Bebekte down sendromu olma ihtimali var denildi bilgi verir misiniz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neva tarafından oluşturulan Bebekte down sendromu olma ihtimali var denildi bilgi verir misiniz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,857 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekte down sendromu olma ihtimali var denildi bilgi verir misiniz ?
Konbuyu başlatan Neva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevilozkan
M

Merve✨

Guest
Etrafımda çok tanıdığım var dawn sendromlu denildiği halde çocuklar sapasağlam doğdu maşallah, ve çok sayıda inanıp aldıranında sağlıklı çocuğu olduğunu öğrendi ve doktora dava açtılar, anlaşılabilecek birşey olsa şarkıcı Özgünün çocuğu hakkında yaptığı raportajı dinlemeni öneririm ozamnadır bu testlere inanmıyorum, oğlu bütün taramalarda sağlıklı bir bebek olarak görünmüş doğduğunda şok olmuşlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Etrafımda çok tanıdığım var dawn sendromlu denildiği halde çocuklar sapasağlam doğdu maşallah, ve çok sayıda inanıp aldıranında sağlıklı çocuğu olduğunu öğrendi ve doktora dava açtılar, anlaşılabilecek birşey olsa şarkıcı Özgünün çocuğu hakkında yaptığı raportajı dinlemeni öneririm ozamnadır bu testlere inanmıyorum, oğlu bütün taramalarda sağlıklı bir bebek olarak görünmüş doğduğunda şok olmuşlar

Neva

Kayıtlı Üye
rank

Saolun allah razı olsun inanın ne yapmam gerektiğini bilmiyorum zaten doktor da bilgi vermedi sadece bebeğin down sendromlu.olabilir dedi sonrasında ne yapmam gerektiğini bile söylemedi

Alabiliyorsan peritanoloji bölümüne randevu alıp git canım detaylı bakıyorlar orda bı muane ol eğer oda uygun görürse duruma göre degerlendirirsin
Anladım çok saolun eğer öyle olsa bile allahtan geliyor ben zaten yine doğurgan bebeğimi ama kesin öyle mi deil mi onu bilmiyorum zamanla öğrenicem inşallah

Alabiliyorsan peritanoloji bölümüne randevu alıp git canım detaylı bakıyorlar orda bı muane ol eğer oda uygun görürse duruma göre degerlendirirsin
Anladım çok saolun eğer öyle olsa bile allahtan geliyor ben zaten yine doğurgan bebeğimi ama kesin öyle mi deil mi onu bilmiyorum zamanla öğrenicem inşallah

Son düzenleme:

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 12 haftalik hamileyim ikili tarama sonucunda bebeğimin sendromlu olma ihtimali var denildi bilgi verirmisiniz testler ne kadar doğru bilmiyorum amniyosentez sıvısı aldırmalımıyım
İkili üçlü testlerde yanılma payı oluyor detaylıyı bekle istersen canım yada uzmanına görün derim

Xxhyalxx

Kayıtlı Üye
rank
Saolun allah razı olsun inanın ne yapmam gerektiğini bilmiyorum zaten doktor da bilgi vermedi sadece bebeğin down sendromlu.olabilir dedi sonrasında ne yapmam gerektiğini bile söylemedi

Ultarsyona bakarakmi denildi bana önce ense kalınlığında suphelendrek soledi daha sonra kan sonucum 226/1olarak dovn sendrmu olabilir denildi sıvı aldrmadim.hala

Xxhyalxx

Kayıtlı Üye
rank
Ultrason ve kan sonucuna bakarak bir ihtimal ne demek kesin bi kafanızı karıştırmak yerine detay verseymis bu doktorları anlamakta zor valahi neye göre dedi acaba

Ultrason ve kan sonucuna bakarak söyledi riski düşük dedi ama bi ihtimal olabilir dedi
Yani bunun belirli bi sınır değerleri var yani ona göre konuşması lazm bir ihtimal dediğine göre oda emin değil

Ultrason ve kan sonucuna bakarak söyledi riski düşük dedi ama bi ihtimal olabilir dedi
Yani bunun belirli bi sınır değerleri var yani ona göre konuşması lazm bir ihtimal dediğine göre oda emin değil

Xxhyalxx

Kayıtlı Üye
rank
Ense kalınlığını bana söylemedi raporda yazıyor mu acaba bilgi verin lütfen
Evet yazması lazım benm.ultrasyinda bakarak yanndakia.sistana soledi oda yazdı bebeğin bütün ölçülerini hatta NT die.yazar

Sonuclariniz dosyamiz elinizdeyse eğer NT degerimkac ona bakım nt ense kalınlığı oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar