Canlar sezeryandan sonra hiç kanamam olmadı sadece hasta bezi ir ta e kullandım oda hiç kirlenmedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Canlar sezeryandan sonra hiç kanamam olmadı sadece hasta bezi ir ta e kullandım oda hiç kirlenmedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,799 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlar sezeryandan sonra hiç kanamam olmadı sadece hasta bezi ir ta e kullandım oda hiç kirlenmedi
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Canım aslında kanama olsun diye ebeler karnına biraz bastırıyor sende yapmadılar mı bende 2 tane sezeryan oldum ilkinde bayağı kanamam oldu ikincisinde de orta derece de kanamam oldu ama ebe doğumdan sonra daha uyuşukluğum tamamen geçmeden karnıma bastırıp kanamami getirmişti
İlk kez duydum 🤷 bastirma olayini ilkinde yaomadilar banada kanamamda olmamisti ikincisinde yapicaklarmi merak ettim şimdi

Yaseminn

Kayıtlı Üye
rank
Canlar sezeryandan sonra hiç kanamam olmadı sadece hasta bezi ir tane taktım oda hiç kirlenmedi sezeryan olanlar böyle idi
Ben 11 gün oldu hala kanamam var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk kez duydum 🤷 bastirma olayini ilkinde yaomadilar banada kanamamda olmamisti ikincisinde yapicaklarmi merak ettim şimdi
Bastiriyorlar karnına kanama gelsin diye bide rahmin yerine gelmismi diye bastiriyorlar

0zlemcee

Kayıtlı Üye
rank
Benim yengemin 3 doğumu da sezeryan oldu ve 3ünde de hiç kanaması olmadı hatta sütten kesene kadar da olmuyor

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğumumda sezeryanlıyım 37 gün sürmüştü kanamam kimse bastırmadı yada torba konulmadı 40 ım çıkar çıkmazda afet görmüştüm bunda nasıl olur bilmiyorum doktorunuza bi mesaj atsanız normal değilse çağırır belki yanına

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar