Sorum var Bir türlü resim atamiyordum 🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Bir türlü resim atamiyordum 🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,330 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir türlü resim atamiyordum 🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Ayy bal parmak o emsin emsin annesi maşallah subhanallah 🥰🥰 bak bacaklarının arasında minik bir çıkıntı var gibi duruyor o yüzden erkeğe benzettim yanlış görmüyorsam yani elbette onlar bizim canlarımız benim de şeker bir kızım var tam cadı 6 aylık oldu 😍😍
Banada öyle geldi ❤️

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Sen nasıl oldun çıkmıştın hastaneden değil mi miniğinle anlaştınız galiba? 🥰🥰🥰
😂çıkdım canım geldim eve şukur hafdada 2kere kontrola gidiyorum takibdeyim su az bi deyişiklik olursa götururler çocuğu çok şukur hala iyi gidiyo inşaallah 1hafdada böyle giddr 36yı tamamlayalım inşaallah iyi olur 🤲❤️

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
😂çıkdım canım geldim eve şukur hafdada 2kere kontrola gidiyorum takibdeyim su az bi deyişiklik olursa götururler çocuğu çok şukur hala iyi gidiyo inşaallah 1hafdada böyle giddr 36yı tamamlayalım inşaallah iyi olur 🤲❤️
Çoookkkk rahatladım valla ya inşaAllah sağlıkla gelsin benim hamileliğim doktorlar yüzünden sıkıntılı geçiyordu ilk öğrendiğimizde aldıralım diyorlardı nedensiz yere o yüzden hiçbir annenin üzülmesini ağlamasını istemiyorum ben çok ağladım çünkü

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Çoookkkk rahatladım valla ya inşaAllah sağlıkla gelsin benim hamileliğim doktorlar yüzünden sıkıntılı geçiyordu ilk öğrendiğimizde aldıralım diyorlardı nedensiz yere o yüzden hiçbir annenin üzülmesini ağlamasını istemiyorum ben çok ağladım çünkü
Ah canım benim rabbim kimseyi evladıyla sınamasın🤲💕 bende ilk hamileliyimi çok sıkıntılı geçirdim doktur yuzunden erken doğurdum ekizlere hamileydim 6aylık doğurdum 3gun kuvezde kaldı yaşamadılar oyuzden pskolojim çok bozuk hep bişey olur ddye çok korktom şukur şimdiki doktorum çok iyi ne olursa olsun çocuğunu sağ salim veririm kucağına dedi şukur bugune kadar elinden geleni yapdı inşaallah iyi olur sağ salim kızımı alırım kucağıma🤲💕💕

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ah canım benim rabbim kimseyi evladıyla sınamasın🤲💕 bende ilk hamileliyimi çok sıkıntılı geçirdim doktur yuzunden erken doğurdum ekizlere hamileydim 6aylık doğurdum 3gun kuvezde kaldı yaşamadılar oyuzden pskolojim çok bozuk hep bişey olur ddye çok korktom şukur şimdiki doktorum çok iyi ne olursa olsun çocuğunu sağ salim veririm kucağına dedi şukur bugune kadar elinden geleni yapdı inşaallah iyi olur sağ salim kızımı alırım kucağıma🤲💕💕
Yaa maşallah ne güzel işlerini layıkıyla yapan yi doktorlardan Allah razı olsun önceki yavruların seni cennette bekliyorlar Rabbim kızınla mutlu sağlıklı bir ömür nasip etsin 🥰🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.