Bebişleri nasıl uyutuyorsunuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Bebişleri nasıl uyutuyorsunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,086 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebişleri nasıl uyutuyorsunuz?
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Biraz büyüyünce düzene koyarsın. Kucağa alıştı diye üzülme benim 4 yaşında oğlum var şimdi gel kucağıma alıyım diyorum gelmiyor mesela hamileyken de öyleydi. Kendi istediğinde geliyor. Belli yaşa gelince istesende kucakta durmuyor sen tadını çıkar istediğin kadar al kucağına. Biraz zor olur senin için birde çevre konuşması olur tabi kucağa alışmış diye. Takma onlarda büyüyünce zaten kucağa istekte gelmiyor de gitsin.

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ayaktada şuan için rahatsin biraz büyüyünce sallamayi kesince bırakınca uyanıyor nerden baksan 1 saat uğraşıyorsun uyutmak için biraz daha büyüdüğünde bırakıyorsun ağlıyor sonra sanada eziyet oluyor

Canım ayaktada şuan için rahatsin biraz büyüyünce sallamayi kesince bırakınca uyanıyor nerden baksan 1 saat uğraşıyorsun uyutmak için biraz daha büyüdüğünde bırakıyorsun ağlıyor sonra sanada eziyet oluyor
Rabbim yokluguyla sinamasin ama zaten her türlü eziyet çekiyorum tuvalete bile zor gidiyorum 😂😂 başta aglamasina tek kalmasına kıyamadım smdi bırakmıyor eşim gelene kadar hayat duruyor bende

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yokluguyla sinamasin ama zaten her türlü eziyet çekiyorum tuvalete bile zor gidiyorum 😂😂 başta aglamasina tek kalmasına kıyamadım smdi bırakmıyor eşim gelene kadar hayat duruyor bende
O konuda haklısın benim bebe uyuyor. Ben bı kahvaltı yapıyım rahat rahat diyorum sandalyeye oturmamla kalkmam bir oluyor çünkü benimki sana kahvaltı yok diyor 😁 tuvalete gidiyorum uslu uslu duruyor. Ben wcdeyim şimdi çığlıgı basıyor mesela sanki hissediyorlar bebekler kizz 😁😁

Katılıyorum Kayra da böyle nerdeyse emzik hariç
Ne güzel maşallah sübhanallah 🧿

Aslında var canım ben onları dışarıda bir yere giderken kullanıyorum ilk defa başıma geldiği için bana da ders oldu zaten 😂😂😂😂
İnsan yaşamadan tecrübe edemiyor sende artık dinkat edersin örtüyü unutunca hemen aklına gelir malum olay 🤗

Aslında var canım ben onları dışarıda bir yere giderken kullanıyorum ilk defa başıma geldiği için bana da ders oldu zaten 😂😂😂😂
İnsan yaşamadan tecrübe edemiyor sende artık dinkat edersin örtüyü unutunca hemen aklına gelir malum olay 🤗

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Yere bırakınca durmuyor mu canım bizim Kayra kucağa alışmadı şükür şuanlık sıkıntı yok sadece çok mızmız olursa kucağa geliyor onun dışında yerde yatıyor kendi kendine 😂😂
Yok bacim benimkinin sırtı yere gelmicek:)) ana kucaginda dur isde mubarek sıkıldımi onda hemen mizmizlaniyo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok bacim benimkinin sırtı yere gelmicek:)) ana kucaginda dur isde mubarek sıkıldımi onda hemen mizmizlaniyo
Yaaa yerim onu yaa bizim kayrq o inatlıüı babasına yapıyor adam kucağına aldı. Mı bana verene kadwr hiç bir yere koyamıyor Kayra çığlık çığlığa resmen 😂😂evde babasını deyim yerinde ise maymuna çevirdi 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar