Sorum var Bebekler ne zaman konusmaya başlar?

• Konbuyu başlatan Elifgunes
  • Toplam 102 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifgunes tarafından oluşturulan Bebekler ne zaman konusmaya başlar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,125 kez görüntülenmiş, 102 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekler ne zaman konusmaya başlar?
Konbuyu başlatan Elifgunes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen Hazal kayinababm şehir dışında çalışıyormuş gidip 1 yıl orda kalıyormus eve gelince 1 gün kalıp tekrar gidiyormuş kayinvalidem.o 1 gün de hamile kalıyormuş her çocuk arasında 1 yıl var 🤣🤣 her yıl 1 gün gelmiş hep hamile kalmış 🤣🤣 kayınvalidem.diyor 40 im çıkıyordu hamile kalıyordum hep
Ayy evlat güzel şey de ne bileyim bu kadarı da kadına eziyet hamilelik acısı doğumun acısını çek hop tekrar 9 sene boyunca bi de adam da evde yok ayy 🥶
Aynıyız sen beni söz gününde görseydin off nefes alamıyordum sırtım sırılsıklam terli ellerim buz gibiydi benim de tv yüzünden eminim aynen bize bir şey olmadı sanıyorlar ama ne bilsinler bu hallerimizin nedeninin o kutu olduğu biz babaannemlerle büyüdük kalabalıktı eğlenceliydi çok güzeldi ama çok tv maruziyeti vardı 2 halamdan biri aşırı tv bağımlısıydılar biri önlerinden geçsin offf sen nasıl bölersin keyfimi diye kavga ederdi diğeri de bizi alır uzaklaştırmak için oyun oynatırdı ama ne mümkün 😅
Ayy internet yokken çok vardı o bir daha izleyemiyorsun ya o an izledin izledin insanda kompleks oluyordu 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Büyük etken tabii ama valla kafam rahat 7 24 emir veren yok hizmwt bekleyen yok al kızını git uyu ohh hamileliğim de anneliğim de çok güzel huzurlu geçti yedim içtim yattım kızım bence bu sayede çok huzurlu bir bebek ama elbette bazı anlar oluyor o da normal diş atak vs kalabalık güzel sosyal ortam falan evet ama işte bence çocuğunu istediğin gibi yetiştirmek için büyük problem kaynanam burdayken çok daha iyi anladım evlerin yakın olması bile zarar kadın el kadar bebeğe çikolata vermeye kalkıştı aldım kendim yedim onu dedesi torunu için yolladı dedi iyi ya sütümden geçer ona dedim 😃😃😃 napayım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kadın olmak zor vol: 123959548210284 🫣
Kaynanan sonunda gitti mi bari 😂😂

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ys ne acılar çekmiştir 🥺🥺
Aynen öyle 🥹 anlattığında hep ağlıyorum 😔

Ayy evlat güzel şey de ne bileyim bu kadarı da kadına eziyet hamilelik acısı doğumun acısını çek hop tekrar 9 sene boyunca bi de adam da evde yok ayy 🥶

Ayy internet yokken çok vardı o bir daha izleyemiyorsun ya o an izledin izledin insanda kompleks oluyordu 😅
Sen benim.kaynanami gör o kadar çalışkan kadınki yani hamileyken yaptığı işleri anlatıyor hamile olmayanlar yapamaz onları o kadar ağır işler ama Allah demkki yardım etmiş şimdiki kızlar olsa çoktan düşürmüştü eski kadınlarda bu bir gerçek ki daha güçlüler

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Sen benim.kaynanami gör o kadar çalışkan kadınki yani hamileyken yaptığı işleri anlatıyor hamile olmayanlar yapamaz onları o kadar ağır işler ama Allah demkki yardım etmiş şimdiki kızlar olsa çoktan düşürmüştü eski kadınlarda bu bir gerçek ki daha güçlüler
Zaten hayat öyle insanlara zor yatıp armut piş ağzıma düş diyenler hep mutlu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ah kuzum ağlanmaz mı ya 🥺🥺

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanan sonunda gitti mi bari 😂😂
evet 😁😁 hatta ufak bi sinir krizi geçirtti sağolsun öyle gitti ama ben haksızdım sonra arayıp özür diledim hala çok üzülüyorum yapmamalıydım

😃😃😃 ama özellikle o halam çok abartıyordu izlemeyi küçüğü az daha mantıklıydı da büyük offf 😃😃😃 internet olsaydı düşünemiyorum yani iyiki yokmuş

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
evet 😁😁 hatta ufak bi sinir krizi geçirtti sağolsun öyle gitti ama ben haksızdım sonra arayıp özür diledim hala çok üzülüyorum yapmamalıydım

😃😃😃 ama özellikle o halam çok abartıyordu izlemeyi küçüğü az daha mantıklıydı da büyük offf 😃😃😃 internet olsaydı düşünemiyorum yani iyiki yokmuş
Ay Rosalinda da ben de abartıyordum ne diziydi be sokakta insan kalmazdı 😅 küçücüktüm ama yine de o Thalia’nın saçları taktığı beyaz güller falan ne güzel kadındı çok çekti garibim 🥹😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar