Sorum var Büyüleyici parfüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Büyüleyici parfüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,473 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Büyüleyici parfüm
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan azram cankizim

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank

Ekli dosyalar

• 20231205_141837.jpg
    20231205_141837.jpg
    736.3 KB · Görüntüleme: 28

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kuzu nasilsin ozlendin♥️
Balım iyiyim elhamdülillah benim fındık şu sıralar 4 diş birden çıkarıyor çok huysuz ateş falan olmadı şükürler olsun ama türlü türlü huylar edindi gece uyku saatini değiştirdi çok zor uyuyor sürekli uyanıyor meme olmadan uyumak istemiyor ama emince de inadına ısırıyor üstüne geri geri emeklemeye başladı offf akşama kadar pert oluyorum o yüzden hiç eskisi gibi buraya bakamıyorum anca gir çık yapıyorum hep
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende bunu kullanımistim bir ara kokusu gerçekten çok güzel ve kalıcı Avonun ürünü ama pahalı biraz🙈🙊
Evet ya maalesef pahalanmış iyice ben galiba 2 sene önceydi 4 şişe almıştım ama son bir şişem kaldı Allah'tan kalıcı da idareli kullanabiliyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Balım iyiyim elhamdülillah benim fındık şu sıralar 4 diş birden çıkarıyor çok huysuz ateş falan olmadı şükürler olsun ama türlü türlü huylar edindi gece uyku saatini değiştirdi çok zor uyuyor sürekli uyanıyor meme olmadan uyumak istemiyor ama emince de inadına ısırıyor üstüne geri geri emeklemeye başladı offf akşama kadar pert oluyorum o yüzden hiç eskisi gibi buraya bakamıyorum anca gir çık yapıyorum hep

Evet ya maalesef pahalanmış iyice ben galiba 2 sene önceydi 4 şişe almıştım ama son bir şişem kaldı Allah'tan kalıcı da idareli kullanabiliyorum
Aynen iyi yapmışsın canım

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Fiyatını 200 TL arası galiba
Ben 2 sene önce aldım 58'di canım dün baktım trendyolda 320 tl idi 😵‍💫 ama çok güzel kokuyor bu bitmeden sipariş ederim yine

Şimdi baktım online katalog fiyatı 360 tl ama küçük boy da yapmışlar bence almak isteyen bundan alıp denesin kızlar o kadar eminim ki beğeneceğinize 164 tl fiyatı celebe var o da çok güzel kokuyordu atıyorum fotosunu

Ekli dosyalar

• Screenshot_20231206_122509_Chrome.jpg
    Screenshot_20231206_122509_Chrome.jpg
    278.8 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_20231206_122528_Chrome.jpg
    Screenshot_20231206_122528_Chrome.jpg
    316.4 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Oyyy maşallah benim minnosa ♥️ artık yorma zamanları annesi 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar