Bebek aşağı inmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Bebek aşağı inmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,046 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek aşağı inmesi
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
B

Pff en istemediğim şey benimde sezeryan olmak inşallah iner nasıl anlaşılıyor bilmiyorumda yan duruyor hala biraz önce çok ağır bi kasık ağrısı oldu bütün hareketleri kasıktaydı acaba indimi dedim ama bişey anlamıyorumda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalıksın canım benimde 25.haftaya kadar çok güzel baş gelişti ne olduysa yan dönüverdi inşallah byle gider demişti ama gitmedi. Benimde yan duruyor bugün de kasıklarımda baskı ve ağrı hissettim belime ağrı girdi bütün hareketleri kasıklarımda yoğunlaşınca acaba döndümü dedim anlamaya çalışıyorum
Bana doktr basindan beri baş qelis diyor normal doqum pozisyonundayms 33 +4 te qittm baş qelis dedi. 33 haftaya kadar olan aqrim sancim qitti taş qibi oldum bebism kasilp duruyor çok harekteli masaAllah ama aqri sızı yok. Birde qöbeqim oldu bitti asaqida benim oqlumda oturunca qöbeqim qöqüslerim birbirine baskı yapardı bunda hiç öyle bi durumm yok. Sizin oturunca qöqüs qöbek birbrine basınç yapiyrmu

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bana doktr basindan beri baş qelis diyor normal doqum pozisyonundayms 33 +4 te qittm baş qelis dedi. 33 haftaya kadar olan aqrim sancim qitti taş qibi oldum bebism kasilp duruyor çok harekteli masaAllah ama aqri sızı yok. Birde qöbeqim oldu bitti asaqida benim oqlumda oturunca qöbeqim qöqüslerim birbirine baskı yapardı bunda hiç öyle bi durumm yok. Sizin oturunca qöqüs qöbek birbrine basınç yapiyrmu
Evet Hep öyle birleşik oturuyorm kaburgalarımda çok acıyor sızım sızım 😔

Kaderkader

Kayıtlı Üye
rank
Bebek kaç haftalıkken aşağı iniyor ve nasıl anlaşılıyor aşağı indiği ultrasondan mı bakılıyor aşağı indiğinde nasıl belirtileriniz oldu ve aşağı indikten kaç zaman sonra doğumunuz oldu ☺️
42 haftayı geçti benim doğum yaptım hep asagidaydi benimkisi ama bir türlü sancı gelmemişti kendinde anlayabilirsin doktor da belli bir haftasından sonra söylüyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebek kaç haftalıkken aşağı iniyor ve nasıl anlaşılıyor aşağı indiği ultrasondan mı bakılıyor aşağı indiğinde nasıl belirtileriniz oldu ve aşağı indikten kaç zaman sonra doğumunuz oldu ☺️
Benim 32. Haftada başı yerleşmişti progestan kullandım erken doğum olmasın diye istirahat et dedi dr 2 ay yattım 40+1 de sezaryan oldum

Tüm sayfalar yüklendi.