Bebişlerinizi içinde görmek istediğiniz kıyafetler 👼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Bebişlerinizi içinde görmek istediğiniz kıyafetler 👼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,035 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebişlerinizi içinde görmek istediğiniz kıyafetler 👼
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Kızlar selamlar. Yavaş yavaş herkes bebişine bi şeyler almaya başladı. Bazılarınız tamamladı biliyorum. Benim gibi aldıklarına günde 3 - 4 kez çıkarıp bakan var mı 😂😂 Rabbim hepsine giymeyi nasip etsin güzel günlerde inşallah 🤩🤩 ben en sevdiğim parçamı paylaşıyorum. siz de atarsanız bakarız 😂😂

Ekli dosyalar

• IMG_20220423_150333.jpg
    IMG_20220423_150333.jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 255

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar selamlar. Yavaş yavaş herkes bebişine bi şeyler almaya başladı. Bazılarınız tamamladı biliyorum. Benim gibi aldıklarına günde 3 - 4 kez çıkarıp bakan var mı 😂😂 Rabbim hepsine giymeyi nasip etsin güzel günlerde inşallah 🤩🤩 ben en sevdiğim parçamı paylaşıyorum. siz de atarsanız bakarız 😂😂
Yerimm onu yaa pembe pembe pekte güzel olur minige 😍😍

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bizde şuan alışverişteyiz ama resim nasıl atacamki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah canım, Yenidoğan aldım ama başta büyük bile gelir minicik oluyor diyolar 😂😂
Evett yaa herkes öyle diyor içlerinde kaybolacaklar resmen 😂😂 minik minik eller ayaklar ayy rabbim sağ salim kavuştursun miniklere 🤲🏻♥️ Allah'ım giydirmeyi de nasip etsin inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar