Cinsiyet memnuniyetsizliği/ trans bireylerin artışı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Cinsiyet memnuniyetsizliği\/ trans bireylerin artışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,669 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyet memnuniyetsizliği\/ trans bireylerin artışı
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün erkek bebek ile ilgili paylaşım yapan bir kaç kişi görünce yazmak istedim bildiğim bir olayda var 😑 Allah kimsenin başına vermesin ne isterseniz hayırlısını isteyin bu olaylarıda göz ardı etmeyin
Allah a şükür Allah gönlüme göre verdi fındık bı kızım olucak teyze leri 🙏💕

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Kız evlat daha hayırlı ama gel görki bizim insanlarımız cahil biz 7 kız bir erkek kardeşiz annem diyor ki keşke o da kız olsaydı bizim kızlar olarak annemizin babamızın ne derdi varsa gerek maddi ve manevi anında yetişiriz o bir oğlanın ruhu bile duymaz ama annemin 7 kız 1 erkek diye baba tarafım sürekli başına kalktı hep kancık doğurdun diye ben evledim ilk kızım oldu direk bana sende annen gibi hep kız getiricen dediler Allah bana bir oğlan çocuğu verdi ağızları bağlanır dedim benim 2 kız 1 oglum oldu eltim in 2 oğlan 1 kızı oldu sonra sağda solda dediki benim oglum 2 tane eltim ki 1 tane beni çekemiyor bu sözleri duydum ağlamaktan gözlerim şişti şimdi gebeyim bu cumartesi doğum yapcam allah saglıklı sag salim evladımı kucağıma almayı nasip etsin inşallah şimdi 2 kizim 2 de oğlum olacak allah kısmet ederse Allah kimsenin dilini üstümüze uzun etmesin cahil insan çok
Kız olsun da taştan olsun , bizim millet ne anlıyor bu erkek doğurma yarışından anlamıyorum. Soyu ilerleyecekmiş sanki bana soyu aya astronot gitti , ülke fethetti . Boşver takma kız evlat rahmettir Allah can sağlığı versin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bugün erkek bebek ile ilgili paylaşım yapan bir kaç kişi görünce yazmak istedim bildiğim bir olayda var 😑 Allah kimsenin başına vermesin ne isterseniz hayırlısını isteyin bu olaylarıda göz ardı etmeyin
Valla canım bende değişik oldum ya insanların Allah bana bir evlat nasip etti deyip şükretmesi lazimken cinsiyet derdine düşmesi...
Ha kız olmuş ha erkek ikiside evlat hayırlı sağlıklı olsunlar da cinsiyeti önemli değil 🤲🏻

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Aynen wallahi ben o arkadaşın paylaşımını qördüm sinir oldum.. biz iki kız kardeşiz annem bebek çok sewer bekarken hep dermiş ben en az 6 çocuk yapacam cinsiyet ayırmadan.. olmadı 5 tane bebeqi karnında öldü.. 2 kız kaldık ama babam bir qün demedi nie erkek doqurmuyorsun die.. herkes dedi boşa ewlen erkek oqlun yok cahil cahil konuştular ama babam hep canı weren allahtır ben çocuk seçemem saqlıklı olsunlar yeterli dedi.. aile ve çevre qerçekten önemli.. o yüzden bizde hiç erkeğe çok deqer wererek büyümedik.. Hep kız istedim ilk qebeliqimde de ama isyan ederek deil allahım saqlıklı sıhhetli olsun ama qönlümden qeçen kız olması die dua ettim.. ama önceliğim saqlıklı akıllı olsun.. çok şükür saqlıklı ama erkek oldu çok şükür bunada asla isyan etmem ki iki cinsiyetten çocuqum da olsun isterim ikisini de tatmak isterim.. ama bazıları erkek die deliriyor

Ensarin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kız evlat daha hayırlı ama gel görki bizim insanlarımız cahil biz 7 kız bir erkek kardeşiz annem diyor ki keşke o da kız olsaydı bizim kızlar olarak annemizin babamızın ne derdi varsa gerek maddi ve manevi anında yetişiriz o bir oğlanın ruhu bile duymaz ama annemin 7 kız 1 erkek diye baba tarafım sürekli başına kalktı hep kancık doğurdun diye ben evledim ilk kızım oldu direk bana sende annen gibi hep kız getiricen dediler Allah bana bir oğlan çocuğu verdi ağızları bağlanır dedim benim 2 kız 1 oglum oldu eltim in 2 oğlan 1 kızı oldu sonra sağda solda dediki benim oglum 2 tane eltim ki 1 tane beni çekemiyor bu sözleri duydum ağlamaktan gözlerim şişti şimdi gebeyim bu cumartesi doğum yapcam allah saglıklı sag salim evladımı kucağıma almayı nasip etsin inşallah şimdi 2 kizim 2 de oğlum olacak allah kısmet ederse Allah kimsenin dilini üstümüze uzun etmesin cahil insan
Ayyy bizde yedi kız üç erkek annem de diyo keşke onlarda kız olsalardı kız evlat daha hayırlı benim iki kızım var görümcem hamileydi bebeği erkekti diye kaynanam bana dedi çok şükür senin kızların var neyi kast ettiğini bilmiyorum ama çok agirima gitti şuan hamileyim 15 haftalık oldum Allah'tan hayırlısını diliyorum evladın kızı erkeği hiç fark etmiyo bence
Onların dili üstüne kısa olsun diye rabbim inşallah saglıklı hayırlı temiz kalpli güzel ahlaklı sağlam imanlı bir erkek evlat nasip etsin sana

Kız evlat daha hayırlı ama gel görki bizim insanlarımız cahil biz 7 kız bir erkek kardeşiz annem diyor ki keşke o da kız olsaydı bizim kızlar olarak annemizin babamızın ne derdi varsa gerek maddi ve manevi anında yetişiriz o bir oğlanın ruhu bile duymaz ama annemin 7 kız 1 erkek diye baba tarafım sürekli başına kalktı hep kancık doğurdun diye ben evledim ilk kızım oldu direk bana sende annen gibi hep kız getiricen dediler Allah bana bir oğlan çocuğu verdi ağızları bağlanır dedim benim 2 kız 1 oglum oldu eltim in 2 oğlan 1 kızı oldu sonra sağda solda dediki benim oglum 2 tane eltim ki 1 tane beni çekemiyor bu sözleri duydum ağlamaktan gözlerim şişti şimdi gebeyim bu cumartesi doğum yapcam allah saglıklı sag salim evladımı kucağıma almayı nasip etsin inşallah şimdi 2 kizim 2 de oğlum olacak allah kısmet ederse Allah kimsenin dilini üstümüze uzun etmesin cahil insan çok
Şimdide o seni kıskanıyordur tek kızı kaldı diye😂zihniyetleri bozuk ya bu eltileri toplayıp çöpe mi atsak napsak benimde 3.oğlum geliyor daha duyar duymaz inş erkektir işte yok benim kızım bitane Allah hepsinin sonunu hayretsin ne diyim🙂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende yazdım başka bir konuda erkek diye tutturursun Allah verir ama imtihanın olur ya sağlığını alır elinden hastane kapılarında kalırsın yada hayırsız bir evlat olur besler büyütürsün yüzüne bakmaz hayırlısını ve sağlıklısnı dilemek gerek konuyu açan kişinin niyetini bilmiyorum ama kızım var birde erkek duygusunu tatmak istiyorum dese belki bu kadar tepki almazdı ama yazdığı çok yanlış

Bende yazdım başka bir konuda erkek diye tutturursun Allah verir ama imtihanın olur ya sağlığını alır elinden hastane kapılarında kalırsın yada hayırsız bir evlat olur besler büyütürsün yüzüne bakmaz hayırlısını ve sağlıklısnı dilemek gerek konuyu açan kişinin niyetini bilmiyorum ama kızım var birde erkek duygusunu tatmak istiyorum dese belki bu kadar tepki almazdı ama yazdığı çok yanlış
Aynen de öyle ya o direkt erkek olsn diye ne yaptınız demiş formülü var heralde😂

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kız evlat daha hayırlı ama gel görki bizim insanlarımız cahil biz 7 kız bir erkek kardeşiz annem diyor ki keşke o da kız olsaydı bizim kızlar olarak annemizin babamızın ne derdi varsa gerek maddi ve manevi anında yetişiriz o bir oğlanın ruhu bile duymaz ama annemin 7 kız 1 erkek diye baba tarafım sürekli başına kalktı hep kancık doğurdun diye ben evledim ilk kızım oldu direk bana sende annen gibi hep kız getiricen dediler Allah bana bir oğlan çocuğu verdi ağızları bağlanır dedim benim 2 kız 1 oglum oldu eltim in 2 oğlan 1 kızı oldu sonra sağda solda dediki benim oglum 2 tane eltim ki 1 tane beni çekemiyor bu sözleri duydum ağlamaktan gözlerim şişti şimdi gebeyim bu cumartesi doğum yapcam allah saglıklı sag salim evladımı kucağıma almayı nasip etsin inşallah şimdi 2 kizim 2 de oğlum olacak allah kısmet ederse Allah kimsenin dilini üstümüze uzun etmesin cahil insan

Onların dili üstüne kısa olsun diye rabbim inşallah saglıklı hayırlı temiz kalpli güzel ahlaklı sağlam imanlı bir erkek evlat nasip etsin sana
Canım valla onların ne dediği umrumda değil inan ki eşimde hayırlı olsun diyo erkek kız fark etmiyor kim ne diyorsa desin Allah görüyor bu bebeğim kız olsa erkek olsa hayırlısı olsun inşallah sağlıklı olsun bana yeter 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar