabaysa acele etmetin bu arabaların fiyatları zaten yükselmeye devam edecek. Biz 79 bine almıştık şuan 245 bin veriyor arabulucu siteler oda trink para olduğu için. Borcu ödeme güçlüğü yoksa hazır parayla kapatmak bana saçma geliyor. Babam borçsuz mal sahibi olunmaz derdi😂
Ödeyebiliyoruz banada qeri düşününce mantiksz qeldi 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar