Cips yesem?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gülcan ibo tarafından oluşturulan Cips yesem? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,085 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Cips yesem?
Konbuyu başlatan Gülcan ibo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Benim bazen sancım oluyor ona attığım triplerle ve onunda yaşadığı korkularla bı nebze yaşatmış oluyorum kendime geldiğimde bu sefer onun tepkileri ve yaşadığı ruh hali aklıma gelince ohoh bişi olmaz diyip oturuyorum sonuçta onlarda anlamalı bizleri öyle veya böyle değil mi
Kesinlikle hep niye biz çekeceğiz onlarda çeksin haksızlık olmasın biraz anlasınlar ki anlayışlı olsunlar 🤣🤣😅😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aaa ne şiddeti çok ayıp 😂😂 damarıma basınca ne yapayım 😂😂 onu uyarıyorum beni sinir etme diye inat hoşuma gidiyor deyip daha çok sinir ediyor sonuç olan ona oluyor 😂😂
Kendisi kaşınıyor ver odunu 😅😅😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim bazen sancım oluyor ona attığım triplerle ve onunda yaşadığı korkularla bı nebze yaşatmış oluyorum kendime geldiğimde bu sefer onun tepkileri ve yaşadığı ruh hali aklıma gelince ohoh bişi olmaz diyip oturuyorum sonuçta onlarda anlamalı bizleri öyle veya böyle değil mi
Orais öyle kuzum ama ben 27 haftalık iken erken dkgum yüzunden hastaneye kaldirildim sancı bir yandan kanama bir yandan ambulansla başka hastaneye sevk edildiğim de eşimin yzuunu görmüştüm o kadar kötü olmustum ki beymbeyaz olmuştu korkudan 🥺🥺 onu öyle görünce içim gitmişti korkudan ne yapacağını şaşırmış bakıyordu öyle boş boş 🥺🥺

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Orais öyle kuzum ama ben 27 haftalık iken erken dkgum yüzunden hastaneye kaldirildim sancı bir yandan kanama bir yandan ambulansla başka hastaneye sevk edildiğim de eşimin yzuunu görmüştüm o kadar kötü olmustum ki beymbeyaz olmuştu korkudan 🥺🥺 onu öyle görünce içim gitmişti korkudan ne yapacağını şaşırmış bakıyordu öyle boş boş 🥺🥺
😟😟 Bazen kızdırsalar da işte bizdeki temiz yürek kıyamıyoruz 🥰🥰

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam canım Rabbim bidaha yaşatmasın inşallah Rabbim sizleri korusun kuzum 🧿🌹

😟😟 Bazen kızdırsalar da işte bizdeki temiz yürek kıyamıyoruz 🥰🥰
Çok haklısınn ama onlar kiyiyorlar odunlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kıyamam canım Rabbim bidaha yaşatmasın inşallah Rabbim sizleri korusun kuzum 🧿🌹

Çok haklısınn ama onlar kiyiyorlar odunlar
Rabbim kimseye yaşatmasın kuuzm işte içeride beyfendiyi zor tuttuk o hafta şimdi de ben sabırsızlıkla gelsin diye bekliyorum 😂😂.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar