Sorum var Bebekler ne zaman konusmaya başlar?

• Konbuyu başlatan Elifgunes
  • Toplam 102 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifgunes tarafından oluşturulan Bebekler ne zaman konusmaya başlar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,119 kez görüntülenmiş, 102 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekler ne zaman konusmaya başlar?
Konbuyu başlatan Elifgunes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Evet yazmak kolay ama sen ne kadar dikkat edersen et başkasının yaptığı en ufak bir hatada o travma öyle bir tetikliyor ki . İnsan kendini boşlukta hissediyor 🥺
Tvde bir haber izliyorsun, sosyal medyada biri senin yorumuna bir şey yazıyor, yolda yürürken iki kişinin konuştuğunu duyuyorsun, bazen de hiç yoktan aklına geliyor o kadar basit şeyler ki kendini korumak bazen sanki imkansız gibi geliyor sonra işte bebeğine bi bakıyorsun başlıyorsun dua etmeye Allahım onu koru benim yaşadıklarımı yaşatma beterinden de koru diye o da sana bir gülüyor o anlık geçiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tvde bir haber izliyorsun, sosyal medyada biri senin yorumuna bir şey yazıyor, yolda yürürken iki kişinin konuştuğunu duyuyorsun, bazen de hiç yoktan aklına geliyor o kadar basit şeyler ki kendini korumak bazen sanki imkansız gibi geliyor sonra işte bebeğine bi bakıyorsun başlıyorsun dua etmeye Allahım onu koru benim yaşadıklarımı yaşatma beterinden de koru diye o da sana bir gülüyor o anlık geçiyor
Ah ah her sözüne sonuna kadar katılıyorum 🥺. Tek fark benim bunlar hariç canlı bir örneğim bile var olayın tetikleme nedeni 🤦🏻‍♀️. Eşimle kaç kez konuştum oda kaç kez karşıda ki ile konuştu bakalım bu son dedi bana bir daha olursa eve barka almam diye gidince göreceğiz ne oluyor ne bitiyor 🤦🏻‍♀️. Ama cidden şu var ki rabbim evlatlarımızı korusun bizimde korumamızı sağlasın inşallah 🙏🏻

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah her sözüne sonuna kadar katılıyorum 🥺. Tek fark benim bunlar hariç canlı bir örneğim bile var olayın tetikleme nedeni 🤦🏻‍♀️. Eşimle kaç kez konuştum oda kaç kez karşıda ki ile konuştu bakalım bu son dedi bana bir daha olursa eve barka almam diye gidince göreceğiz ne oluyor ne bitiyor 🤦🏻‍♀️. Ama cidden şu var ki rabbim evlatlarımızı korusun bizimde korumamızı sağlasın inşallah 🙏🏻
Bak şimdi bi de kız annesi olacaksın ya o böyle bir yaşlarına doğru sürekli aynaya bakıp gülmeye başlayacak, tokaları alıp alıp saçına takmaya çalışmaya başlayacak sonra bir kaç seneye makyaj yapacak aklı sıra kıyafet seçmeye başlayacak falan 😅 Asıl o zamanki anksiyetelerimizi Allah nasip kısmet ederse bir konuşalım da bu halimize acaba şükredecek miyiz merak ediyorum 😅 Ettiğimiz 1 duamız 10a çıkacak mı mesela 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bak şimdi bi de kız annesi olacaksın ya o böyle bir yaşlarına doğru sürekli aynaya bakıp gülmeye başlayacak, tokaları alıp alıp saçına takmaya çalışmaya başlayacak sonra bir kaç seneye makyaj yapacak aklı sıra kıyafet seçmeye başlayacak falan 😅 Asıl o zamanki anksiyetelerimizi Allah nasip kısmet ederse bir konuşalım da bu halimize acaba şükredecek miyiz merak ediyorum 😅 Ettiğimiz 1 duamız 10a çıkacak mı mesela 😅
Yaşayıp göreceğiz hazalım 😂😂. Sen şuan kız konusunda benden deneyimlisin 😂😂tavsiyelerini bekliyorum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Ekli dosyalar

• IMG_0281.jpeg
    IMG_0281.jpeg
    187 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_0280.jpeg
    IMG_0280.jpeg
    192 KB · Görüntüleme: 8

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Babamgil de 9 kardeş kız düşüm hatta bir tane ikiz halam var Babannem onların ikiz olduğunu bilmiyormuş onları da normal doğurmuş 😂😂
Benim babamda 9 kardeşler 8 erkek 1 kız kayınvalideminde 9 çocuğu var 5 6 tane de düşük yapmış 1 tanede 1 yaşında kızı vefat etmiş hastalıktan 🥴🥴🥴

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ben de tv karşısında büyüdüm dikkatim çok çabuk dağılıyor sosyal becerilerim de iyi değil yüzyüzeyken insanların karşısında aşırı heyecanlanıyorum hatta bazen dilim dolanıyor aman biz yaptık bişey olmadı diyorlar ama tvyle büyüyenler olarak normal değiliz bazı insanlar kabullenemiyor
Aynıyız sen beni söz gününde görseydin off nefes alamıyordum sırtım sırılsıklam terli ellerim buz gibiydi benim de tv yüzünden eminim aynen bize bir şey olmadı sanıyorlar ama ne bilsinler bu hallerimizin nedeninin o kutu olduğu biz babaannemlerle büyüdük kalabalıktı eğlenceliydi çok güzeldi ama çok tv maruziyeti vardı 2 halamdan biri aşırı tv bağımlısıydılar biri önlerinden geçsin offf sen nasıl bölersin keyfimi diye kavga ederdi diğeri de bizi alır uzaklaştırmak için oyun oynatırdı ama ne mümkün 😅

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kayınbaban da ceketini atsa kadıncağız hamile kalmış herhalde maşAllah
Aynen Hazal kayinababm şehir dışında çalışıyormuş gidip 1 yıl orda kalıyormus eve gelince 1 gün kalıp tekrar gidiyormuş kayinvalidem.o 1 gün de hamile kalıyormuş her çocuk arasında 1 yıl var 🤣🤣 her yıl 1 gün gelmiş hep hamile kalmış 🤣🤣 kayınvalidem.diyor 40 im çıkıyordu hamile kalıyordum hep

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Birde şuan ki zamanla o anki zaman aynı değil ne kadar tv karşısında büyüsekte insanlar hep iç içeydi kalabalık ortamlar vs . Şuan ya anne çocukla tek kalıyor ya baba yada bakıcı o yüzden daha önemli bu tv konusu
Büyük etken tabii ama valla kafam rahat 7 24 emir veren yok hizmwt bekleyen yok al kızını git uyu ohh hamileliğim de anneliğim de çok güzel huzurlu geçti yedim içtim yattım kızım bence bu sayede çok huzurlu bir bebek ama elbette bazı anlar oluyor o da normal diş atak vs kalabalık güzel sosyal ortam falan evet ama işte bence çocuğunu istediğin gibi yetiştirmek için büyük problem kaynanam burdayken çok daha iyi anladım evlerin yakın olması bile zarar kadın el kadar bebeğe çikolata vermeye kalkıştı aldım kendim yedim onu dedesi torunu için yolladı dedi iyi ya sütümden geçer ona dedim 😃😃😃 napayım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen Hazal kayinababm şehir dışında çalışıyormuş gidip 1 yıl orda kalıyormus eve gelince 1 gün kalıp tekrar gidiyormuş kayinvalidem.o 1 gün de hamile kalıyormuş her çocuk arasında 1 yıl var 🤣🤣 her yıl 1 gün gelmiş hep hamile kalmış 🤣🤣 kayınvalidem.diyor 40 im çıkıyordu hamile kalıyordum hep
Kadın olmak zor vol: 123959548210284 🫣

Tüm sayfalar yüklendi.