Bu kaynanaları napıcaz😡😡😡

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Bu kaynanaları napıcaz😡😡😡 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,294 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu kaynanaları napıcaz😡😡😡
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bıktım bu kaynanadan bebeğim daha 2 günlüktü tuttu ağzına pasta kreması verdi yapma dedim sonra ballı suya emzik batırıp verdi yine yapma dedim dün ben görmeden helva vermiş dünden beri çok rahatsız çocuğum en son ağzıma ne geldiyse söyledim bu arada eşim benden yana ama oda sonuçta annesi eşim üzülsün istemiyorum ama bebeğime zarar veriyo bidaha gelme bize dedim bıktım bu cahil kaynanalar dan
Birdaha onu eve alma kocan birşey derse o senin anansa buda benim bebeğim herşeyden daha kıymetli de ayy nasıl sinirlendim allahım yarabbim bir b*k bildiklerinden değil sırf insanları huzursuz etmek için çaba sarf ediyorlar aklı başında bir insanın yapacağı hareketler değil bunlar canını sıkma boşver eşinde anlamıştır umarım annesinin normal olmadığını

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım en zorunda cahille uğraşmak deil inatçı dediğim dedik cahille uğraşmak benim kaynanada enginar yedirmisti bebekken ve alerjik bı bebek benim oğlum yumurta alerjisi var canı çeker pipisi şişer diye yedirmisti solunumu durdu hastaneye zor yetistirdik çocuğu en son kavga ettik o yüzden ne arsizligim ne hirsizligim terbiyesizliğim kalmadı karşı çıktıkça cevap verdikçe demedigini koymadı en son benden cikanda benim gibi arsız it kopuk olurmuş laf söz dinlemez mis deyip eşime oglumu dövdürmeye çalıştı akillansin diye divcekmis oğlanı kıyameti kopardım bende o zaman yemek yiyordu aldım çöpe attım elindeki çayı yere serptim bağırdım çağırdım bir kaçışı var delirdi bu diye o gün bu gündür konuşmuyorum onunla kavgadan sonra eşim beni boşar diye bekledi eşimde beni haklı bulunca temelli küstü oda hamilede kaldığımı duyunca merdivende denk gelsek ben sağa o sola bakıyor denk gelmiyoruz 🤣 eltimede boşanma dim cogaldim söylersin ona beklemesin boşuna dedim eşimle konuşuyor annesi ama ne kaç aylık oldu hayırlı olsun çocuğun olcajmis kizmi erkekmi sormadı 25 haftalık oldum hâlâ sormamis sormasın bende dedim sakın doğumda gelmesin almam diye
Bunlar cahil falan değil kuzum bunlara Bi isim bulamıyorum bu lar yüzünden çocuklarımıza bişey olucak karışmayın Bi rahat bırakın büyütelim çocuklarımızı bu kadar okumuş doktor hiç birşey bilmiyo bizim kaynanalat biliyor Allah korumuş kuzum ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birdaha onu eve alma kocan birşey derse o senin anansa buda benim bebeğim herşeyden daha kıymetli de ayy nasıl sinirlendim allahım yarabbim bir b*k bildiklerinden değil sırf insanları huzursuz etmek için çaba sarf ediyorlar aklı başında bir insanın yapacağı hareketler değil bunlar canını sıkma boşver eşinde anlamıştır umarım annesinin normal olmadığını
Eşim arkamda canım Ne desen haklısın diyo sokmam eve kalp kırmamak için kaç kez uyardım yok laftan anlamıyo arkamı döndüm kahve yapmak için kaşla göz arasında irmik helvası sokmuş ağzına

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bence çok yanlış konuşuyonuz eve sokmamak nedir yaa o ev senin olduğu kadarı kadar onun oğlununda evi gelecek te gidecekte çocuk sadece senin çocuğun değil onun oğlununda çocuğu ne kadar yanlış konuşuyoruz tamm ben iyi bişey yapti demedim yanlış yaptı ama kaynanani evden kovmanda senin en büyük yanlışın bence .ben anlamadım kocan bu davranışının ardında hala sana bişey demiyo ....sana birisi evime gelme dese seninde zoruna gider hele bu kadında yaşını başını almış kadın onun daha çok zoruna gitmiştir bence

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bıktım bu kaynanadan bebeğim daha 2 günlüktü tuttu ağzına pasta kreması verdi yapma dedim sonra ballı suya emzik batırıp verdi yine yapma dedim dün ben görmeden helva vermiş dünden beri çok rahatsız çocuğum en son ağzıma ne geldiyse söyledim bu arada eşim benden yana ama oda sonuçta annesi eşim üzülsün istemiyorum ama bebeğime zarar veriyo bidaha gelme bize dedim bıktım bu cahil kaynanalar dan
Pasta kreması mi daha neler 😳😳😳napmaya çalışıyor ne kadar zararlı yazil bebeğine boşver taviz verme sakın sağlık bu sonucta

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Bence çok yanlış konuşuyonuz eve sokmamak nedir yaa o ev senin olduğu kadarı kadar onun oğlununda evi gelecek te gidecekte çocuk sadece senin çocuğun değil onun oğlununda çocuğu ne kadar yanlış konuşuyoruz tamm ben iyi bişey yapti demedim yanlış yaptı ama kaynanani evden kovmanda senin en büyük yanlışın bence .ben anlamadım kocan bu davranışının ardında hala sana bişey demiyo ....sana birisi evime gelme dese seninde zoruna gider hele bu kadında yaşını başını almış kadın onun daha çok zoruna gitmiştir bence
Çocuğum hastalanfıktan sonra veya daha kötü bişey olduktan sonra ne kıymeti var ki o kırılmış kırılmamış kaç kez uyardık güzellikle bi insana yapma diyosan yapmaz ama laftan anlamıyo kusura bakmasın kimse kırılacak diye ben çocuğumu hasta edemem laftan anlamıyorsan gelme dedim

Pasta kreması mi daha neler 😳😳😳napmaya çalışıyor ne kadar zararlı yazil bebeğine boşver taviz verme sakın sağlık bu sonucta
Tabş kuzum çocuğuma bişey olsa af edersin onu götü duymuyvak bişey olucak çocuğuma dye dün gece uyku uyumadım

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Asla kabul etmiyorum böyle birşeyi oğlunun evi kızının evi ne yaparsa yapsın istediği zaman gelemez kuzum yok öyle bir dünya ne demek sadece senin değil onun oğlununda çocuğu babaannesi olması her hakka sahip olduğu anlamına gelmiyor canım seninki iyidir sen müsaade edebilirsin evinede alabilirsin aynı evide paylaşabilirsin ama ben kabul etmiyorum ve buda benim tercihim ayrıca hakedeni sadece evimden değil bütün hayatımdan kovarım

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
VallA Canim ne yapacaz onları bilmiyorum ki başa bela yani

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Asla kabul etmiyorum böyle birşeyi oğlunun evi kızının evi ne yaparsa yapsın istediği zaman gelemez kuzum yok öyle bir dünya ne demek sadece senin değil onun oğlununda çocuğu babaannesi olması her hakka sahip olduğu anlamına gelmiyor canım seninki iyidir sen müsaade edebilirsin evinede alabilirsin aynı evide paylaşabilirsin ama ben kabul etmiyorum ve buda benim tercihim ayrıca hakedeni sadece evimden değil bütün hayatımdan kovarım
Sana katılıyorum cnm kimse benim evladımdan değerli değil

İnşallah olmaz canım ya benim geri kafalı eltimde benimkiler kız bebekken bal sürmüştü ağzına çok şükür bisey olmadı dikkat et sen yinede
Tamam kuzum sağol
İnşallah olmaz canım ya benim geri kafalı eltimde benimkiler kız bebekken bal sürmüştü ağzına çok şükür bisey olmadı dikkat et sen yinede

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Yok artık ya sarhoş mu kafası mi güzel cahil insan bile bunu yapmaz bence bebeğini sevdiğine emin misin gerçekten torun seven yapmaz çünkü

Tüm sayfalar yüklendi.