Ben bu ev işlerini hiç çözemedim 🤔🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Ben bu ev işlerini hiç çözemedim 🤔🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,237 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben bu ev işlerini hiç çözemedim 🤔🤔
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ben bir şey demiyorum ama kız laf etmesine valla adam o kadar çok yardım ediyor ki işten gelip beraber yemek yapayı özledim resmen 🥺🥺 geçen beni ziyarete Ankaraya geldi beraber yemekler yaptık gezdik biraz gezerken canımı çıkardı ama 😂😂 eve kendimi zor atıyordum resmen. Evimi özledim 🥀
Ahh canım az kaldı üzme kendini yaa 😟☺️☺️ bebiş doğsun yine evinde eşinle olacaksın valla insan kızıyor falan ama onlarsizda olmuyor 😅😅 o yokken enerjim olmuyor aşırı sıkılıyorum ☺️☺️ ama geçici bir süre bu yakında evinde olacaksın hemde üç kişi olarak 🤗🤗

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ahh canım az kaldı üzme kendini yaa 😟☺️☺️ bebiş doğsun yine evinde eşinle olacaksın valla insan kızıyor falan ama onlarsizda olmuyor 😅😅 o yokken enerjim olmuyor aşırı sıkılıyorum ☺️☺️ ama geçici bir süre bu yakında evinde olacaksın hemde üç kişi olarak 🤗🤗
Aynen kuzum eşim de öyle diyor kendimizi öyle motive ediyoruz 🤲🏻 rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah ben oğluşuma sonrada evime kavusayim. Allah razı olsun annemden çok iyi bakıyor bana ama insanin evi gibisi yok 😔

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum eşim de öyle diyor kendimizi öyle motive ediyoruz 🤲🏻 rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah ben oğluşuma sonrada evime kavusayim. Allah razı olsun annemden çok iyi bakıyor bana ama insanin evi gibisi yok 😔
Tabi artık orası senin evin insan kendi evinde rahat eder 🤗 bide ne demişler bülbülü altın kafese koymuşlar illede vatanım demiş o misal ☺️☺️ İnşallah sağlıkla bebişini al kucağına evine dönersin eşinle yeniden yemekler yaparsınız tabi Kayra Bey izin verirse artık evin reisi o biliyosun 🤗🤗😅😅

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tabi artık orası senin evin insan kendi evinde rahat eder 🤗 bide ne demişler bülbülü altın kafese koymuşlar illede vatanım demiş o misal ☺️☺️ İnşallah sağlıkla bebişini al kucağına evine dönersin eşinle yeniden yemekler yaparsınız tabi Kayra Bey izin verirse artık evin reisi o biliyosun 🤗🤗😅😅
Aynen kuzum o daha doğmadan evin reisi oldu bile 😂😂

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimkisi hem kirletir hem dırdır eder. Bazen kaynanaya gerek yok başımda senin gibi bi insan var zaten diyorum. Adam dolaptaki kötü olmuş sebzelere bile laf eder. İnceleme, laf etme konusunda mükemmel performans sergiliyor ama temizlik konusunda adam resmen ölü taklidi yapıyor 😂
Kaynanaya gerek yok başımda senin gibi bir insan varken cümlenin altını çiziyorum çok sık kullaniyom eşime benim eşim on kaynanaya bedel yuzunede diyom

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Niye benim evde hiç çamaşır bulaşık İç güç hiç bitmiyor anlamıyorum hahaha şuan is dolu yine anlamıyorum sanki hiç iş yapmıyormusum gibi temizliyorum yikiyom yine aynı anlamiyom🤔🤔
En nankör iş ev işidir malesef hepimizde durum aynı 😔

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben bir şey demiyorum ama kız laf etmesine valla adam o kadar çok yardım ediyor ki işten gelip beraber yemek yapayı özledim resmen 🥺🥺 geçen beni ziyarete Ankaraya geldi beraber yemekler yaptık gezdik biraz gezerken canımı çıkardı ama 😂😂 eve kendimi zor atıyordum resmen. Evimi özledim 🥀
Ayşenur sen doğumun nerde olucak ankaradami Kırklarelindemi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı ben işte 🤦🏻‍♀️ sağolsunlar hem eş oluyorlar hem kaynana 😂
Kaynana çekmedim çeksem senden iyidir anası kılıklı diyom

Demet

Kayıtlı Üye
rank
En nankör iş ev işidir malesef hepimizde durum aynı 😔
Aynen cnm malesef😔
Ankara'da olacak kuzum doğumdan 1 hafta sonra da Kırklareli'ne gidecem inslalah

Asla bitmez. Biz evde 2 kişi yaşıyoruz her gün bişey çıkıyor bende çok düşündüm ama en son saldım gitti 😂
Haha aynen yap yap bitmiyor

Asla bitmez. Biz evde 2 kişi yaşıyoruz her gün bişey çıkıyor bende çok düşündüm ama en son saldım gitti 😂
Haha aynen yap yap bitmiyor
Yaptıkça bitmiyor bu işler bahar temizliği geldi dogurmadan evi temizlesem keske
Bitmiyor hiç hemde 😊

Ben o camasir sepetinin bir dibini goremedim cnm tam biticek derken yenileri cikiyor ev isi desen hergun yap hergun ayni ustune huysuz bebis oy oyyyyyy😄😄
Bizdede çamaşır sepeti hep dolu

Tüm sayfalar yüklendi.