Sorum var Bilgisi olan lütfen söylesin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çaresizanne tarafından oluşturulan Bilgisi olan lütfen söylesin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,280 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilgisi olan lütfen söylesin
Konbuyu başlatan Çaresizanne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kimse bişey anlamadı şuan 20+2 oldum özele gidip karnımdan sıvı enjekte etmeyi demeyecem doktor gel muayene edeyim uygunsa sıvıyı enjekte ederim dedi
Ay inşallah bu işe yarar canım Allahım evladınızı size bağışlasın inşallah 🙏🏻

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler 19 haftalık gebeyken birden suyum gitti kadın doğum hastanesine gittim bütün doktorlar gebeliği sonlandırmamı söylüyor su hiç bir şekilde kalmamış diyorlar 1 haftadır hastanede yatıyorum.Bebeğim yaşıyor ben bebeğime kıymak istemiyorum başına böyle bişey gelen ve doğumunu sağlıkla yapan bebeği sağlıklı doğan annelerimiz var mı lütfen varsa söyleyin
Allah yardımcın olsun bebeyını sana bagıslasın ,havuc suyu ,bebegın suyunu cogaltıyomus bence sımdıden basla denemeye deger,belkı rabımın mucızesı olur

Çaresizanne

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler 19 haftalık gebeyken birden suyum gitti kadın doğum hastanesine gittim bütün doktorlar gebeliği sonlandırmamı söylüyor su hiç bir şekilde kalmamış diyorlar 1 haftadır hastanede yatıyorum.Bebeğim yaşıyor ben bebeğime kıymak istemiyorum başına böyle bişey gelen ve doğumunu sağlıkla yapan bebeği sağlıklı doğan annelerimiz var mı lütfen varsa söyleyin
Cnm bol bol su iç

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Bolca su iç bol bol duzelirsin

Tüm sayfalar yüklendi.