Ben bu ev işlerini hiç çözemedim 🤔🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Ben bu ev işlerini hiç çözemedim 🤔🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,234 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben bu ev işlerini hiç çözemedim 🤔🤔
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Eli değil dili çalışıyor 😂😂 eli de kirletmeye meyilli evi 😅😅 bizimki temizlik yapar yeminle yaparken izle klasik kötü kaynana tipi yani dırdır ede ede yapıyor surat bir karış elinde bez toz alıyor gülmekten ölüyorum 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizimkinin karışmadığı tek bir yer yok herşeye karışır sanki hayata onunla başladım ondan önce mağarada yaşıyordum 😂😂 onu öyle yap bunu buraya koy en büyük kavga sebebimiz 😅😅 ama yok düzelmiyor sürekli herşeye müdahil oluyor
Kız ona şükür boş durmasında benimki gibi. Benimki oturduğu yerde laf eder laf söylerken çorap çıkarır atar biyere 😂😂

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Aslaaa ne alsam ne etsem hemen bakar kontrol eder birkaç gün sonra kötü olmuşları seçer al bunlarla yemek yap bak hiç olmuş falan filan der delirtiyor beni. Tamam heryere karışsın ama mutfak benim hassas noktam bazen oklavayla kovalıyorum bura benim alanım çık şurdan diye 😂😂

Hahahahha ay ayniisii aynısı keisnlike.. aboo çürümüş birşey görmesin aboooo yandim yandımmmmmm .. annesini bile beğenme işini mutfakta yani bu benlik durum değil yani bu doğuştan 🤣🤣🤣🤣🤣

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla cnm al benden de o kadar hergün hergün çalıştırıyorumda makinayı tam dibi görümcem derken yine dolunuyor😂😂

Eşim düzenli çok şükür 😃dağınık olan görümcem kaynım ve oğlum arkalarını topla topla bitmiyor valla😃😂
Yaa benim eşimde çok duzneli ama söz konusu bardak olunca yok yoksa evi süpürür siler yemek yapar bir bardağı almaz sıkıntı bardakta 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Hahahahha 🤣🤣🤣🤣

Benim ki titizdir de işine gelmeyince vallaha beni çok şaşırtiyor.. ekmeği torbaya koymuyor mesela bulaşıkları sudan geçirmiyor normald bana yap sürekli der, diyorumki hayret senin gibi birisi nasıl olduda böyle yaptı diyorum
İşine geldiği gibi demek ki 😂😂 yok bizimki bulaşığı sudan geçirir tezgaha dizer makineye dizmeyi bilmiyorum onu sen yap der. Temizlik yaparken tam bir dırdırcı söylenir durur sonra da temizlik biter gelir oturur sanırsın az evvel söylenen o değil bal şeker modunda başlar anlatmaya haklısın halin yok ama yapmazsak işler birikir falan başlar bu defa alttan almaya çünkü o bazen söylenirken gözlerim dolu dolu oluyor anlıyor kırıldım hemen gönül alma derdine düşer ama ciddi diyorum sanki hiç temizlik yapmıyorum öyle bir laflar sözler 🙄🙄

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hahahahha ay ayniisii aynısı keisnlike.. aboo çürümüş birşey görmesin aboooo yandim yandımmmmmm .. annesini bile beğenme işini mutfakta yani bu benlik durum değil yani bu doğuştan 🤣🤣🤣🤣🤣
Benimkide aynı hickimseyi beğenmez mutfak konusunda ama gel gör ki sadece dillerinde var ellerinde bişey yok. En son cinnet geçirip dilini kesip pişirip önüne koyacam onu istiyor 😂😂😂

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
İşine geldiği gibi demek ki 😂😂 yok bizimki bulaşığı sudan geçirir tezgaha dizer makineye dizmeyi bilmiyorum onu sen yap der. Temizlik yaparken tam bir dırdırcı söylenir durur sonra da temizlik biter gelir oturur sanırsın az evvel söylenen o değil bal şeker modunda başlar anlatmaya haklısın halin yok ama yapmazsak işler birikir falan başlar bu defa alttan almaya çünkü o bazen söylenirken gözlerim dolu dolu oluyor anlıyor kırıldım hemen gönül alma derdine düşer ama ciddi diyorum sanki hiç temizlik yapmıyorum öyle bir laflar sözler 🙄🙄

Evet evet kesinlikle iş yaparken dırdır etmesi de aynı zaten bana fenalık geçirten o dırdır öyle benim eşim de kavgacı değildir zaten hemen yumuşar.. ama aynı senin gibi bende hemen doldururum gözlerimi kırıldığım için.. oda aynısını söyler işte işlerim birikmesin filan ...ben seni butun işlerini bitirmiş tırnaklarını törpülerken görmek istiyorum der 😂😂😂😂😂

Ohh be rahatladım kızlar yanlız değilmişim demekkk 🤣🤣🤣

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Evet evet kesinlikle iş yaparken dırdır etmesi de aynı zaten bana fenalık geçirten o dırdır öyle benim eşim de kavgacı değildir zaten hemen yumuşar.. ama aynı senin gibi bende hemen doldururum gözlerimi kırıldığım için.. oda aynısını söyler işte işlerim birikmesin filan ...ben seni butun işlerini bitirmiş tırnaklarını törpülerken görmek istiyorum der 😂😂😂😂😂

Ohh be rahatladım kızlar yanlız değilmişim demekkk 🤣🤣🤣
😂😂😂 Eşin nereli benimki Trabzonlu babası da aynı aşırı titiz genetik galiba benim bebekte erkek eşime çekerse iyi mi kötü mü bilemedim 😅😅😂😂 yanlız değiliz var öyle hem titiz hem dırdırcı erkekler maalesef 😅😅 tek titiz olsalar yeterdi oysa

Valla çözemedim henüz ben bir tane bardak bıraksam su kaç gündür burda diye bana laf eder kendine hiç bakmaz bardak konusunda 😂😂
Kendine gelince oh rahat sana gelince laf bak ona bak 😂😂

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
😂😂😂 Eşin nereli benimki Trabzonlu babası da aynı aşırı titiz genetik galiba benim bebekte erkek eşime çekerse iyi mi kötü mü bilemedim 😅😅😂😂 yanlız değiliz var öyle hem titiz hem dırdırcı erkekler maalesef 😅😅 tek titiz olsalar yeterdi oysa

Kendine gelince oh rahat sana gelince laf bak ona bak 😂😂
Ben bir şey demiyorum ama kız laf etmesine valla adam o kadar çok yardım ediyor ki işten gelip beraber yemek yapayı özledim resmen 🥺🥺 geçen beni ziyarete Ankaraya geldi beraber yemekler yaptık gezdik biraz gezerken canımı çıkardı ama 😂😂 eve kendimi zor atıyordum resmen. Evimi özledim 🥀

Tüm sayfalar yüklendi.