Ben bu herifi boğsam kaç yıl yerim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Ben bu herifi boğsam kaç yıl yerim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,373 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben bu herifi boğsam kaç yıl yerim?
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Şuan ne pişirsem diye dusunuyorim biri üzerime haftalık menü atsin
Yoğurtlu makarna soslu makarna. Mantarlı makarna. Kıymalı makarna. Köri soslu makarna. Fırında makarna. Pazar günü de dışarda yenecek bu eşimin baana attigi haftalık menü 🤭🤭🤭🤭😀bu arada 14 yıllık evliyim daha birgün makarnayı yemek diye yapıp indirmedim yemez evde olmazssa ben çocuklarla kendime yaparım 24 saat zeytin ver seslenmez ama makarnayida yeemez😀😀

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Yoğurtlu makarna soslu makarna. Mantarlı makarna. Kıymalı makarna. Köri soslu makarna. Fırında makarna. Pazar günü de dışarda yenecek bu eşimin baana attigi haftalık menü 🤭🤭🤭🤭😀bu arada 14 yıllık evliyim daha birgün makarnayı yemek diye yapıp indirmedim yemez evde olmazssa ben çocuklarla kendime yaparım 24 saat zeytin ver seslenmez ama makarnayida yeemez😀😀
Dün yaptm makarna salatası 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ben kuru fasülye yapacam cok oldu yapmamiştim bugun onu yapacam valla yanina pilav salata corba yeter daha ne olsun degilmi ama sende kuru fasülye yap gitsin
Yeni doğum yaptım nohut fasulye bulgur mercimekte gaz yapıyor diye pisiremiyorm kafayı yicem emziren anneler siz nasıl besleniyorsinuz

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
böylelerine böylesi mustehak vallahi 🤣🤣
Hahahaha
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla ben tekerlek gibiyim kuzum 1 73 boy var hep 57 58 olurdum bende evlendim 70 e çıktım işlk gebeliğimde 30 kilo aldım 100 e dayandım soğum yaptım 90 a düştüm senelerdir 80 90. 100 le hamile kaldım bunda da şimdi 112 oldum takıyor muyum hayır verebilirim azim edersem
Aynen verebiliriz aslında ama bigün 😂😂

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
senin
senin eşin makarna üzerine menü yapmış keske benim eşimde öyle yapsa 😉😀dün zebzeli bakarna yemegin yanina yaptim doye yemedi yemek 🤭🤭😋

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Yemezki dalga geçiyor ama Allah var hiç bir yemegede itiraz etmez ona makarna ve pirasa yapma tamam o konuda çok şanslıyım
Kıskandım şuan benm kaynanamda yeme bozukluğu var oğlu da ona çekmiş kaynanam yemeklere salça da atmaz baharatta atmaz ulan her yemek yaptım da dünyanın küfürünü ediyorm salatalık bile yemeyen kaynanam var yaprak sarma bile yemiyo hatin

Yahu ben kahvaltı diyince aklıma peynir zeytin geliyor bu adamm ortaya bişey koymazsan sofraya küsüyor reamennya patetes. Kızarması ya mememen yani illaki birşey olacak arkadaş kahvaltı dediğin peynir zeytin değilmidir. Bazen hiç halim olmuyor hazırlamaya ne olur yani iki zeytin yiyip kalksan. Ben haöşle değilim buda küçükbi not 😂 üşengecim
Aman diyim elleşme bu pandemiyle birlikte vekalet ücretleri çok yükseldi varını yoğunu avukata yatırmak zorunda kalırsın seni kimse kurtaramaz
2 yumurta kırmak daha hesaplı emin ol 😂

Tüm sayfalar yüklendi.