Sorum var Bebeğimin kalbî durmuş 19 haftalık 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Bebeğimin kalbî durmuş 19 haftalık 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,706 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimin kalbî durmuş 19 haftalık 😭
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Mariyam basın sagolsun evlat acısı çok zor çok ben bunu 2 kere yaşadım doğurdum gördüm yavrumun opemedim sadece 1 hafta gorebildim kuvezde 😢😢 Allah'ım sabır yarrabim kalbim çok acıyor 😢
Hülyam 😭😞çok zormuş gerçekten yaşayınca anladım 😭😞 Allah razı olsun canım seninde başın sağolsun nasılsın durumun nasıl umut nasıl iyidir inşallah 🤲, Kıyamam kuzum inan senin için çok üzgünüm keşke hiç yaşanmasay di bunlar ama Allah'ın takdiri elimizden birşey gelmiyor 😞 şükür et canım ben dün ağlamaktan helak oldum ama bir an kalbime kendime kızdım dedim ki sen ne için ağlıyorsun Allah'ın verdiği ve yine Allah'ın aldığı can için mi sonra tövbe ettim şükür ettim yüreğime ferahlık geldi 🤲😞 evet hâlâ üzgünüm ama Allah sabrını veriyor canım sende üzülme artık biliyorum çok zor ama elden bişey gelmedikten sonra yapacağımız çokta şey yok Hülyam 😞 Allah sabır versin Rabbim umudu sana bağışlasın inşallah 🤲 onunla teselli bulursun umarım 😞🤲

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hülyam 😭😞çok zormuş gerçekten yaşayınca anladım 😭😞 Allah razı olsun canım seninde başın sağolsun nasılsın durumun nasıl umut nasıl iyidir inşallah 🤲, Kıyamam kuzum inan senin için çok üzgünüm keşke hiç yaşanmasay di bunlar ama Allah'ın takdiri elimizden birşey gelmiyor 😞 şükür et canım ben dün ağlamaktan helak oldum ama bir an kalbime kendime kızdım dedim ki sen ne için ağlıyorsun Allah'ın verdiği ve yine Allah'ın aldığı can için mi sonra tövbe ettim şükür ettim yüreğime ferahlık geldi 🤲😞 evet hâlâ üzgünüm ama Allah sabrını veriyor canım sende üzülme artık biliyorum çok zor ama elden bişey gelmedikten sonra yapacağımız çokta şey yok Hülyam 😞 Allah sabır versin Rabbim umudu sana bağışlasın inşallah 🤲 onunla teselli bulursun umarım 😞🤲
Mariyam canım benim bizimde sınavımız imtihanimiz buymuş diyorum şükür ediyorum bazen çok ağlıyorum kalbime acı giriyor sonra diyorum rabbim verdi senden geri aldı rabbimin emanetiydi 😢🕊️ bu acı hiç gitniyecek kalbimde kalacak yavrum benim bir oğlum daha var ayakda duruyorum onun için bana ihtiyacı var Rabbime emanet ettim onu elimden birşey gelmez sadece dua ediyorum Allah'ım sanada sabırlar versin kuuzm benim rabbim bidaha yaşatmasın

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok kötüyüm neden nasıl oldu anlamadım 😞😭
Bugün karın ağrısı şikayetiyle doktora gittim ve öğrendim ki bebeğimin üç hafta önce kalbi durmuş 😭😞 çok kötüyüm şuan hastanedeyim lütfen dua edin rabbim kimseye yaşatmasın inşallah 🤲😭😞😭😞
Rabbim sabır versin inşallah canm bnm 🤲😔 hayırlısı böyleymiş demek ki kuzum rabbim tekrardan bir bebek nasip eder inşallah canm

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Mariyam canım benim bizimde sınavımız imtihanimiz buymuş diyorum şükür ediyorum bazen çok ağlıyorum kalbime acı giriyor sonra diyorum rabbim verdi senden geri aldı rabbimin emanetiydi 😢🕊️ bu acı hiç gitniyecek kalbimde kalacak yavrum benim bir oğlum daha var ayakda duruyorum onun için bana ihtiyacı var Rabbime emanet ettim onu elimden birşey gelmez sadece dua ediyorum Allah'ım sanada sabırlar versin kuuzm benim rabbim bidaha yaşatmasın
Tabiki de çok zor 😞 daha dün bile günleri sayarken akşamina bebeğimi kaybettim 😭 onunla birlikte benimde kalbim durdu sanki ama imtihan dünyası bura ne değiştirebilirsin nede engelleyebilir sin. Allah nasıl isterse ne isterse o oluyor hamd olsun 🤲 rabbim seni umutla mükâfat landır di canım Allah onunla sabır verdi sana, belki de hayırlısı buymuş 😞 biliyorum ne denilse de ne desekte kendimize asla acımız dinmeyecek Allah Kerim dir canım elbet geçecek elbet alışacaz 🤲 sende umut için dik dur ve onun sana daha çok ihtiyacı var kuzum 🤲 Allah yardımcın olsun rabbim sabrın en güzelini nasip etsin inşallah 🤲😞amin canım Allah razı olsun inşallah 🤲 duadan ve teslimiyetten daha güzeli yok inan 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sabır versin inşallah canm bnm 🤲😔 hayırlısı böyleymiş demek ki kuzum rabbim tekrardan bir bebek nasip eder inşallah canm
Amin canım Allah razı olsun inşallah 🤲 çok Şükür yinede Rabbime 🤲😞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar