Bu kaynanaları napıcaz😡😡😡

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Bu kaynanaları napıcaz😡😡😡 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,288 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu kaynanaları napıcaz😡😡😡
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bizimki bala sürmüş vermiş ben evde yoktum diş doktoruna gittim gitmez olaydım balda küçük bebeklerde zehirlenme yada öldürme yapıyormuş içinde bakteri olduğu için geldim çocuğumu emziriyom ağız dolusu kusuyo ben emziriyom o kusuyo iyikşde kusmuş yavrum belkide zehirlenicekti

Kuzum verilmez hiç bişey sulu bişey vermiş olsa belki dicem irmik helvası verilir mi 40 günlük bebeğe yaa
Aman cnm dikkat et gozundan ayırma bebeği eşin de bk senden yanaymis annesine kızmış sende gzuelce uyar baktın olmuyor sert cik bebegij önemli çok küçük küçük bebeğe öyle şeyler verilir mi ya Allah korusun

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bıktım bu kaynanadan bebeğim daha 2 günlüktü tuttu ağzına pasta kreması verdi yapma dedim sonra ballı suya emzik batırıp verdi yine yapma dedim dün ben görmeden helva vermiş dünden beri çok rahatsız çocuğum en son ağzıma ne geldiyse söyledim bu arada eşim benden yana ama oda sonuçta annesi eşim üzülsün istemiyorum ama bebeğime zarar veriyo bidaha gelme bize dedim bıktım bu cahil kaynanalar dan
KaynANAna gelme demekle çok büyük ayıp etmişsin bence babaannesidir torununun kötülüğünü istemez bence tamm yaptığı yanlış iki günlük bebeğe verilmez ama güzellikle deseydin keşke anne Uyumuyo durmuyo diye sancısı oluyo diye ama bidaha gelme demek çok ağar bı söz sana söylense senin zorunada gider bide o yaşını başını almış kadın onu daha çok zoruna gider

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Ay ne cahiller yaa benimki de çocuk emzik tutmuyor diye incir reçeline batırıp vercekti bende sakın olmaz dedim sonra üzüm suyu vereceklerdi bir de kaynım bebeğimin ağzına sigara verip fotoğraf çekicekti kıyameti kopardım cahille baş etmek çok zor çok
Aynen öyle kuzum ya kafayı yemiş bunlar cahil falan değil ya bu çocuklara bişey olsa napıcaklar acaba

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Cahillik değil kuzum eşimde benim yicek ekmeğim varmış diyo. Eşim doğduğunda burnu tıkalı diye iki burnuna margarin koyuyormuş sen düşün cnm ne akıl ne fikir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum bide üste çıkıyo herşeyi abartıyonuz mahkemeye verin o zaman beni diyo delirtçek valla beni

Kuzum bide üste çıkıyo herşeyi abartıyonuz mahkemeye verin o zaman beni diyo delirtçek valla beni

Olmaz kuzu. Bunu yoldan geçen çocuğa sorsan bilir ama bizim salak anlamıyo
Eskilerde yokluktan bilgisizlikten mi bilmiyorm ama baya saçma şeyler yapıyorlarmış şimdiki gibi hastalanınca doktora koş olayı o zaman yokmuş ama yemek verme olayı gerçekten saçmalık

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım haklısın birde eski zamanla şimdikiler gerçekten bir değil önceden yokluk falan varmış erkenden ne bulursa yedirilirmiş ama bal 1 yqş öncesi kesinlikle yasak birde helva Allah korusun bebeğe zarar verebilir eşin mutlaka uyarmalı
Kuzum uyardı bağırdı ben en son artık seni eve sokmuycam dedim en güzel çözüm

Aman cnm dikkat et gozundan ayırma bebeği eşin de bk senden yanaymis annesine kızmış sende gzuelce uyar baktın olmuyor sert cik bebegij önemli çok küçük küçük bebeğe öyle şeyler verilir mi ya Allah korusun
Eve sokmuyorum kuzum artık

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Allah korusun çocuğa bişey olsa yine seni suçlar sen bakamadın çocuğa diye. Ne kadar cahil kendini geliştirememiş insan var ya Allah'tan eşin sana destek

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Eve sokmuyorum kuzum artık
KaynANAna gelme demekle çok büyük ayıp etmişsin bence babaannesidir torununun kötülüğünü istemez bence tamm yaptığı yanlış iki günlük bebeğe verilmez ama güzellikle deseydin keşke anne Uyumuyo durmuyo diye sancısı oluyo diye ama bidaha gelme demek çok ağar bı söz sana söylense senin zorunada gider bide o yaşını başını almış kadın onu daha çok zoruna gider
Kaç kez uyardık kaç kez bu sefer kızıyoz diye gizli gizli yapmış çocuğun ağzının kenarında görmesek anlamıcaz keşke laftan anlasa cnm ama yok kimse benim çocuğumdan önemli değil

Eskilerde yokluktan bilgisizlikten mi bilmiyorm ama baya saçma şeyler yapıyorlarmış şimdiki gibi hastalanınca doktora koş olayı o zaman yokmuş ama yemek verme olayı gerçekten saçmalık
Zaten süt içiyo küçücük çocuk helva yesen ne olur

Zaten süt içiyo küçücük çocuk helva yesen ne olur
Allah korusun çocuğa bişey olsa yine seni suçlar sen bakamadın çocuğa diye. Ne kadar cahil kendini geliştirememiş insan var ya Allah'tan eşin sana destek
Eşim hep yanımda cnm şükür Allah akıl versin ya

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Bizimki bala sürmüş vermiş ben evde yoktum diş doktoruna gittim gitmez olaydım balda küçük bebeklerde zehirlenme yada öldürme yapıyormuş içinde bakteri olduğu için geldim çocuğumu emziriyom ağız dolusu kusuyo ben emziriyom o kusuyo iyikşde kusmuş yavrum belkide zehirlenicekti

Kuzum verilmez hiç bişey sulu bişey vermiş olsa belki dicem irmik helvası verilir mi 40 günlük bebeğe yaa
Ya evet yani keske yapmasaymıs daha cok ufak sütü yutmada bile güçlük cekiyo biçoğu. Ama bence o ıkınmalar irmik ten değildir canım öle bi kere yedirmek le ıkınmaz cocuk sadece tattırmıstır sözde kaynanan doyumluk yediremez zaten. Hani baska bi nedeni gazı falan vardır bebeğinin. Ama tabi vermemeliydi. Ayruca kusması da baldan degildir canım onu fa tattırmıstır eskiler alıssın erkenden diyerek herseyi tattırırmıs ya onu da doyumluk vermemiş tir. Kusması da baska nedenden olabilir zaten bazı cocuklar biraz fazla kusmukçu olabiliyor 🤭

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Ya evet yani keske yapmasaymıs daha cok ufak sütü yutmada bile güçlük cekiyo biçoğu. Ama bence o ıkınmalar irmik ten değildir canım öle bi kere yedirmek le ıkınmaz cocuk sadece tattırmıstır sözde kaynanan doyumluk yediremez zaten. Hani baska bi nedeni gazı falan vardır bebeğinin. Ama tabi vermemeliydi. Ayruca kusması da baldan degildir canım onu fa tattırmıstır eskiler alıssın erkenden diyerek herseyi tattırırmıs ya onu da doyumluk vermemiş tir. Kusması da baska nedenden olabilir zaten bazı cocuklar biraz fazla kusmukçu olabiliyor 🤭
Kuzum normalde kusmuyo o öyle yapı a kustu 4 5 kez arka arkaya

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Cahillik değil kuzum eşimde benim yicek ekmeğim varmış diyo. Eşim doğduğunda burnu tıkalı diye iki burnuna margarin koyuyormuş sen düşün cnm ne akıl ne fikir

Olmaz kuzu. Bunu yoldan geçen çocuğa sorsan bilir ama bizim salak anlamıyo
Allah'ım en zorunda cahille uğraşmak deil inatçı dediğim dedik cahille uğraşmak benim kaynanada enginar yedirmisti bebekken ve alerjik bı bebek benim oğlum yumurta alerjisi var canı çeker pipisi şişer diye yedirmisti solunumu durdu hastaneye zor yetistirdik çocuğu en son kavga ettik o yüzden ne arsizligim ne hirsizligim terbiyesizliğim kalmadı karşı çıktıkça cevap verdikçe demedigini koymadı en son benden cikanda benim gibi arsız it kopuk olurmuş laf söz dinlemez mis deyip eşime oglumu dövdürmeye çalıştı akillansin diye divcekmis oğlanı kıyameti kopardım bende o zaman yemek yiyordu aldım çöpe attım elindeki çayı yere serptim bağırdım çağırdım bir kaçışı var delirdi bu diye o gün bu gündür konuşmuyorum onunla kavgadan sonra eşim beni boşar diye bekledi eşimde beni haklı bulunca temelli küstü oda hamilede kaldığımı duyunca merdivende denk gelsek ben sağa o sola bakıyor denk gelmiyoruz 🤣 eltimede boşanma dim cogaldim söylersin ona beklemesin boşuna dedim eşimle konuşuyor annesi ama ne kaç aylık oldu hayırlı olsun çocuğun olcajmis kizmi erkekmi sormadı 25 haftalık oldum hâlâ sormamis sormasın bende dedim sakın doğumda gelmesin almam diye

Tüm sayfalar yüklendi.