Bebek aşağı inmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Bebek aşağı inmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,045 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek aşağı inmesi
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Yemek yerken az az ama sık sık ye canım yatarken soluna yat yastığını yüksek tut faydası olur
Kız ben soluma hiç yatamıyorum ki sağ tarafa yatınca rahat ediyorum midem sola dönünce yanmaya başlıyor sola dönünce bel ağrısıyla uyanıyorum ya sırt üstü yatınca yada sağa yatınca çok rahatım dönmeye çalışıyorum sola ama uyanıyorum hep o zamanda acıyla

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kız ben soluma hiç yatamıyorum ki sağ tarafa yatınca rahat ediyorum midem sola dönünce yanmaya başlıyor sola dönünce bel ağrısıyla uyanıyorum ya sırt üstü yatınca yada sağa yatınca çok rahatım dönmeye çalışıyorum sola ama uyanıyorum hep o zamanda acıyla
Allah Allah mide sol tarafa doğru olduğu için normalde sola yatınca yukarı kaçmaz yiyip içtiğin yanmada azalır öylelikle, aksine sağa yatınca daha da artar aslında mide yanması ama seninki tam tersi nasıl rahat ediyorsan öyle yat tabi canım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Allah Allah mide sol tarafa doğru olduğu için normalde sola yatınca yukarı kaçmaz yiyip içtiğin yanmada azalır öylelikle, aksine sağa yatınca daha da artar aslında mide yanması ama seninki tam tersi nasıl rahat ediyorsan öyle yat tabi canım
Valla ne bileyim anlamadım herkes sola dönünce rahat ben sağa bugün nst çekindim sağa dönmek istiyorum sola da yattım ki nasıl midem ağrıyor öyle böyle değil bitene kadar sıkıntıdan çatlayacaktım 😁

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Valla ne bileyim anlamadım herkes sola dönünce rahat ben sağa bugün nst çekindim sağa dönmek istiyorum sola da yattım ki nasıl midem ağrıyor öyle böyle değil bitene kadar sıkıntıdan çatlayacaktım 😁
Sola yatınca bebek daha rahat olduğu için nst çekilirken mecbur öyle yatırıyorlar canım. Var bu işte bir terslik ama çözemedim 😂😂

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Sola yatınca bebek daha rahat olduğu için nst çekilirken mecbur öyle yatırıyorlar canım. Var bu işte bir terslik ama çözemedim 😂😂
Bende anlamadım hele bi döneyim soluma o zaman belimin ağrısını görme yani başı sol kasığımda baskı yapıyor belki ondan dolayı dönemiyorumdur hem ayağını hem dizini sağ tarafıma dayamış orayı delmekle meşgul hareket merkezi zaten denge menge hiç kalmadı her tökezlediğmde aklıma geliyorsun iyi kurtardım diyorum 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar