Sorum var Bilgisi olan lütfen söylesin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çaresizanne tarafından oluşturulan Bilgisi olan lütfen söylesin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,279 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilgisi olan lütfen söylesin
Konbuyu başlatan Çaresizanne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Rabbim yar ve yardımcın olsun y
Merhaba güzel anneler 19 haftalık gebeyken birden suyum gitti kadın doğum hastanesine gittim bütün doktorlar gebeliği sonlandırmamı söylüyor su hiç bir şekilde kalmamış diyorlar 1 haftadır hastanede yatıyorum.Bebeğim yaşıyor ben bebeğime kıymak istemiyorum başına böyle bişey gelen ve doğumunu sağlıkla yapan bebeği sağlıklı doğan annelerimiz var mı lütfen varsa söyleyin
Rabbim yardımcın olsun kuzum inşallah Sag sağlım kucağına almayı nasip etsin Rabbim 🤲🙏

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
C
Merhaba güzel anneler 19 haftalık gebeyken birden suyum gitti kadın doğum hastanesine gittim bütün doktorlar gebeliği sonlandırmamı söylüyor su hiç bir şekilde kalmamış diyorlar 1 haftadır hastanede yatıyorum.Bebeğim yaşıyor ben bebeğime kıymak istemiyorum başına böyle bişey gelen ve doğumunu sağlıkla yapan bebeği sağlıklı doğan annelerimiz var mı lütfen varsa söyleyin
Canım ne yaptın seni çok merak ediyorum gerçekten ya nasılsın ne oldu durumlar nasıl?

Tüm sayfalar yüklendi.