Bebek de sinir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Beyza🌸🌸 tarafından oluşturulan Bebek de sinir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,740 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebek de sinir
Konbuyu başlatan Beyza🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum valla bize de var oğlum iki yaşında bende ona hayır diyince oğlum kendisine vurmaya başlıyor duvara kafa atıyor yüzünü çiziyor ne bilim değişik değişik hareketler 🤦 saatlerce ağlar bağırır çağırır elinden ne geliyorsa yapar yani , Allah yardım etsin şimdikileri anlamak çok zor gerçekten canım rabbim yardım etsin, Ali bazen kendine vurunca dayanamıyorum eline vuruyorum kendisine vurmasın diye annem diyor çocuk zaten kendine vuruyor sen niye vuruyorsun 😂
😁😁😁 Canları da acımıyo şaşırtıcı valla kuzum 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Söylerim birtanem sende çok selam söyle ellerinden öperim🥰❤️😘😍🧚
Aleyküm selam kuzum ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

11 aylığız bizde bizde de aynı sıkıntılar var elindekini asla alamıyorum sinirden kendini sıkıyo ellerini yumruk yapıp kendine vuruyo neyseki yanlız değilmişim 😅😅
Değilsin canım ne yazık ki 😁

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ahahaa bizim kayrw eskiden öyleydi baktım oluru yok ağlayınca onunla konuşmaya başlıyorum dışarı çıkarıp unutturuyprum dışarı dediğim balkon yani yada babası evde ise babasına verp oyun oynattırıyorum ne için ağladığımı unutuyor bende o ara istediği şeyi kaldırıyorum o gün bı gündür yapmaz şükür ki
Ayh 🤦‍♀️benimki daha yeni başladı Allah razı olsun ben de öyle yapayım nasıl baş edeceğimi bilemedim amca emziriyorum susuyor hemen ama dövecek gibi bakıyor 🤣🤣🤣 babası kılıklı 🥰🥰🤣🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayh 🤦‍♀️benimki daha yeni başladı Allah razı olsun ben de öyle yapayım nasıl baş edeceğimi bilemedim amca emziriyorum susuyor hemen ama dövecek gibi bakıyor 🤣🤣🤣 babası kılıklı 🥰🥰🤣🤣🤣
Ahahahahah Kayra hala öyle elinden zararlı bir şeyi alınca ağlmaz ama kaşlar çatılır hemen

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ahahahahah Kayra hala öyle elinden zararlı bir şeyi alınca ağlmaz ama kaşlar çatılır hemen
Küçük beylere ve bayanlara bak şimdiden korku salıyorlar 😃😃 kızım doğduğunda çok çatık kaşlıydı eşim anneme benziyor diyordu 🤣🤣🤣 şimdi çok güler fındığım ama işte elinden bir şey alınmıyor bugün dediğin gibi yaptım çatal almıştı elinden alınca ağlamadan kucaklayıp evi gezdirdim sustu ama çiçeklerime uzandı azıcık dokunsa yolacak zillim elleri yumruk yumruk kızınca 😃😃😃

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Küçük beylere ve bayanlara bak şimdiden korku salıyorlar 😃😃 kızım doğduğunda çok çatık kaşlıydı eşim anneme benziyor diyordu 🤣🤣🤣 şimdi çok güler fındığım ama işte elinden bir şey alınmıyor bugün dediğin gibi yaptım çatal almıştı elinden alınca ağlamadan kucaklayıp evi gezdirdim sustu ama çiçeklerime uzandı azıcık dokunsa yolacak zillim elleri yumruk yumruk kızınca 😃😃😃
İlgisini çeker canım ileri doğru kaşla göz araı o çiçekleri de yolar seni kandırıp emin ol aşırı zekiler 😂😂

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide 1.5 yaşında bizde aynı durumdan Şikayetçiyiz hatta burda oyun parkı var oradaki pedagogla görüşmeyi düşünüyorum. Gerçi kayın pederimin söylediğine göre eşimde aynı modelmiş genetik faktörlere bağlı da olabilir.🤣🤣🤣
(Aramızda kalsın bende öyleydim çok sinirli bir çocuktum kafamı duvarlara vururdum hatırlıyorum yani düşün kaç yaşına kadar devam ettiyse artık 🤣🤣🤣
Canım küçükken bende akıllı bir bebekmişim eşim de öyle benim kız kime çekmiş 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar