Ben bu ev işlerini hiç çözemedim 🤔🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Ben bu ev işlerini hiç çözemedim 🤔🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,234 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben bu ev işlerini hiç çözemedim 🤔🤔
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Ben o camasir sepetinin bir dibini goremedim cnm tam biticek derken yenileri cikiyor ev isi desen hergun yap hergun ayni ustune huysuz bebis oy oyyyyyy😄😄
Valla cnm al benden de o kadar hergün hergün çalıştırıyorumda makinayı tam dibi görümcem derken yine dolunuyor😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'ım bu benim eşim resmwn 😂😂 evde iken aynı bizde öyleydik eşim TV'nin başına geçer durmadan bardak alır yanına. PC nin başına gider her gittiğinde bir bardak hayır geri getirse yine iyi o orda kalır 😂😂
Eşim düzenli çok şükür 😃dağınık olan görümcem kaynım ve oğlum arkalarını topla topla bitmiyor valla😃😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Valla bende eşimde çok titizdik ama hiç halim yok yapasim da yok saldım gitti 😅😅😂😂 eşim kafayı tırlatacak az kaldı 😅😅

Bugün yatakların carsaflarini nevresimleri yikayacam bir makine koyu renkli bir makine açık renkli yarım makinede beyaz var 🤦🤦 ve en büyük sorun kurutmak çünkü balkonum minnacık üstüne bide kombiyi oraya koymuşlar binanın dış cephesini delmek yasak almışım şu balkona takılan çamaşırlıktan ona asıyorum cidden zor yaa
Ah benimkide titiz olsaydı 🤦🏻‍♀️ Temizlediğim yere 2 dakika sonra dönüp bakıyorum kıyafet, çorap, bardak şu bu dolmuş hep. Çıldırıyorum resmen

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
aynı benim de o kadar titiz ben şimdi içimden yapmak gelmiyor ki zaten yapamıyorum da vakit kalmıyor ☹️☹️
İnsanın cidden halide kalmıyor ya nedense hep bir uykulu hep bir mayışık haldeyim 🙄🙄
Ah benimkide titiz olsaydı 🤦🏻‍♀️ Temizlediğim yere 2 dakika sonra dönüp bakıyorum kıyafet, çorap, bardak şu bu dolmuş hep. Çıldırıyorum resmen
Bu erkek milleti ama yok hakkını yiyemem eşim baya titiz dağınıklıga tahammülü yok baya takıntılı ama o da kötü şuan halim yok ama adam kötü kaynana gibi dırdırı bitmiyor 😅😅😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İnsanın cidden halide kalmıyor ya nedense hep bir uykulu hep bir mayışık haldeyim 🙄🙄

Bu erkek milleti ama yok hakkını yiyemem eşim baya titiz dağınıklıga tahammülü yok baya takıntılı ama o da kötü şuan halim yok ama adam kötü kaynana gibi dırdırı bitmiyor 😅😅😂😂
Benimkisi hem kirletir hem dırdır eder. Bazen kaynanaya gerek yok başımda senin gibi bi insan var zaten diyorum. Adam dolaptaki kötü olmuş sebzelere bile laf eder. İnceleme, laf etme konusunda mükemmel performans sergiliyor ama temizlik konusunda adam resmen ölü taklidi yapıyor 😂

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Benimkisi hem kirletir hem dırdır eder. Bazen kaynanaya gerek yok başımda senin gibi bi insan var zaten diyorum. Adam dolaptaki kötü olmuş sebzelere bile laf eder. İnceleme, laf etme konusunda mükemmel performans sergiliyor ama temizlik konusunda adam resmen ölü taklidi yapıyor 😂
İnanmıyorum sen eşin de mi buz dolabına karışıyor 😂😂🤦🏻‍♀️

Benimki de titizdir dağınık değildir ama buzdolabına mutfağa karışmasına gerçekten sinir oluyorum.. abi sen işine bak tamam karışma dimi yooook...

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Eli değil dili çalışıyor 😂😂 eli de kirletmeye meyilli evi 😅😅 bizimki temizlik yapar yeminle yaparken izle klasik kötü kaynana tipi yani dırdır ede ede yapıyor surat bir karış elinde bez toz alıyor gülmekten ölüyorum 😂😂😂

Benimki de titizdir dağınık değildir ama buzdolabına mutfağa karışmasına gerçekten sinir oluyorum.. abi sen işine bak tamam karışma dimi yooook...
Bizimkinin karışmadığı tek bir yer yok herşeye karışır sanki hayata onunla başladım ondan önce mağarada yaşıyordum 😂😂 onu öyle yap bunu buraya koy en büyük kavga sebebimiz 😅😅 ama yok düzelmiyor sürekli herşeye müdahil oluyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Aslaaa ne alsam ne etsem hemen bakar kontrol eder birkaç gün sonra kötü olmuşları seçer al bunlarla yemek yap bak hiç olmuş falan filan der delirtiyor beni. Tamam heryere karışsın ama mutfak benim hassas noktam bazen oklavayla kovalıyorum bura benim alanım çık şurdan diye 😂😂

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Eli değil dili çalışıyor 😂😂 eli de kirletmeye meyilli evi 😅😅 bizimki temizlik yapar yeminle yaparken izle klasik kötü kaynana tipi yani dırdır ede ede yapıyor surat bir karış elinde bez toz alıyor gülmekten ölüyorum 😂😂😂

Bizimkinin karışmadığı tek bir yer yok herşeye karışır sanki hayata onunla başladım ondan önce mağarada yaşıyordum 😂😂 onu öyle yap bunu buraya koy en büyük kavga sebebimiz 😅😅 ama yok düzelmiyor sürekli herşeye müdahil oluyor
Hahahahha 🤣🤣🤣🤣

Benim ki titizdir de işine gelmeyince vallaha beni çok şaşırtiyor.. ekmeği torbaya koymuyor mesela bulaşıkları sudan geçirmiyor normald bana yap sürekli der, diyorumki hayret senin gibi birisi nasıl olduda böyle yaptı diyorum

Tüm sayfalar yüklendi.