Bulantı ya süper ilaç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leylakk tarafından oluşturulan Bulantı ya süper ilaç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 768 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bulantı ya süper ilaç
Konbuyu başlatan Leylakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar o kadar bulantim vardı 4 gün önce kusmaya başladı bulantı ölüyordum Allah razı olsun bir arakadasim tavsiye etti bende size tavsiye ediyorum inşallah bana iyi geldiği gibi sizede iyi gelir 🤲🤲resim nasıl yüklenir bilmiyorum ama adını yazacağım: PRİLAM DR 10mg/10mg değiştirilmiş salımlı tablet

K

Kevser Öztürk

Guest
Bu ilacı bende kullandım bitkisel bi ilaç bu hatta ilac bile değil ama faydası gerçekten büyük

Selda

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar o kadar bulantim vardı 4 gün önce kusmaya başladı bulantı ölüyordum Allah razı olsun bir arakadasim tavsiye etti bende size tavsiye ediyorum inşallah bana iyi geldiği gibi sizede iyi gelir 🤲🤲resim nasıl yüklenir bilmiyorum ama adını yazacağım: PRİLAM DR 10mg/10mg değiştirilmiş salımlı tablet
Evet banada doktorum yazmıştı gece yatmadan ıkı adet ıcıyorum bulantı yok😃

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Evet sağlık ocağına gitim o verdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğum doktoruna hiç gitmedim acaba bu ilaç hakinda bilgin varmı böyle sorunca endiselendim
Benimde bilgim yok canım ama hamilelikte her ilac kullanılmaz bence hiç değilse doktorunu bir arayıp sor bilgi al

B

Bebeğin annesi

Guest
Bende de kusma çok fazlaydı sadece hamilelere verilen bir ilaç normalde gece yatmadan 2 tane alınıyor benim bulantilar fazla olduğundan günde 4 tane kullaniyodum

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bazı kişiler faydasını görüyor bazıları görmüyor cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar