Bebekte down sendromu olma ihtimali var denildi bilgi verir misiniz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neva tarafından oluşturulan Bebekte down sendromu olma ihtimali var denildi bilgi verir misiniz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,855 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekte down sendromu olma ihtimali var denildi bilgi verir misiniz ?
Konbuyu başlatan Neva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevilozkan

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim 🥰🤗 inşallah birşey yok yaşınız kaç bu arada yaşı 35 üstünde riskli aslında
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim 🥰🤗 inşallah birşey yok yaşınız kaç bu arada yaşı 35 üstünde riskli aslında

Nurella

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 12 haftalik hamileyim ikili tarama sonucunda bebeğimin sendromlu olma ihtimali var denildi bilgi verirmisiniz testler ne kadar doğru bilmiyorum amniyosentez sıvısı aldırmalımıyım
Banada dün devlet hastanesi 100 de 95 dowm sendromu dedi.şok olduk hemen kendi doktoruma basvurdum testlerimle.100 de 1.95 yani 362 de bir gorulebilen risk test cok normal hic bir sorun yok dedi.bu hastaneler zevkmi aliyor bu anneleri bu duruma dusurmekten dunya basima yikildi.haftaya doguma alinicam dogum ustu cok buyuk şok yas
adim dikkate almayın.baska bir doktora gorunun testlerinizle

Neva

Kayıtlı Üye
rank
Banada dün devlet hastanesi 100 de 95 dowm sendromu dedi.şok olduk hemen kendi doktoruma basvurdum testlerimle.100 de 1.95 yani 362 de bir gorulebilen risk test cok normal hic bir sorun yok dedi.bu hastaneler zevkmi aliyor bu anneleri bu duruma dusurmekten dunya basima yikildi.haftaya doguma alinicam dogum ustu cok buyuk şok yas
adim dikkate almayın.baska bir doktora gorunun testlerinizle
Öyledir bana bi ihtimal olabilir dedi devlet hastanesi zaten kesin bi cevap vermedi inşallah bişey olmaz ayrıntılı ultrasonu bekliycem bende rabbim size de sağ salim doğurmak nasip eder inşallah

Keziban 🦋

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 12 haftalik hamileyim ikili tarama sonucunda bebeğimin sendromlu olma ihtimali var denildi bilgi verirmisiniz testler ne kadar doğru bilmiyorum amniyosentez sıvısı aldırmalımıyım
İkili test çok yanıltıyor. 2 kızım dahil bir sürü yakınımın ikili testte down sendromu ihtimali yüksek cıktı ama maşallah hepsi sağlıklı. Bilemem tabii ama bil çok yanıltıyor

Neva

Kayıtlı Üye
rank
İkili test çok yanıltıyor. 2 kızım dahil bir sürü yakınımın ikili testte down sendromu ihtimali yüksek cıktı ama maşallah hepsi sağlıklı. Bilemem tabii ama bil çok yanıltıyor
Sizin de kızlarınıza mi down sendromlu denildi bana düşük risk dedi ama sonrasında nolur bilemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar