Benim gibi kaynana magduru varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Super Anne tarafından oluşturulan Benim gibi kaynana magduru varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,255 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Benim gibi kaynana magduru varmi
Konbuyu başlatan Super Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ömerali👨👩👧👦 ecrin

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
benim esim ilk cocukta dediki beni babamin ismi mehmet olsun falan dedi, bende dedim senin baban varsa benimde babam var o zaman benimde babamin ismi koyulcak benim babamin ismide zeki ozaman Zeki Mehmet olsun dedim yok öyle olmaz dedi eşim bende benim babam daha buyuk oldugu icin önce benim babamin ismi yazilacak sonra senin babanin ismi yazilacak dedim eşim tamm o zaman ikimizinde babasinin ismi olmasin dedi 🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benzer durumu bizde yaşadık ama eşimle inatlik bi durum olmadi benim babamın adı seyit eşimin babasnin adı Ali dedik SeyitAli koyalım eşimle okey dedik. Karar werirken yaş farkına bakmadık baksakta benim babam babasndan 12 yaş büyük biz uyuma baktık aliseyit dile yatkın qelmdiqi için SeyitAli koyacktik. Kaynanaya dedik kaynbaba demiş benim adımı neyimi koymasınlar ben istemiyorum öyle duyunca bi sinirlendim ilk qöz aqrısının ilk torunu. Kaynana babanz istemiyo dedi hiç üstelemedik eşimle Burkay ismini bulduk Burkay koyduk. Cocuqum doqdu kulaqna ezan okundu adı konuldu bize diyolar ki niye senin babanın adı önde koyacksaydinz sade ali yada aliseyit koysaydınız bizde dedik dusunduqumuz şekilde koyacktik onuda kocan istemedi kapandi qitti mewzu 😅

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
ben Ali asaf ismini koyacam eşimi bile ikna ettim ama kaynanam o nasil isim diyo başka isim yokmu onu koyuyon diyo bende vallahi bebegimin ismi cok guzel diyorum eğer dogudugu gun eşim kimlige başka isim koymassa Ali asaf olacak bebişimin ismi

Benzer durumu bizde yaşadık ama eşimle inatlik bi durum olmadi benim babamın adı seyit eşimin babasnin adı Ali dedik SeyitAli koyalım eşimle okey dedik. Karar werirken yaş farkına bakmadık baksakta benim babam babasndan 12 yaş büyük biz uyuma baktık aliseyit dile yatkın qelmdiqi için SeyitAli koyacktik. Kaynanaya dedik kaynbaba demiş benim adımı neyimi koymasınlar ben istemiyorum öyle duyunca bi sinirlendim ilk qöz aqrısının ilk torunu. Kaynana babanz istemiyo dedi hiç üstelemedik eşimle Burkay ismini bulduk Burkay koyduk. Cocuqum doqdu kulaqna ezan okundu adı konuldu bize diyolar ki niye senin babanın adı önde koyacksaydinz sade ali yada aliseyit koysaydınız bizde dedik dusunduqumuz şekilde koyacktik onuda kocan istemedi kapandi qitti mewzu 😅
ikinci oğlumun isminide kaynim koydu emin ismini yanina yakişan isim olsun dedim ümeyr olsun dedim dogududugu güne kapar ümeyr emin diye sevdik dogudugu gun eşim eymen ismi cok guzel hem abimin buldugu ismede yakişiyo dedi bende hic yok demedim eymen emin oldu ama bunda kararlıyım Ali asaf olacak kimseyi kariştirmicam cocugumun ismini koymalarina eşimi bile 🤣🤗🤭🤭

Son düzenleme:

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ilk kizimin adi elif 2 ci kizimin adi esilanaz 3 cude kumsal diyoduk ama gel gelelim esim tutturdu annemin adini koycam o kadar sevimsiz bir kaynanam varki suratini gorseniz seytan gormuse donersiniz o derece ve bana kotulugunden baska biseyi dokunmadi adida fatma esim annemin adini koycam diye tutturdu benimle dogsuyo 3 cude kiz ve moralim cok bozuk hak eden bir insan olsa ismini koyduguma gore ama hak eden bir insan degil buda icimi kemiriyo resmen sizdende varmi kaynanasinin adini koyan :(
Kaynanam adını koymak istemedide 2ci cocuqmda hamileyim şuan karışmak istedi izin wermedim eşimde bisey demedi saolsn bana. Oqlum 3 yaşında ortada hol yok yumurta yok biqün Kaynanam aradi seda eee kızın olursa adını ben koyacam walla kusra bakma anne öyle bisey olamaz ilkte danistik kocan istemedi dedm olsun bunu ben koyacm benim ewladim ben koyacm senin 3 oqlun olmuş hanqisinin adına başkası karşti dedm hiç birine dedi. Ama ben istiyodum dedi elif yada Umay olsun dedi söyle düşündüm Umay ismi hosuma çok qitti ama sırf o diyor diye koymadm. Zaten esimede dedm Umay diye isimmi olur dedi Burkay oqlumun adı Umay uyumlu kocisim dedim qiz qit dedi 😅 snra hamile kaldım annesne söyledim niye bana demdin dedi hamile kalirken ona soracakmisim warmi böyle saçmalık 🤦‍♀️ ne alaka hamile kalirken sanami soracaktım izn alcaktim dedm öyle deqilde öyle dedi. Ne dusuniyosnz ismi olarak dedi kız olursa halime fatma ayse zeynep koy bari dedi bende yok Amine koycaz dedm one öyle Amine diye isim mi olur çok eski dedi dedm peyqamber efendimzn annesinin adı oylede ne biliyim dedi dusunun halime ayse zeynep fatma yeniyms Amine eski öyle böyle kabul ettiler 😊 31 haftalqim şuan insan olsa hiç bisey demezdm benim kaynanam Allahin size werdiqi aklı kullanmayin bizim dediqimize qidin ne dersek kafasındalar halada öyleler zerre takmiyoruz Herkez kalbinin ekmeqini yesin insaAllah 🤲

ben Ali asaf ismini koyacam eşimi bile ikna ettim ama kaynanam o nasil isim diyo başka isim yokmu onu koyuyon diyo bende vallahi bebegimin ismi cok guzel diyorum eğer dogudugu gun eşim kimlige başka isim koymassa Ali asaf olacak bebişimin ismi

ikinci oğlumun isminide kaynim koydu emin ismini yanina yakişan isim olsun dedim ümeyr olsun dedim dogududugu güne kapar ümeyr emin diye sevdik dogudugu gun eşim eymen ismi cok guzel hem abimin buldugu ismede yakişiyo dedi bende hic yok demedim eymen emin oldu ama bunda kararlıyım Ali asaf olacak kimseyi kariştirmicam cocugumun ismini koymalarina eşimi bile 🤣🤗🤭🤭
Oylede olsun zaten kuşum herkez yerine qore yaşını başını almış ana baba olmuş kime ne laf düşer. Karistrma walla snra baş alamzsn Adiyla hayrli yasan kuzucuqn insaAllah 🤲🥰🌸🤍

Suden.az

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ilk kizimin adi elif 2 ci kizimin adi esilanaz 3 cude kumsal diyoduk ama gel gelelim esim tutturdu annemin adini koycam o kadar sevimsiz bir kaynanam varki suratini gorseniz seytan gormuse donersiniz o derece ve bana kotulugunden baska biseyi dokunmadi adida fatma esim annemin adini koycam diye tutturdu benimle dogsuyo 3 cude kiz ve moralim cok bozuk hak eden bir insan olsa ismini koyduguma gore ama hak eden bir insan degil buda icimi kemiriyo resmen sizdende varmi kaynanasinin adini koyan :(
Bizde koycaz fatma ismi fatma zümra ama ben zümrayi kullancam

Sorun su ki canim 2 ci ismi kabul etmiyo onuda kabul etmiyo cok sinir bozucu sdce fatma olcak diyo
Sende de gülüm senmi cekiyon bulantısı ağrısı gece uykusuzluğunu ben cekiyom bırakınca ben koyuyum annesiyim ben doğuruyorum de bir seferde karışma de

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay böyle karışanlar yokmu deli oluyorum valla ya sanki kendileri mi 9 ay karnında tasiyoda okadar bulantı sancısını cekiyo doğduktan sonra da kendileri mi bakiyoda bide karsmaya çalışıyorlar okadar h eveslilerdi de kendi dogurduklarina neden koymamislar da biz gelinlere karisiyolar anlamış değilim benim 4 çocukta da isim mevzusu döndü durdu hep herbiri bir yerden ben koycam dedi durdu okadar heveslilerse kizlarina başka gelinleri ne karissinlar onlara gelince süt dokmus kedi gibiler bize geldimi kaplan oluyorlar yok öyle bir dünya

Valla benim 3 çocugum var. Cinsiyetleri bilindiyi günden isimkeri koyulduda bana sadece bakmak düşdü. İlk çocugum erkek deyince kaynbabaım adı koyuldu Rasim. 2 ci bebeyimin ismini kaynbabam kendisi koydu ibrahim. 3cüyü erkek bekliyorduk kız dedi . Görümcem inci dedi tutdurdu meyer oglu inci isnini istiyormuş koymayı. İnci oldu o da. Ben ruqeyya istiyordum eşimde istiyordu da ama nafile. 3 ünde de gebeliyim fena geçdi. Yemekden içmekden kesildim. Çok zordu dogumlarımda öyle ama kim umursarki. Bena seni dogurmak için aldık diyorlar. Tavşanda doguruyor noolsun diyor kaynvalidem.. haha ha siz yine şükür edin 1ini en azından koymuşsunuz 😀😀

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ay böyle karışanlar yokmu deli oluyorum valla ya sanki kendileri mi 9 ay karnında tasiyoda okadar bulantı sancısını cekiyo doğduktan sonra da kendileri mi bakiyoda bide karsmaya çalışıyorlar okadar h eveslilerdi de kendi dogurduklarina neden koymamislar da biz gelinlere karisiyolar anlamış değilim benim 4 çocukta da isim mevzusu döndü durdu hep herbiri bir yerden ben koycam dedi durdu okadar heveslilerse kizlarina başka gelinleri ne karissinlar onlara gelince süt dokmus kedi gibiler bize geldimi kaplan oluyorlar yok öyle bir dünya
benim abimin karisi dediki bebegimin ismini sen koy ben seni cok seviyom senin koymani istiyorum dedi.. bende ben ne karişirim abimle sen koy ben isim öneririm eğer koyarsaniz koyarsiniz ama illa bunu koy demem valla anasi babasi var şükur koyun işte siz dedim ben karışamam valla dedim ne işim olur başkasinin yaptigi cocukgun ismini koycam kendi dogurduguma koyim yeter yani 🙃🙂🤭🤭🤔

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Soru yanlış olmuş kuzum kaynana mağduru olmayan var mi olacaktı 1 yıllık evliyim hamileyim kaynanamın yaptıklarını anlatsam roman olur ama sana şunu soyliyim kaynanadan dertli olmamak için kocan olacak yanında kaynanani durduracak laf ettirmeyecek

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ben büyüklerin isim koymasına karşı olmadım hiç bi zaman tabi ki düşüncelerini söyleyebilirler iki taraf içinde geçerli ama bi gün olsun evladınıza değer vermeyen hastalığıyla bakımıyla ilgilenmeyen insanların isme gelince büyüklük taşlamasına da anlam veremiyorum illa büyüklük yapacaklarsa maddi manevi önce o bebeğe size destekleri olsun gelip hastaneden bi gün beklemeyen çocuğu 5 dk kucağına almayanın isim koymaya Hakkı yok ha bide hamile iken geline zulüm edenler var Allah onlardan da soracak elbet torununu seven ismi ne olursa olsun sever sayar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar