Cips yesem?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gülcan ibo tarafından oluşturulan Cips yesem? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,072 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Cips yesem?
Konbuyu başlatan Gülcan ibo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Sisiyeyim bişey olmaz bebeğe bişey olmasında 🥰iskelet gibiyim zaten
Ay alemsin ayni,ben😄😄😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çocuğuna o kadar düşkün ki azıcık elimi bastirim karnıma ne yapıyorsun sen diyip kızıyor bu durumda usuteceksin demesi çok ta şaşırtmıyor 😅 manyak herif
Ana benmknde ayni korkudan elimi suremiyorum bagiryo rahat brak cocugu diye elimi sürdürmyo karnıma yaa

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Abartmadan yiyim o zmn 🥰 inşallah bişey olmazzz
Allah'ın izniyle bişi olmaz canım

Ay alemsin ayni,ben😄😄😄

Ana benmknde ayni korkudan elimi suremiyorum bagiryo rahat brak cocugu diye elimi sürdürmyo karnıma yaa
🤣😅😅😅 Aynen valla eşim bazen dokunuyor sanki böyle dikenler varda batacak gibi 🤣🤣 ama oğluşum ne hikmetse hemen tepkide veriyor maşallah çok gülüyorum hallerine 😅🥰

Ay alemsin ayni,ben😄😄😄

🤣😅😅😅 Aynen valla eşim bazen dokunuyor sanki böyle dikenler varda batacak gibi 🤣🤣 ama oğluşum ne hikmetse hemen tepkide veriyor maşallah çok gülüyorum hallerine 😅🥰

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 6 haftalık gebeyim ilk gebeliğim cips yiyorum arada sırada bebeğime zarar verirmi acaba🤰
Merhabalar canım valla ben 29+2 haftalığım cips yiyorum altta yorumlara kolayla ilgili bişeyler yazmışlar onu da içiyorum arada canım istiyor genelde sevmem ama bu aralar canım çekiyor ve hiç bir sorun yok bende. Enerji içeceklerin hiç sevmezdim şimdi canım istiyor çok nadiren böyle 3/4 ay içinde 2/3 defa içmişimdir ve eşim içtiği zaman bir yudum alırım ondan. Yani çok da zararlı olduklarını zannetmiyorum. Alkol ve tütün ürünü olmadıkça arada bir kaçamak yapmak bence normal 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar