Bebişlerinizi içinde görmek istediğiniz kıyafetler 👼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Bebişlerinizi içinde görmek istediğiniz kıyafetler 👼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,037 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebişlerinizi içinde görmek istediğiniz kıyafetler 👼
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar selamlar. Yavaş yavaş herkes bebişine bi şeyler almaya başladı. Bazılarınız tamamladı biliyorum. Benim gibi aldıklarına günde 3 - 4 kez çıkarıp bakan var mı 😂😂 Rabbim hepsine giymeyi nasip etsin güzel günlerde inşallah 🤩🤩 ben en sevdiğim parçamı paylaşıyorum. siz de atarsanız bakarız 😂😂
Çok güzel 🥰 Rabbim sağlıklı hayırlı günlerde giymeyi nasip etsin inşallah canım 🙏

Kızlar selamlar. Yavaş yavaş herkes bebişine bi şeyler almaya başladı. Bazılarınız tamamladı biliyorum. Benim gibi aldıklarına günde 3 - 4 kez çıkarıp bakan var mı 😂😂 Rabbim hepsine giymeyi nasip etsin güzel günlerde inşallah 🤩🤩 ben en sevdiğim parçamı paylaşıyorum. siz de atarsanız bakarız 😂😂
Oyyy benim prensesim bunu mu giyecek amanııınnnnnnnn🥰😍

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
OY OY maşallah pembiş pembiş giysin prenses inş❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O zaman ya dogamaz kafası gözü sıkışırsa😂😂
Oy oyycanım Rabbim sağ salim almayı nasip etsin

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
OY OY maşallah pembiş pembiş giysin prenses inş❤

Oy oyycanım Rabbim sağ salim almayı nasip etsin
Aminn canım benim Amin inşallah

Oyyy benim prensesim bunu mu giyecek amanııınnnnnnnn🥰😍
İnşallah canım aslında sıcak olcak haziran sonu gibi ama bakalım üşür Yenidoğan diyorlar kısa kollu giydirmeyiz hemen ☺️☺️

Son düzenleme:

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya canım bişey sorcam benimkide mayıs sonu haziran başı olcak doğum bu takımlarının altına kilotlu çorap giydirecekmiyiz yoksa tek çorap yeterlimi kızlar yanarmı yeni doğan olduğu için üşürmü ki

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Ya canım bişey sorcam benimkide mayıs sonu haziran başı olcak doğum bu takımlarının altına kilotlu çorap giydirecekmiyiz yoksa tek çorap yeterlimi kızlar yanarmı yeni doğan olduğu için üşürmü ki
Canım ben sordum da giydirmezsin biz bile sıcaktan yanıyoruz bebiş de yanar dediler. Hem zaten içine ayaklı don giydiriliyor ya onlar daha iyi olur

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben sordum da giydirmezsin biz bile sıcaktan yanıyoruz bebiş de yanar dediler. Hem zaten içine ayaklı don giydiriliyor ya onlar daha iyi olur
Ya benim altı sene oldu ilk kızımda giriyormuydum hatırlayamadım

Ya benim altı sene oldu ilk kızımda giriyormuydum hatırlayamadım
Ama çorap giydiriyordum herhalde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar