Depremmm kizlarrr😕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Depremmm kizlarrr😕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,363 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Depremmm kizlarrr😕
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynen öyle haklısın gerçekten ben burada duştan bile çabucak çıkıyorum oğlum da hala korkuyor ya 😢 inşallah yaşamayız inşallah
Cnm bn sen yoksun diye dün değil eversi gün dmden yazacaktım geri unuttum bn seni bursa merkez de sanıyordum da değilmişsin sanırım
Oraliyim kuzum ben

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Peki burada msn ? O saatte bnde uyaniktim burda apartayiz büyük otobüs vs geçince bile ev çoğunlukla tık tık ediyor resmen ödüm kopuyor hele yatakta ve yerde olunca daha çok hissediyorum
Yazlari geliyoruz balim biz ama ailem armutluda halam var bursada diger halam mudanyada aile orda yani benim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yazlari geliyoruz balim biz ama ailem armutluda halam var bursada diger halam mudanyada aile orda yani benim
Ya ne güzel yerler bana göre o taraflar daha iyi çok güzel ya canım dün Gölyazı ya gittik orası da çok güzel ama Mudanya bence bambaşka çok güzel ya bizde nilüferdeyiz canım benim

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Dun gece saat gece 12. Buçukta yasadigim yerde 4.2 deprem yaşadım balkonda idim çamaşırligi aliyim dedim.ve kaliya yöneldiğimde bacaklarik iyil iyil oldu o an başım döndü ve sallaniyorum esimle resmen koridorda karsilastik sen topragi al ben lareni dedim cocuklari aldik ama evim o kadar siddetli sallandiki resmen yerden vurdu avizelerim sallandi cokk korkunc birseydi elim ayagim her yerim boşaldı resmen titremeye başladım esim mntonunu giyin cikalim dedi hemen hazirla olan deprem cantami aldim lareni sardim sarmaladim hemen ciktik arabaya bindik herkez sokaklardaydi 1 saate yakin arabyla gezdik resmen daha sonra esim.ben uyumam gidelim eve dedi ve uyumadida ama sabahi zor ettim oglum cok korktu ben o eve girmem diyip çıktı RABBIM HEPIMIZI KORUSUN GERÇEKTEN DEPREM COK KORKUNÇ BIRSEY rabbim hic bir kuluna yasatmasiz 99 depremini yasadigim icin deprem.benim en zayif noktam😕😕😕🤲🤲🙏🙏🙏
Çok geçmiş olsun canım Rabb'im sizi korusun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar