Ben bu herifi boğsam kaç yıl yerim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Ben bu herifi boğsam kaç yıl yerim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,492 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben bu herifi boğsam kaç yıl yerim?
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum işte yemek yemeği sevmeyen yapmayı da sevmiyor. Ben iştahlı biriyim evet kilomda var ama umrumda da değil frenlerim kendimi 3 lü rakam görmeyim yeter 😂😂😂
Benim boyum 1.80 kendimi bildim bileli 55 58 kilo arasında giderdim hastalıklı gibi iki tane peşpeşe ameliyat oldum 90 kiloya çıktım daha yeni verdim gırtlaklı olsam demekki tekerlek gibi olucam 😂

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy kapının eşiğine bayılırdım 😂😂 ben korona geçirdim tamam mı elden ayamtan düştüm bildiğin tuvalete sürünerek gidiyorum 😂 3 gün boyunca patates kızartöası yedirdi adam bana bitekmonu yapmayı biliyormuş 😂 sütüm kesiliyordu yemin ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aaaa kızz aynı benim kocam her yemeğe cacık istenirmi ya ya bazen alakasız yemeğin yanınada cacık istiyor
Allaaahhh😂😂😂😂

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Yahu ben kahvaltı diyince aklıma peynir zeytin geliyor bu adamm ortaya bişey koymazsan sofraya küsüyor reamennya patetes. Kızarması ya mememen yani illaki birşey olacak arkadaş kahvaltı dediğin peynir zeytin değilmidir. Bazen hiç halim olmuyor hazırlamaya ne olur yani iki zeytin yiyip kalksan. Ben haöşle değilim buda küçükbi not 😂 üşengecim
Benimkide anca tereyaginda yumurta yer bazen diyorum icimden gercekten civciv cikacak 😂😂😂sabah uyanir evde olunca tereyaginda yumurta kir der bende senin tam tersi baska bisey yiyelim yok illa o olacak sen kendine gore ne istiyosan ye der

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide anca tereyaginda yumurta yer bazen diyorum icimden gercekten civciv cikacak 😂😂😂sabah uyanir evde olunca tereyaginda yumurta kir der bende senin tam tersi baska bisey yiyelim yok illa o olacak sen kendine gore ne istiyosan ye der
Olsun kız onu istese yaparım çatçat iki tane yumurta kır. Bizde ne mümkün o yumurtanın içine illa bişey girecek

Yeşim🌿

Kayıtlı Üye
rank
Yahu ben kahvaltı diyince aklıma peynir zeytin geliyor bu adamm ortaya bişey koymazsan sofraya küsüyor reamennya patetes. Kızarması ya mememen yani illaki birşey olacak arkadaş kahvaltı dediğin peynir zeytin değilmidir. Bazen hiç halim olmuyor hazırlamaya ne olur yani iki zeytin yiyip kalksan. Ben haöşle değilim buda küçükbi not 😂 üşengecim
Yeminle aynı Benim kocam. O yüzden pazar kahvaltılarını o hazırlar benimkini beğenmediği için. İki kişiye de serpme kahvaltı mı yapıyım nedir yani

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Yeminle aynı Benim kocam. O yüzden pazar kahvaltılarını o hazırlar benimkini beğenmediği için. İki kişiye de serpme kahvaltı mı yapıyım nedir yani
Geçen gün beni kaldırıyor kahbaltı hazır hadi diye ay bi mutlu oldum kalktım mutfağa geçtim ki ne göreyim çayı demlemiş sadece 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.