Depremmm kizlarrr😕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Depremmm kizlarrr😕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,373 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Depremmm kizlarrr😕
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ya çok geçmiş olsun canım benim inşallah birdaha tekrari yaşanmaz canm çanta da çok iyi ediyorsun canımsın ❤️ o korku çok feci biz ikisine de Malatya da evde yakalandık iki depreme de briisi 7.6 birisi 7.7 ama bence 8 9 10 gibiydi büyüklüğü ve saatlerce durmadı hala çok korkuyorum şimdi de bursa dayız maramara depreminden çok korkuyorum ara sıra yoklayip duruyor çok korkuyorum ay nasıl geçecek böyle günler Rabbim ülkece kimseye yaşatmasın ya 😢
Cok zor özlemim gerçekten biz 4.2 ile bu sekil olduysa evim 6 7 8 hic düşünemiyorum rabbim birdaha yasatmasin kuzum insallah bu gunler gecer birsey olmadan daha buyuk felaketler yasamadan🥺🥺🤲🤲🙏🙏

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Dun gece saat gece 12. Buçukta yasadigim yerde 4.2 deprem yaşadım balkonda idim çamaşırligi aliyim dedim.ve kaliya yöneldiğimde bacaklarik iyil iyil oldu o an başım döndü ve sallaniyorum esimle resmen koridorda karsilastik sen topragi al ben lareni dedim cocuklari aldik ama evim o kadar siddetli sallandiki resmen yerden vurdu avizelerim sallandi cokk korkunc birseydi elim ayagim her yerim boşaldı resmen titremeye başladım esim mntonunu giyin cikalim dedi hemen hazirla olan deprem cantami aldim lareni sardim sarmaladim hemen ciktik arabaya bindik herkez sokaklardaydi 1 saate yakin arabyla gezdik resmen daha sonra esim.ben uyumam gidelim eve dedi ve uyumadida ama sabahi zor ettim oglum cok korktu ben o eve girmem diyip çıktı RABBIM HEPIMIZI KORUSUN GERÇEKTEN DEPREM COK KORKUNÇ BIRSEY rabbim hic bir kuluna yasatmasiz 99 depremini yasadigim icin deprem.benim en zayif noktam😕😕😕🤲🤲🙏🙏🙏
Kastamonu diyor deprem

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Cok zor özlemim gerçekten biz 4.2 ile bu sekil olduysa evim 6 7 8 hic düşünemiyorum rabbim birdaha yasatmasin kuzum insallah bu gunler gecer birsey olmadan daha buyuk felaketler yasamadan🥺🥺🤲🤲🙏🙏
İnşallah inşallah rabbim çocuklarımızın yüzüne baksan ve birdaha yaşatmasın inşallah benim oğlum hala korkuyor 4 kattayiz deprem olsa nasıl kaçacağız deyip duruyor o zmn tek katlı müstakil evden birle iki de çok zor kaçtık resmen inşallah hiç birimiz insanlar birdaha yaşamaz ya

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Gece oldu evet mervede Kastamonu da napti acaba geçmiş olsun bu arada şuan turkiyedeki fay hatları çok sicak hergun sallanıyor ben Maraş elbistanliyim ikinci depremin merkez üssü
Evet mervede kastomunuda umarim birsey yoktur. Biliyorum elif sizlerede cok gecmis olsun rabbim.birdaha yasatmasin insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah inşallah rabbim çocuklarımızın yüzüne baksan ve birdaha yaşatmasın inşallah benim oğlum hala korkuyor 4 kattayiz deprem olsa nasıl kaçacağız deyip duruyor o zmn tek katlı müstakil evden birle iki de çok zor kaçtık resmen inşallah hiç birimiz insanlar birdaha yaşamaz ya
Kiyamma yavrum benim benim oglum bile dun cok korktu ben o eve birdaha girmem diye diye zorla soktuk inan cocuklarin o psikilijisi daha zor insalkah gecicek bu günlerimiz tek duamiz tek temellimiz bu🙏🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Evet mervede kastomunuda umarim birsey yoktur. Biliyorum elif sizlerede cok gecmis olsun rabbim.birdaha yasatmasin insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kiyamma yavrum benim benim oglum bile dun cok korktu ben o eve birdaha girmem diye diye zorla soktuk inan cocuklarin o psikilijisi daha zor insalkah gecicek bu günlerimiz tek duamiz tek temellimiz bu🙏🤲
Aynen öyle haklısın gerçekten ben burada duştan bile çabucak çıkıyorum oğlum da hala korkuyor ya 😢 inşallah yaşamayız inşallah
Cnm bn sen yoksun diye dün değil eversi gün dmden yazacaktım geri unuttum bn seni bursa merkez de sanıyordum da değilmişsin sanırım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar