Bebek için hastane cantası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Bebek için hastane cantası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,657 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bebek için hastane cantası
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Güneşş

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 23. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mango büyüklüğünde.
Bebeğin kulakları daha iyi duymaya başlar. akciğerdeki damarlar solunuma hazır hale gelmek için büyümeye başlar. Ayaklarınızda ödem oluşmaya başlar.
bacaklarda ödem olması tehlike işaretidir. dikkatli olmak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 31 cm ağırlıgı 550 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
İlk doğumum da da 3 gün boyunca sütüm gelmedi ama ben pes etmedim hep emzirdim çok şükür geldi sonra zaten süt gelesyie kadar sıvı bir su geliyor o bile bebeği doyurmaya yetiyor biberona alışan bebekler memeyi reddedee
Doğru canım haklısın insalalh gerek kalmaz ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim bidaha yaşatmasın inşallah kuzum 🥰
İnsalkah canım cok tesekkur ederim ❤️🥰

Bebeğin kulakları daha iyi duymaya başlar. akciğerdeki damarlar solunuma hazır hale gelmek için büyümeye başlar. Ayaklarınızda ödem oluşmaya başlar.

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım cok tesekkur ederim allah razı olsun :) ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kasık biberon varmış canım ben ondan aldım her ihtimale karşı ama insallah gerek kalmaz o heyecanı yasarım :)
Kaç hafatlıksın kaşık biberon için çol erken yutma yı bilmiyor genzine kaçıra bilirsin 40 çıkınca kullan derim kaşık biberon nu

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kız allahım ya nolcak poşetten bişi olmaz :)
Ben mecbur aldım :( :D simdi eşim doğum yapacağım hastanenın karşısında eczacı bütün çalışanlar dr lar tanıyor hepsi de yüksek makamlı sosyete bişiler :) ama yumuşak kalpliler :)
Eşim utanmasın diye öyle yaptım
aldım netten indirimdeydi
Ama tedi de var 6 Li bavul duzenlıyixi diye :)
Kuzum niye utansın yüksek makam diye birşey varsa bu insanların iyi niyetleri olması gerekiyor bence ben memurum ve kaç yıldır memur memurla takılır bizim daire temizlik personelini küçük görür ben tam tersi onlarla oturup kahvaltı ederim çay içerim hatta korana olduğunda müdür bana şey dedi oturma şunlarla mikrop kapacaksin falan demişti bende senin benim pisligimi temisledikelri için haklısınız mikrop kaparım demiştim hiç sevmezdim o müdürü değişik kadın makam önemli değil canım insanligimiz yüksek mevki olsun yeter bence kıyamam böyle düşünmen bile çok güzel birşey ama 🌷

Kuzum niye utansın yüksek makam diye birşey varsa bu insanların iyi niyetleri olması gerekiyor bence ben memurum ve kaç yıldır memur memurla takılır bizim daire temizlik personelini küçük görür ben tam tersi onlarla oturup kahvaltı ederim çay içerim hatta korana olduğunda müdür bana şey dedi oturma şunlarla mikrop kapacaksin falan demişti bende senin benim pisligimi temisledikelri için haklısınız mikrop kaparım demiştim hiç sevmezdim o müdürü değişik kadın makam önemli değil canım insanligimiz yüksek mevki olsun yeter bence kıyamam böyle düşünmen bile çok güzel birşey ama 🌷
Tesekkur ederim canım
Sen cok güzel düşünceli insansın
Onlar da öyledir ama insanoğlu çiğ süt emmiş eşi böyle yerde çalışıyor sunun getirdiği seye bak falan derler diye öyle yaptım
Belki demezler ama işte ne bilim :)

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Asla biberon taraftarı değilim elimden geldiğince emziricem zaten Bebek emdikçe süt gelir
Koca başkent ANKARA görüyormusun ne kadar cahil kalmış bu konularda 😁
😅😅😅 Kuzum valla senin hastanede sorun varmış o zaman, hemşireler doğuma hazırlarken bebeğe giydirilecek kıyafetleri istiyorlar, veriyorsun onlar giydirip odaya getiriyorlar 🤗
Görüyon mu kocaaaa başket ankara yı ne kadar cahil kaşmış bu konuda

Tüm sayfalar yüklendi.