Bu kaynanaları napıcaz😡😡😡

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Bu kaynanaları napıcaz😡😡😡 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,266 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu kaynanaları napıcaz😡😡😡
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Sus senin kaçıncı çocuğun bn kaç çocuk büyüttüm derler ama onların zamninda pasta kreması mi vardı gerçekten bişey bildikleri yok aslında ama biz yinede bişey diyemiyoruz boşver canım sen iyi yapmışsın
Herşeyi siz biliyorsunuz diyo bende sen o kadar doktordan iyi biliyon dedin dün irmik helvası vermiş gizlice yavrum dünden beri hiç durmuyo
Kaynar kazana atmalı cahil cahil insanlar.. walla koy tawrını kurban et bebeqinin o minik aqzına.. kusura bakma da bildikleri bi halt yok anca car car car konuşsunlar
Aynen öyle kuzum lafta herşeyi biliyorlar ama çocuk kadar akıl yok yeni doğmuş bebeğe bunlar verilirmi ya
Hoşgeldin aramıza kaynana magdurur valla ayrı konu açicam herkes içini döksün kuzum iyi yapmışsın tavrını koymuşsun kocanda üzülüyorsa anasını durdursun o çocuğa bişey olsa vebali kime kimin canı yanacak birde güçlü dur daha bebek buyuttukce daha çok söylenip karisacaklar
Hoşbulduk cnm yoo kocam haklısın sana bişey diyemem diyo kaç kez azarladı annesini laftan anlamıyo arzsız eşimi çok seviyorum üzülsün istemiyorum oda üzülmüyorum anneme sinir oluyorum diyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cahil ne diyeceksin
Sorma cnm ya dün irmik helvası vermiş gizlice akşamdan beri ıkınıyo çocuğum

O dert herkeste var kuzum bebegim 1 aylık birde küçük doğdu tutturdu emgizine lokum sürelim yesin emziği hiç bırakmaz diyor 1 aylık piramatuk bebek ne anlar yutmaktan birde lokumu vermedim şekerli emzik vermeye alışınca bu sefer birdaha emzik almıyor illa şekerli istiyor
Bizimki bala sürmüş vermiş ben evde yoktum diş doktoruna gittim gitmez olaydım balda küçük bebeklerde zehirlenme yada öldürme yapıyormuş içinde bakteri olduğu için geldim çocuğumu emziriyom ağız dolusu kusuyo ben emziriyom o kusuyo iyikşde kusmuş yavrum belkide zehirlenicekti

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bıktım bu kaynanadan bebeğim daha 2 günlüktü tuttu ağzına pasta kreması verdi yapma dedim sonra ballı suya emzik batırıp verdi yine yapma dedim dün ben görmeden helva vermiş dünden beri çok rahatsız çocuğum en son ağzıma ne geldiyse söyledim bu arada eşim benden yana ama oda sonuçta annesi eşim üzülsün istemiyorum ama bebeğime zarar veriyo bidaha gelme bize dedim bıktım bu cahil kaynanalar dan
Canım bebeğine dikkat et bak bal ve süt 1 yaşına kadar yasak bebeklere bal çocuk felci yapıyormuş aman dikkat et allah yardımcın olsun 🤲

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar bıktım bu kaynanadan bebeğim daha 2 günlüktü tuttu ağzına pasta kreması verdi yapma dedim sonra ballı suya emzik batırıp verdi yine yapma dedim dün ben görmeden helva vermiş dünden beri çok rahatsız çocuğum en son ağzıma ne geldiyse söyledim bu arada eşim benden yana ama oda sonuçta annesi eşim üzülsün istemiyorum ama bebeğime zarar veriyo bidaha gelme bize dedim bıktım bu cahil kaynanalar dan
Aaaa ya delimi ne 2 gunlik bebeye olmaz onlari vermek

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
O dert herkeste var kuzum bebegim 1 aylık birde küçük doğdu tutturdu emgizine lokum sürelim yesin emziği hiç bırakmaz diyor 1 aylık piramatuk bebek ne anlar yutmaktan birde lokumu vermedim şekerli emzik vermeye alışınca bu sefer birdaha emzik almıyor illa şekerli istiyor
Bizimki bala sürmüş vermiş ben evde yoktum diş doktoruna gittim gitmez olaydım balda küçük bebeklerde zehirlenme yada öldürme yapıyormuş içinde bakteri olduğu için geldim çocuğumu emziriyom ağız dolusu kusuyo ben emziriyom o kusuyo iyikşde kusmuş yavrum belkide zehirlenicekti
Kaynanayı ne yapmalı kaynar kazana atmalı 😅 valla kıyameti koparırım niye böyle birşey yapıyorlar anlam vermek güç Hıı bazen düşünüyorum ben doğduğum zaman annem bir günlükken dolma suyundan tattırmış bana ama 4 torunu var hiçbirine karışmadı biz demedikçe ağzına lokma bile vermez
Kuzum verilmez hiç bişey sulu bişey vermiş olsa belki dicem irmik helvası verilir mi 40 günlük bebeğe yaa

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Sus senin kaçıncı çocuğun bn kaç çocuk büyüttüm derler ama onların zamninda pasta kreması mi vardı gerçekten bişey bildikleri yok aslında ama biz yinede bişey diyemiyoruz boşver canım sen iyi yapmışsın
Valla kaynanam kundak yapıp salıncağa atıyormuş poposuna sabun koyuyorms nerde arada altını degistiriyoms bir büyük gorumcemi büyütmüş
Herşeyi siz biliyorsunuz diyo bende sen o kadar doktordan iyi biliyon dedin dün irmik helvası vermiş gizlice yavrum dünden beri hiç durmuyo

Aynen öyle kuzum lafta herşeyi biliyorlar ama çocuk kadar akıl yok yeni doğmuş bebeğe bunlar verilirmi ya

Hoşbulduk cnm yoo kocam haklısın sana bişey diyemem diyo kaç kez azarladı annesini laftan anlamıyo arzsız eşimi çok seviyorum üzülsün istemiyorum oda üzülmüyorum anneme sinir oluyorum diyo

Sorma cnm ya dün irmik helvası vermiş gizlice akşamdan beri ıkınıyo çocuğum

Lan bu kadın iyi çocuk büyütmüş yemin ediyorm cahillikte değil bu başka birsey ya

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Az bile yapmışsın iki yumurta kırıp yedirseymis ekmekle bide çocuğa yeni doğan bebeğe pasta helva bal yedirilirmi bu nasıl bir zihniyet ya Allah sabır versin

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Valla kaynanam kundak yapıp salıncağa atıyormuş poposuna sabun koyuyorms nerde arada altını degistiriyoms bir büyük gorumcemi büyütmüş

Lan bu kadın iyi çocuk büyütmüş yemin ediyorm cahillikte değil bu başka birsey ya
Cahillik değil kuzum eşimde benim yicek ekmeğim varmış diyo. Eşim doğduğunda burnu tıkalı diye iki burnuna margarin koyuyormuş sen düşün cnm ne akıl ne fikir

Az bile yapmışsın iki yumurta kırıp yedirseymis ekmekle bide çocuğa yeni doğan bebeğe pasta helva bal yedirilirmi bu nasıl bir zihniyet ya Allah sabır versin
Kuzum bide üste çıkıyo herşeyi abartıyonuz mahkemeye verin o zaman beni diyo delirtçek valla beni

Kuzum bide üste çıkıyo herşeyi abartıyonuz mahkemeye verin o zaman beni diyo delirtçek valla beni
Aaaa ya delimi ne 2 gunlik bebeye olmaz onlari vermek
Olmaz kuzu. Bunu yoldan geçen çocuğa sorsan bilir ama bizim salak anlamıyo

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Ay ne cahiller yaa benimki de çocuk emzik tutmuyor diye incir reçeline batırıp vercekti bende sakın olmaz dedim sonra üzüm suyu vereceklerdi bir de kaynım bebeğimin ağzına sigara verip fotoğraf çekicekti kıyameti kopardım cahille baş etmek çok zor çok

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

Kuzum verilmez hiç bişey sulu bişey vermiş olsa belki dicem irmik helvası verilir mi 40 günlük bebeğe yaa
Yok canım haklısın birde eski zamanla şimdikiler gerçekten bir değil önceden yokluk falan varmış erkenden ne bulursa yedirilirmiş ama bal 1 yqş öncesi kesinlikle yasak birde helva Allah korusun bebeğe zarar verebilir eşin mutlaka uyarmalı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar