Sorum var Ciger gelistirici ignesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice🌸🌸 tarafından oluşturulan Ciger gelistirici ignesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,303 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ciger gelistirici ignesi
Konbuyu başlatan Hatice🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Makbule

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar merhaba bebegimde gelisim geriligi var suan 34. Haftadayim doktor 37. Haftada aldiracagini soyledi ama benim bildigim oncesinde ciger gelistirici ignesi yapilmasi gerekiyo doktor bununla ilgili herhangi bisey demedi boyle bi durum yasayan tecrubeli annelerim bana bilgi verirmi acaba
Benimde erken doğum riskim vardı canım benim dokdor iki doz yapdirdi gerek duyuyosa yapılabilir şuan bi haftam kaldı hayırlısıyla insallah

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
37 haftalık cigerlerini ve diger organlarını tamam lamış oluyor tabi ciger geliştici yapmaz bn oğlum 37 haftalıktı doğdugun da hiç bi saglık sorunda olmadı çok şükür küveze almadılar benimle birlikte taburcu oldu

Makbule

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar merhaba bebegimde gelisim geriligi var suan 34. Haftadayim doktor 37. Haftada aldiracagini soyledi ama benim bildigim oncesinde ciger gelistirici ignesi yapilmasi gerekiyo doktor bununla ilgili herhangi bisey demedi boyle bi durum yasayan tecrubeli annelerim bana bilgi verirmi acaba
Bende nst de sancı cıktı 2cm acılma var dediler 2 doz vuruldum cıger gelıstırısı ıgne yı dogrumu durdurmak ıcın de ılac verdiler 4 gun yattım riskli gebelik poliklinik ne gonderdı haftada iki kez muane ıcın ne kadar gec olursa okadar iyi dediler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar