Çok heyecanlıyım anneler prensesim yarın geliyor 🤰🤰🤰🤱

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Çok heyecanlıyım anneler prensesim yarın geliyor 🤰🤰🤰🤱 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,410 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Çok heyecanlıyım anneler prensesim yarın geliyor 🤰🤰🤰🤱
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Geceden sonra birşey yeme boş gel dedi valla su dahi içme bnde yok icmem tekbirli gelirim dedim 🥰😀😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aleykümselam canm teşekkür ederim 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne bilim cnm ya insan korkuyor hele birde kabızlık sorunum var aklıma takılan o
ben dun dogum ettigimde kahvalti etmeden gittim gece saat 12 ye kadar bişey yedirtmediler bana açim diye ağliyodum resmen valla 😉😃

Yasemin 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Simdi çok heyecanlisindir ben sabahina doğum yapacaktım suni sancı ile o gece sabaha kadar uyuyamadım doğuma gitmek çok heyecanlı bi durum normal sancı çekip hastaneye gitmedim bakalım bu nasıl olacak inşallah

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
ben dun dogum ettigimde kahvalti etmeden gittim gece saat 12 ye kadar bişey yedirtmediler bana açim diye ağliyodum resmen valla 😉😃
Valla dün geceden beri yemedim bende belki tahlilden sonra bugün alır diye doktor dedi yarın valla nasıl sevindim koştum direk borekciye 😀 dedim yarın valla dediğin saatte yap ben açlığa dayana bilen biri değilim ayilamam dedim 😀😀 kanım da düşük çıktı zaten kan şekerim düşer valla

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Darısı başımıza inşallah 🥰 şimdiden hoşgelmiş asel hanım sefa getirmiş ameliyat sonrası fırsat bulursan eğer bizede bir haber et canım hayırlısı ile kavuş 💞🤲🤲😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar