Ben bu herifi boğsam kaç yıl yerim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Ben bu herifi boğsam kaç yıl yerim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,436 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben bu herifi boğsam kaç yıl yerim?
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Ayyyy utandım bizdede eşim bulduğunu ye der benden güzel kahvaltı hazırlar 😁 çeşit arayan bendirim gerçekten peynir zeytin doyurmuyor bazen 🤣🤣kocalarınızı anlıyorum bizdede ben çeşit arayan burun kıvıranım 🤣 doğumuma az kaldı karantinadayız ellerini seveyim sabah kahvaltıları kocam hazırlıyor 🥰❤️

Ebruli

Kayıtlı Üye
rank
Yahu ben kahvaltı diyince aklıma peynir zeytin geliyor bu adamm ortaya bişey koymazsan sofraya küsüyor reamennya patetes. Kızarması ya mememen yani illaki birşey olacak arkadaş kahvaltı dediğin peynir zeytin değilmidir. Bazen hiç halim olmuyor hazırlamaya ne olur yani iki zeytin yiyip kalksan. Ben haöşle değilim buda küçükbi not 😂 üşengecim
Ben eşimde öyledir hatta kahvaltı da çok iyi doymazsa rahat edemez başı döner börek poğaça illa bişey olacak

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Yahu ben kahvaltı diyince aklıma peynir zeytin geliyor bu adamm ortaya bişey koymazsan sofraya küsüyor reamennya patetes. Kızarması ya mememen yani illaki birşey olacak arkadaş kahvaltı dediğin peynir zeytin değilmidir. Bazen hiç halim olmuyor hazırlamaya ne olur yani iki zeytin yiyip kalksan. Ben haöşle değilim buda küçükbi not 😂 üşengecim
Aklımdan geçen düşünce de bebe daha küçük babasiz büyümesin diye duruyorm benim kocam nohut yemez soğan sarımsak yemez dolma biber karnıbahar lahana yemez salata yemez sabah kalkarm akşama kadar ne pesirsem diye düşünür dururumr

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Benim boyum 1.80 kendimi bildim bileli 55 58 kilo arasında giderdim hastalıklı gibi iki tane peşpeşe ameliyat oldum 90 kiloya çıktım daha yeni verdim gırtlaklı olsam demekki tekerlek gibi olucam 😂
Valla ben tekerlek gibiyim kuzum 1 73 boy var hep 57 58 olurdum bende evlendim 70 e çıktım işlk gebeliğimde 30 kilo aldım 100 e dayandım soğum yaptım 90 a düştüm senelerdir 80 90. 100 le hamile kaldım bunda da şimdi 112 oldum takıyor muyum hayır verebilirim azim edersem

Tüm sayfalar yüklendi.