Bebişlerinizi içinde görmek istediğiniz kıyafetler 👼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Bebişlerinizi içinde görmek istediğiniz kıyafetler 👼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,033 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebişlerinizi içinde görmek istediğiniz kıyafetler 👼
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selamlar. Yavaş yavaş herkes bebişine bi şeyler almaya başladı. Bazılarınız tamamladı biliyorum. Benim gibi aldıklarına günde 3 - 4 kez çıkarıp bakan var mı 😂😂 Rabbim hepsine giymeyi nasip etsin güzel günlerde inşallah 🤩🤩 ben en sevdiğim parçamı paylaşıyorum. siz de atarsanız bakarız 😂😂
Ya çok şirin gökçe hanım.icinde daha mi güzelleşecek annesi😍🥰🥰

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selamlar. Yavaş yavaş herkes bebişine bi şeyler almaya başladı. Bazılarınız tamamladı biliyorum. Benim gibi aldıklarına günde 3 - 4 kez çıkarıp bakan var mı 😂😂 Rabbim hepsine giymeyi nasip etsin güzel günlerde inşallah 🤩🤩 ben en sevdiğim parçamı paylaşıyorum. siz de atarsanız bakarız 😂😂
Bende bunları giydirmek için sabırsızlanıyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20220423_225506.jpg
    IMG_20220423_225506.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 84

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlqr civil mağazalarda indirim var iki tane emzik şampuan göğüs pedi felan aldım indirimden biberonlardada var eksikleriniz varsa oraya bi bakın derim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hepsi güzel ama çilekliye bittim canım 😍😍😍
Bende ortadaki sarı çok hoşuma gidiyor canım

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlqr civil mağazalarda indirim var iki tane emzik şampuan göğüs pedi felan aldım indirimden biberonlardada var eksikleriniz varsa oraya bi bakın derim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ortadaki sarı çok hoşuma gidiyor canım
Teşekkür ederiz canım ☺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar