Bıkdım bu hayatdan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Bıkdım bu hayatdan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,599 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bıkdım bu hayatdan
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo
Bıkdım ya kocamla çocuklarımla hayatımı yaşamama izin vermiyorlar. Bu kaynana görümce elti hepsinin Allah cezasını versinya. İnsanı hamile hamile çıldırtıyorlar ya.. ne kadar empati yapıyorum oglu işte kardeşleri falan ama olmuyor içine etdiler hayatımın be. YETER ARTİQ YETER 😭😭😭😭😭

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Bıkdım ya kocamla çocuklarımla hayatımı yaşamama izin vermiyorlar. Bu kaynana görümce elti hepsinin Allah cezasını versinya. İnsanı hamile hamile çıldırtıyorlar ya.. ne kadar empati yapıyorum oglu işte kardeşleri falan ama olmuyor içine etdiler hayatımın be. YETER ARTİQ YETER 😭😭😭😭😭
Duani et Kim canini yakiyorsa Allaha havale et canim üzülme hamilesin canim

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Aynı dertten muzdarip olarak dua et şu mübarek günlerde bol bol bir de kimseyi takma sen yasa onlar izlesin

Duani et Kim canini yakiyorsa Allaha havale et canim üzülme hamilesin canim
Aynı dertten muzdarip olarak dua et şu mübarek günlerde bol bol bir de kimseyi takma sen yasa onlar izlesin
Ya anlamıyonuz ki beni. 12 kişilik bir evde kalıyorum. 4 kişi benim ailem 6 kişi kaynımın ailesi kayınpederim ve kaynanam. Görümcelerimde her gün bizdeler. Bir elbiseyi bile izinsiz alamıyor kocam. Beni dəşarı çıkarmaga bile izin vermiyorlar. Düşünsenize benim oglumçun kurban kesildi ve beni oraya götürmediler 😥

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Ya anlamıyonuz ki beni. 12 kişilik bir evde kalıyorum. 4 kişi benim ailem 6 kişi kaynımın ailesi kayınpederim ve kaynanam. Görümcelerimde her gün bizdeler. Bir elbiseyi bile izinsiz alamıyor kocam. Beni dəşarı çıkarmaga bile izin vermiyorlar. Düşünsenize benim oglumçun kurban kesildi ve beni oraya götürmediler 😥
İç içe huzur olmuyor canim biliyorum
Allahim ne duan ne dilegin var ise kabul etsin inşaallah

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Sen duani et allah herseyi görendir ayni dert bende de var farkettim ki onlari ne kadar takarsam o kadar çekilmez oluyor hayat benim için rabbim tez zamanda kurtarsin bizi o kaynanalardan 😣😣😞❤❤

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Alla
Allaha havale et canm o en iyisini bilir canm skma canını

Al bende de o kadar YETERRRR
Noldu sana noldu ((
3 görümcem var 2si yılan yılan.. resmen benim kocamı altın yumurtlayan tavuk gibi görüyorlar. Kızım olucak diye yastalar niye ki onların kızlarnı sevmicek kocam yine ne isterseler almicak kendi kızını sevicek zihniyete bakarmısınız.
13. Haftamda kocam gel bebeyi aldiralim dedi ne kadar doldurmuşlarsa fitneciler

Tüm sayfalar yüklendi.