Sorum var Bir türlü resim atamiyordum 🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Bir türlü resim atamiyordum 🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,366 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir türlü resim atamiyordum 🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
buda benim bebeyim 18 haftamı bitiriyirum hala bebeyim bana kendini görsetmiyor😟 hadi qizlar banada tahminler yapalim 🥰Ekli dosyayı görüntüle 4406
Sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim 🤗😉 bana göre erkek 😂 şimdi yine yazarlar Özlem erkek dio diye 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

buda benim bebeyim 18 haftamı bitiriyirum hala bebeyim bana kendini görsetmiyor😟 hadi qizlar banada tahminler yapalim 🥰Ekli dosyayı görüntüle 4406
Sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim 🤗😉 bana göre erkek 😂 şimdi yine yazarlar Özlem erkek dio diye 😂

Sona

Kayıtlı Üye
rank

Yazmazlar canm işde kendi aramizda bakiyoruz 🥰😘

Yaqut

Kayıtlı Üye
rank
Kordon neresine deyirsiz ki canm oğlan qiz ikiside menim balamdi hele nece fotolari var parmani falan emiyor cok tatli biyan once doğmaq istiyorum minak bebek bakmak isdiyorum 🥰

Qismet baci sabah öz hekimime gedecem qirijam var meni cox narahat edir gedim gprek ne deyiler
Allah şəfa versin, yaxşı olar. Cinsiyyətin desələr bizədə xəbər edərsən can.😉

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kordon neresine deyirsiz ki canm oğlan qiz ikiside menim balamdi hele nece fotolari var parmani falan emiyor cok tatli biyan once doğmaq istiyorum minak bebek bakmak isdiyorum 🥰

Qismet baci sabah öz hekimime gedecem qirijam var meni cox narahat edir gedim gprek ne deyiler
Ayy bal parmak o emsin emsin annesi maşallah subhanallah 🥰🥰 bak bacaklarının arasında minik bir çıkıntı var gibi duruyor o yüzden erkeğe benzettim yanlış görmüyorsam yani elbette onlar bizim canlarımız benim de şeker bir kızım var tam cadı 6 aylık oldu 😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar