Cips yesem?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gülcan ibo tarafından oluşturulan Cips yesem? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,044 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Cips yesem?
Konbuyu başlatan Gülcan ibo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çocuğuna o kadar düşkün ki azıcık elimi bastirim karnıma ne yapıyorsun sen diyip kızıyor bu durumda usuteceksin demesi çok ta şaşırtmıyor 😅 manyak herif
😂😂 Allah'ım yaa Allah'tan onlar taşımıyor karnında yoksa bize çok cektirlerdi 😂😂

Hayall

Kayıtlı Üye
rank

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
😂😂😂Resmen içimden geçeni yazmissin
En ufak grip olduklarinda sanırsın zatürre olmuş gibi tribe giriyorlar ki bebek taşıyacak kusacak midesi yanacak vücudu yanacak falan diyorum ya al başını cek git moduna sokarlar bizi bide o doğum sancısını çekseler interennte izledim Tamda doğum sancısı değilmiş ama ona yakın bir sanciyi erkeklere veriyorlar yerlerinde zipliyolar aslında bizimkilere de tattırmak lazım o sancidan bir parça 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çocuğuna o kadar düşkün ki azıcık elimi bastirim karnıma ne yapıyorsun sen diyip kızıyor bu durumda usuteceksin demesi çok ta şaşırtmıyor 😅 manyak herif
Baya sesli güldüm 😂😂😂 bebek üşür mü 🤣🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
En ufak grip olduklarinda sanırsın zatürre olmuş gibi tribe giriyorlar ki bebek taşıyacak kusacak midesi yanacak vücudu yanacak falan diyorum ya al başını cek git moduna sokarlar bizi bide o doğum sancısını çekseler interennte izledim Tamda doğum sancısı değilmiş ama ona yakın bir sanciyi erkeklere veriyorlar yerlerinde zipliyolar aslında bizimkilere de tattırmak lazım o sancidan bir parça 😂😂

DsyanamazLar yaa kendi evimde iken beni çok sjnir etti bende ayağına bir tane yumruk attım 2 gün lafını yapti canım hala yanıyor yok kemiğe vurmusuum da vs vs 😂😂

Hayall

Kayıtlı Üye
rank

İnan adet sancısını bile kaldiramazlar bagirirlar 😅😅😅

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
DsyanamazLar yaa kendi evimde iken beni çok sjnir etti bende ayağına bir tane yumruk attım 2 gün lafını yapti canım hala yanıyor yok kemiğe vurmusuum da vs vs 😂😂
🤣🤣 Ohh iyi yaptın bu arada baya baya şiddete uğruyor enistmiz 😂😂🤣🤣😅 iyi yapıyorsun ipleri elinde tut korksun

İnan adet sancısını bile kaldiramazlar bagirirlar 😅😅😅
Kesinlikle bak doğru diyorsun ona bile dayanamazlar bunlar 🤣🤣 ama eşime doğum sancısı verdirmek isterdim ne yalan diyeyim 🤣🤣🤣

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣 Ohh iyi yaptın bu arada baya baya şiddete uğruyor enistmiz 😂😂🤣🤣😅 iyi yapıyorsun ipleri elinde tut korksun

Kesinlikle bak doğru diyorsun ona bile dayanamazlar bunlar 🤣🤣 ama eşime doğum sancısı verdirmek isterdim ne yalan diyeyim 🤣🤣🤣
Benim bazen sancım oluyor ona attığım triplerle ve onunda yaşadığı korkularla bı nebze yaşatmış oluyorum kendime geldiğimde bu sefer onun tepkileri ve yaşadığı ruh hali aklıma gelince ohoh bişi olmaz diyip oturuyorum sonuçta onlarda anlamalı bizleri öyle veya böyle değil mi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Aaa ne şiddeti çok ayıp 😂😂 damarıma basınca ne yapayım 😂😂 onu uyarıyorum beni sinir etme diye inat hoşuma gidiyor deyip daha çok sinir ediyor sonuç olan ona oluyor 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar