Bu kaynanaları napıcaz😡😡😡

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Bu kaynanaları napıcaz😡😡😡 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,324 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu kaynanaları napıcaz😡😡😡
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel
Kızlar bıktım bu kaynanadan bebeğim daha 2 günlüktü tuttu ağzına pasta kreması verdi yapma dedim sonra ballı suya emzik batırıp verdi yine yapma dedim dün ben görmeden helva vermiş dünden beri çok rahatsız çocuğum en son ağzıma ne geldiyse söyledim bu arada eşim benden yana ama oda sonuçta annesi eşim üzülsün istemiyorum ama bebeğime zarar veriyo bidaha gelme bize dedim bıktım bu cahil kaynanalar dan
Ay hangi kafada yaşıyor kuzum kaynanan daha 2 günlük bebeğe onlar verilir mi ya bide bal ya 1 yaşından önce bile vermeyin diyor doktorlar kafayı yemiş kadın ya tövbe yarabbim ben bebeğim 2 aylık su bile vermiyorum zararlı diye hey Allahım Allah akıl fikir versin .en iyisini yapmışsın canım boşver bebeğine zarar verene kadar şöyle lafları küssün .

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Yok artık ya sarhoş mu kafası mi güzel cahil insan bile bunu yapmaz bence bebeğini sevdiğine emin misin gerçekten torun seven yapmaz çünkü
Naptını Bi anlasam bide siz abartıyonuz al çocuğu geri sok diyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay hangi kafada yaşıyor kuzum kaynanan daha 2 günlük bebeğe onlar verilir mi ya bide bal ya 1 yaşından önce bile vermeyin diyor doktorlar kafayı yemiş kadın ya tövbe yarabbim ben bebeğim 2 aylık su bile vermiyorum zararlı diye hey Allahım Allah akıl fikir versin .en iyisini yapmışsın canım boşver bebeğine zarar verene kadar şöyle lafları küssün .
Bide üste çıkıyo abartıyonuz diye deli edecek beni ya

Öyle olur zaten canım kendinde hiç suç koyar mi eşine de şöyle canım doktorlar su bile vermeyin diyor ciğerleri gelişmedi felan de .bebek hasta olsa kimin umrunda olacak sen üzüleceksin o acıyı sen çekeceksin hastane köşelerinde sen ağlayacaksın bırak sen uzulene kadar onlar üzülsün .sıkma canını kuzum izin de verme

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Öyle olur zaten canım kendinde hiç suç koyar mi eşine de şöyle canım doktorlar su bile vermeyin diyor ciğerleri gelişmedi felan de .bebek hasta olsa kimin umrunda olacak sen üzüleceksin o acıyı sen çekeceksin hastane köşelerinde sen ağlayacaksın bırak sen uzulene kadar onlar üzülsün .sıkma canını kuzum izin de verme
Yok kuzum izin vermiyorum eşim yanımda zaten o benden fazla kızdı kalp kırmak istemiyoruz kaç kez uyardık yok bu sefer gizlice yapıyo son çare kendine laf söyletti

Aysem

Kayıtlı Üye
rank

Annesi alsın onu geri soksun da siz rahat edin ailecek tobe yarabbim Allah sana sabır versin canm benim kaynanam böyle olsaydı delirirdim herhalde

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Kaynananla bebegi yanyana yalniz bırakma!
Ben kovardim herhalde helva nedir yaa :/
Ben kendim yemiyorum helvayi, yok lokumdu sekerdi 🤮 Benim kaynanam bize tatlı borek corek yapmiyor artik yemiyoruz çünkü, söyledim yapinca kızdım kanser ettin oğlunu dedim bir kere, cok bozuldu.
Büyüklerimize her konuda saygim sonsuz, cok da severim ama mesele sagliksa kimseyi tanimam. O geldiginde gerekiyorsa bebegi cikarmayin yatak odasindan. Kusura bakmasın.

Fatma034

Kayıtlı Üye
rank
Aman cnm dikkat et gozundan ayırma bebeği eşin de bk senden yanaymis annesine kızmış sende gzuelce uyar baktın olmuyor sert cik bebegij önemli çok küçük küçük bebeğe öyle şeyler verilir mi ya Allah korusun
Bende kaynanamdan nefret ediyorm yuzune gulyorm ama işte her şeyi diyemiyorum birlikte kalıyoruz inşallah biran önce geberir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar